Ve středu 28. 9. 2016 učíme podle rozvrhu. Přijďte, těšíme se na Vás!

Zobrazit rozvrh 28. 9. 2016

Aktivity pro děti

Objevte ve svých dětech talent! 

Klademe si za cíl vychovávat děti k lásce k pohybu a pohyb brát jako přirozenou součást denního života. 

Pohyb hrou!

  • Přípravka pro předškoláky pro děti 3-6 let
  • Dětská akademie pro děti 6-10 let
  • Juniorská akademie pro děti 11-15 let

Přípravka pro předškoláky (pro děti 3-6 let)

Cílem přípravky pro předškoláky je vést děti ke zdravému pohybu a představit jim zábavnou formou her a základních tanečních technik a schémat správné sportovní návyky, jakými jsou: zdravý postoj, držení těla, ohebnost a pružnost. Koncept hodin zahrnuje i cvičení na podporu paměti.

Koncept je vhodný také jako dopolední aktivita pro děti ve školkách.

Dětská akademie (pro děti 6-10 let)

Cílem dětské akademie je poskytnout dětem základní pohybovou průpravu a osvojit si sportovní, gymnastické, taneční dovednosti a projev v sestavách nebo choreografiích. Navštěvováním těchto hodin děti získají správné sportovní návyky, držení těla, součástí výuky je rytmika, improvizace, základy gymnastiky a akrobacie. Koncept hodin je uzpůsoben fyzickému a duševnímu vývoji dítěte.

Juniorská akademie (pro děti 11-15 let)

Cílem juniorské akademie je zaujmout a přivést dospívající mládež k pohybu, ke zdravé aktivitě, kterou mohou rozvíjet a věnovat se jí i v dospělosti. Program pro juniory zahrnuje pohybovou průpravu postavenou na klasických i moderních technikách s cílem osvojení si správných zejména tanečních návyků. Výuka je zaměřena hlavně na správnou techniku a nácvik sestav nebo choreografií.

 
 
  • Počet nalezených kurzů: 0
Vyhledávám kurzy ...