Luu Šilerová

Vedu lekce těchto stylů:


  • Bodyforming
  • Flirt dance
  • Orientální tanec
  • Zumba
  • Zumba toning


ZUMBU jsem objevila na podzim 2009 a totálně jsem jí propadla. Po půlhodince cvičení jsem neměla dost a odcházela jsem nadšená a vyřáděná. Díky svým zkušenostem s latinskoamerickými tanci (navštěvovala jsem několik let taneční klub Starlet a později Danzu) a se salsou (tu jsem se učila u Honzy Kohouta) jsem si řekla, že ZUMBA je úžasnou možností, jak všechny své taneční zkušenosti předat dál.
Svou certifikaci jsem si udělala u Tonyho Witta přímo v USA, kde jsem si udělala i certifikaci ZUMBA level II, což pro Vás znamená obohacení hodin ZUMBY o nové taneční rytmy.
Celou ZUMBA rodinou teď letí hlavně nová AQUA ZUMBA! Řekla jsem si že Zumba ve vodě musí být skvělá zábava a zároveň vydatné cvičení, a tak do roku 2010 přivážím do ČR i tuto novinku a doufám, že se brzy společně uvidíme na AQUA ZUMBA párty!

Na mém profilu naleznete i certifikaci ZUMBA TONING, kterou jsem získala na ZUMBA Akademii v Holandsku (duben 2010). Tamní masterclass učil přímo Beto Perez, která nás všechny velmi obohatil.

Můj ZUMBA profil naleznete zde.

První taneční impulsy:
Tanec, stejně tak jako hudba a jiné druhy umění jsou pro mě nedílnou součástí života. Pravděpodobně Vás napadne, že je to docela otřepaná fráze, ale když jsem nějakou dobu od umění odříznutá, cítím, že mi „něco“ chybí... Hudba a tanec mě provázejí již dlouho. Vyzkoušela jsem již několik druhů tance a odmalička se věnuji hudbě, hraji na příčnou flétnu, která mi přináší stejně jako tanec velkou životní radost. Umění se věnuji i ve svém profesním životě.
Orientální tanec jsem nejprve vůbec neznala, ale moje zvědavost mi nedala a já jsem chtěla vědět, co to ten břišní tanec je... Časem jsem si tento druh tance velmi oblíbila, zejména pro jeho ženskost, a stejně tak mě uchvátila i orientální hudba, která mi svou rytmičností a vrstevnatostí umožňovala vstoupit do nového světa, ve kterém je možné stále hledat nová zákoutí. Časem jsem pochopila, že se tímto tancem chci zabývat intenzivněji a že budu ráda předávat své zkušenosti dalším tanečnicím. Od orientu byl pak jen malý krůček k flirt dance, který mě od začátku chytil zejména díky tomu, že umožňuje každé z nás rozvinout a objevovat svou krásu a svou vlastní osobnost.

O tanečních lekcích:
V Centru Tance učím orientální tanec a flirt dance. Své lekce rozděluji na několik částí. Tanec začíná důkladným protažením, po kterém následuje vysvětlení nových prvků, jejich procvičování a následný nácvik v choreografii a závěrečné protažení. Tanečnicím bych chtěla ve svých kurzech otevřít kouzelný svět orientu a flirtu, aby mohly díky tančení zapomenout na běžné starosti každodenního života a v hodinách si odpočaly a postupně zjistily, že každá je jedinečnou tanečnicí a zajímavou osobností. Stejně jako pohyby považuji za důležitou i poutavou a zajímavou hudbu, kterou bych ráda své kurzistky na svých lekcích přivítala. V neposlední řadě bych si přála, aby každé z Vás přinášely moje lekce radost. V hodinách flirtu se pokusíme časem odhodit všechny bariéry a stud, které brání intenzivnímu požitku z tance. Každá z Vás je krásná! Můj tanec můžete vidět zejména na vystoupeních Centra tance, kde vystupuji s ostatními lektorkami.

Lektoři a trenéři:
V Centru Tance jsem začínala u Moniky Košárkové, která je pro mě stále velkou inspirací. Postupem doby jsem se začala vzdělávat i u jiných lektorů centra tance např.: Karoliny Idrisové, Káťi Krejčové, Jany Leitnerové či Evičky Procházkové, která mě přivedla k flirt dance. K zahraničním lektorům, u kterých jsem se učila a učím, patří Jillina, která mě svou energičností a systematičností seminářů velmi inspiruje, dále Osama Emam a Lubna Emam, Zeina, Rachel Brice, Khaled Mahmoud a Serkan Tutar, Randa Kamel, Nour, Wael Mansour.
Na podzim 2009 jsem odjela na stáž do USA, kde jsem navštěvovala hodiny pro taneční profesionály u Cassandry - vedoucí Jawaahir dance groupe - www.jawaahir.org

Lokalita

Označit: všechny / žádné

Tance a cvičení

Označit: všechny / žádné

Den a čas

Označit: všechny / žádné

Typ akce

Označit: všechny / žádné

Pokročilost

Označit: všechny / žádné
Vyhledávám kurzy ...