Petr Havrlík

Vzkaz pro klienty

Ať už se chcete odreagovat z každodeního shonu, odpočinout si nebo pořádně zamakat, v tanci můžete spojit vše dohromady. S tancem vždy zapomenu na povinnosti a užívám si propojení hudby, pohybu a radosti, kterou mi tanec přináší. To, čím je tanec pro mě a jak moc pro mě znamená, rád předávám na lekcích svému okolí spolu s energií a stěstím, které tanec může přinést.

Motto: Když už něco děláš, dělej to na sto procent.

Za svůj život jsem si prošel spoustou tanečních stylů, skrze které mě vždy provázely společenské tance, hlavně latinskoamerické, které pro mě zůstávají tím nejkomplexnějším a nejhezčím druhem tanců. Největší inspirací a lákadlem v latinskoamerických tancích je pro mě nevázanost, intuitivnost a absolutní kontrola nad tělem a pohybem.

Koncept lekcí

Na svých lekcích chci tanečníkům/tanečnicím předat alespoň kousek radosti a energie, kterou mi tanec přináší a zábavnou, zajímavou formou jim ukázat, jak se tanec může stát nedílnou součástí každodenního života.

Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce

salsa semináře s lektorem Mandym Valdésem, reggaeton semináře s Doris Martinez, 2010 lektor zumba basic, 2008 Trenér a porotce standardních a latinských tanců, 2007 dosažení nejvyšší taneční třídy,

Úspěchy

vícemistr Čech v show dance, mezi 24 nejlepšími tanečními páry v ČR, semifinalista MČR

Lokalita

Označit: všechny / žádné

Tance a cvičení

Označit: všechny / žádné

Den a čas

Označit: všechny / žádné

Typ akce

Označit: všechny / žádné

Pokročilost

Označit: všechny / žádné
Vyhledávám kurzy ...