Petr Havrlík

Zumba

Vzkaz pro klienty

Ať už se chcete odreagovat z každodeního shonu, odpočinout si nebo pořádně zamakat, v tanci můžete spojit vše dohromady. S tancem vždy zapomenu na povinnosti a užívám si propojení hudby, pohybu a radosti, kterou mi tanec přináší. To, čím je tanec pro mě a jak moc pro mě znamená, rád předávám na lekcích svému okolí spolu s energií a stěstím, které tanec může přinést.

Motto: Když už něco děláš, dělej to na sto procent.

Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce

salsa semináře s lektorem Mandym Valdésem, reggaeton semináře s Doris Martinez, 2010 lektor zumba basic, 2008 Trenér a porotce standardních a latinských tanců, 2007 dosažení nejvyšší taneční třídy,

Úspěchy

výcemistr Čech v show dance, mezi 24 nejlepšími tanečními páry v ČR, semifinalista MČR

Koncept lekcí

Na svých lekcích chci tanečníkům/tanečnicím předat alespoň kousek radosti a energie, kterou mi tanec přináší a zábavnou, zajímavou formou jim ukázat, jak se tanec může stát nedílnou součástí každodenního života.

Život s tancem/cvičením v kostce

Za svůj život jsem si prošel spoustou tanečních stylů, skrze které mě vždy provázely společenské tance, hlavně latinskoamerické, které pro mě zůstávají tím nejkomplexnějším a nejhezčím druhem tanců. Největší inspirací a lákadlem v latinskoamerických tancích je pro mě nevázanost, intuitivnost a absolutní kontrola nad tělem a pohybem.

 

FOTOGALERIE


Lokalita

Označit: všechny / žádné

Tance a cvičení

Označit: všechny / žádné

Den a čas

Označit: všechny / žádné

Typ akce

Označit: všechny / žádné

Pokročilost

Označit: všechny / žádné