<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear

Dárek pro Váš měšec: 10 % navíc od Ježíška!

Vy a Váš měšec si zasloužíte dárek!

Vložte do měšce alespoň 1000 Kč do 24. 12. 2018 a my Vám dosypeme 10 % navíc.

Od 19. 11. do 24. 12. za každý jednorázový vklad do Vašeho měšce nad 1000 Kč získáte speciální bonus ve výši 10 % z vložené částky. Bonus Vám připíšeme 9. 1. 2019. Rozhodné je datum připsání platby na náš účet.

Měšec má úplně každý, a proto je vkládání tak jednoduché!
Svůj měšec můžete jednoduše obdarovat tím, že na variabilní číslo měšce zašlete peníze nebo vložíte hotovost. Tento jednoduchý úkon může provést samozřejmě i Ježíšek, kterému stačí zaslat variabilní číslo Vašeho měšce. Variabilní číslo Vašeho měšce vidíte po přihlášení na www.centrumtance.cz ve Vašem osobním profilu. 

CHCI SI DOSYPAT MĚŠEC!

Číslo účtu: 2700123596/2010 Fio banka
Variabilní symbol = Číslo Vašeho měšce (Zjistíte ve Vašem osobním profilu po přihlášení.) 

 

Ušetřete 10 % na jarní kurz. Toto je chytrá cesta. Využijte ji!
Jarní kurzy jsou vypsány. Stačí si vybrat.

Jak nejlépe používat měšec?

Výhody měšce

  • bez omezení platnosti, jednoduché užívání a přehledný tok bonusů a úhrad
  • flexibilita ve výběru tanečních lekcí
  • jednoduchá rezervace a nákup jednotlivých lekcí i těsně před konáním dané lekce (není potřeba kupovat celý kurz)

Za každých 100 Kč, které u nás zaplatíte za pravidelný kurz, seminář nebo otevřenou lekci, získáte po skončení dané akce BONUS DO MĚŠCE ve výši 2,5 % (netýká se dovolených, víkendových pobytů, speciálů)

Základní informace

  • Měšec získáváte automaticky registrací na našich stránkách.
  • Měšec si můžete průběžně dobíjet libovolně velkými částkami.
  • Doplnění peněz do měšce je možné v hotovosti na recepci, bankovním převodem, dárkovým poukazem nebo převodem konkrétní částky z jiného měšce.
  • Z měšce můžete nakupovat jednotlivé lekce, otevřené lekce nebo i celý kurz, seminář, speciál, volnou lekci bez lektora, trénink taneční skupiny.
  • Měšcem můžete uhradit kurzovné kamarádce nebo někomu jinému. 

Vše o měšcích

Vkládání peněz do měšce

Váš měšec má jedinečné identifikační číslo, které získáváte registrací na našich webových stránkách. Toto číslo je zobrazeno na Vaší osobní stránce, na kterou máte přístup po přihlášení na www.centrumtance.cz. V případě, že chcete dobít svůj měšec, pak je potřeba číslo Vašeho měšce zadat jako variabilní symbol (VS) při úhradě. Měšec lze doplňovat průběžně jedním ze standardních způsobů placení.

 

Nákup kurzů z měšce

Kurz, do kterého se přihlašujete, můžete zaplatit měšcem

a) buď současně s přihlašováním

b) nebo dodatečně 

 

ad a) Přihlašujete-li se a platíte-li v hotovosti na některé z našich recepcí, pak nahlásíte na recepci, že požadujete úhradu / částečnou úhradu provést z Vašeho měšce. Totéž platí při přihlášení a úhradě telefonicky, kdy se domlouváte s administrativou. Pokud se přihlašujete sami přes naše webové stránky a máte v měšci dost peněz, vyberte způsob úhrady kurzovného "

ad b) Pokud jste se přihlásili na kurz či více kurzů a rozhodli se hradit měšcem, pak doporučujeme dobít měšec na potřebnou částku a provést úhradu tím, že zavoláte na administrativu, která provede potřebné úhrady. 

 

Které výukové lekce lze pomocí měšce zakoupit?

Pomocí měšce lze zakoupit všechny lekce, které nejsou plně obsazeny. Chcete-li hradit víkendové pobyty, permanentky a otevřené karty, napište na administrativu. Dovolené hradíte přímo cestovní kanceláři, proto nemůžete využít k úhradě měšec.

 

Měšec a platba z něj za kamarády

Váš měšec nemusí sloužit jenom Vám, můžete z něj zaplatit lekce i kamarádům nebo převést konkrétní částku do měšce někomu jinému.

 

Odhlášení nebo zrušení a vrácení peněz

Pokud jste kurzovné hradili z měšce a zrušení je provedeno z naší strany, kurzovné Vám vrátíme zpět do měšce.

Odhlašujete-li se nebo rušíte účast Vy sami, pak vrácení kurzovného zaplaceného z měšce podléhá stejným pravidlům, jako při úhradě jiným standardním způsobem. Postup při odhlašování se z kurzu naleznete v našich Podmínkách účasti. Vrácení peněz z měšce na účet nebo v hotovosti není možné.

 

Náhlé zaplnění lekce

Vkládáte-li peníze do měšce bankovním převodem (za účelem zakoupení nějaké výukové lekce), může se stát, že se lekce zaplní dříve, než obdržíme Vaši platbu na náš účet a než stihnete lekci zakoupit. V tomto případě není možné po CT jakkoliv vymáhat peníze zpět. Peníze lze však použít na úhradu něčeho jiného.

Doporučit přátelům: