Centrum Tance logo

Osobní trenér

Proč se svěřit do péče osobního trenéra?

Dříve než se vydáte do posilovny, fitcentra nebo tělocvičny a začnete si nevědomky zatěžovat svůj pohybový aparát, vyhledejte odborníka, který vám poradí, co vaše tělo skutečně potřebuje.

Činností osobního trenéra je sestavit na míru šitý individuální plán zahrnující nejen cvičení ale i výživový program podle vašich potřeb. Trenér přitom vychází z výsledků osobní konzultace a funkční diagnostiky. Služby osobního trenéra jsou určeny pro všechny bez ohledu na věk i aktuální kondici. Můžete být absolutní začátečníci nebo zkušení vrcholoví sportovci, ženy po porodu či programátoři.

Jedinečnost osobního tréninku u nás spočívá v užívání nejnovějších metod na základě vědeckých výzkumů a trendů. Základem je naučit tělo pracovat jako jeden celek. Pomáháme vytvářet fyzickou a psychickou harmonii, získat zpět energetickou rovnováhu a pečovat o tělo a duši za přispění pro člověka přirozených aktivit.

Přejete si být v dobré formě nebo obnovit kondici po delší pauze, vytvarovat si postavu, vyrýsovat svaly, zredukovat hmotnost, připravit se pro náročnější sporty...?

Přemýšlíte o vhodném dárku k narozeninám/svátku, k významnému jubileu nebo výročí, případně pod stromeček? Vytvoříme pro vás DÁRKOVÝ POUKAZ dle vašeho přání.

Jsme vám k dispozici na telefonu 266 190 300 nebo na mailu info@centrumtance.cz.

Nabídka permanentek na individuální lekce

Nabídka lekcí a rezervací probíhá přes permanentky, kterou si zakoupíte po předchozím objednání na recepci nebo on-line.

 

  Platnost Počet lekcí Cena Přehled lekcí  
1 lekce / konzultace 30 dnů 1 lekce 790 Kč  Přehled lekcí Objednat
10 osobních tréninků 105 dnů 10 lekcí 6 900 Kč  Přehled lekcí Objednat
20 osobních tréninků 220 dnů 20 lekcí 11 900 Kč  Přehled lekcí Objednat
10 osobních tréninků VE DVOJICI 105 dnů 10 lekcí 9 900 Kč  Přehled lekcí Objednat

Rezervace lekcí

Jednotlivé lekce je NUTNÉ si po zakoupení permanentky předem rezervovat, a to po přihlášení na váš osobní profil na www.centrumtance.cz

(klik na vaše jméno v horním pravém rohu stránek, Vaše permanentky -> Rezervuj lekce)

Storno podmínky

Rezervovanou lekci lze zrušit nebo přesunout nejpozději 24 hodin před jejím uskutečněním, poté rezervace propadá.

Přejete-li si vrátit celou zakoupenou permanentku 6 a více pracovních dnů před začátkem její platnosti, můžeme vám nabídnout kompenzaci v podobě:

  1. Převedení uhrazené částky do měšce (kreditové konto u Centra Tance) bez storno poplatku
  2. Převedení 50% z ceny na Vámi zaslaný bankovní účet. (V případě, že byla zakoupená permanentka hrazena dárkovými poukazy nebo jinými druhy poukazů, není možné vrácení platby na bankovní účet. Platbu vám po domluvě vrátíme do měšce.)

Přejete-li si vrátit celou zakoupenou permanentku 5 a méně pracovních dní před začátkem její platnosti, pak není možná žádná kompenzace. Permanentku je však možné převést na jiného klienta.

Doporučit přátelům: