<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear

Happy Birthday Galashow & workshops

Taneční skupina Matahari Group slaví 10 let a její zakladatelka a lektorka Karolina Štraus Idris slaví kulatiny. 

Slavte s námi!

Galashow

  • sobota 23.6.2018 v 19 hodin
  • Vršovické divadlo Mana
  • 280 Kč
  • Pestrobarevná show skupinových tanců z blízkého i dálného východu
  • Host: Serkan Tutar (Belgie/Turecko)
  • Skupiny: Tai Chi Praha, Awaleem (Brno), Raks Sultana (Brno), Sahar (Hradec Králové), Oriental Essence (Praha), Orientalicious (pokročilé kurzistky Karoliny v Centru Tance), Kintari a další
  • Vstupenky: pár posledních v Čáslavské (do 21.6.) nebo přímo u lektorky Karoliny Štraus Idris a příp. na místě v divadle, doporučujeme ale domluvu předem, vstupenky rychle mizí. Na recepci Politických vězňů již nejsou k dispozici (aktualizace 19.6.2018)

 

Workshops

Charismaticky lektor a nositel titulu "Male Bellydancer of the World", skvělý tanečník a velice příjemná osobnost opět přivítá do Prahy. Nechte se očarovat jeho kouzly se závojem a zadovádějte si na jeho semináři hravě drzého Baladi! 

 

24. 6. 2018

Matahari Group

Od svého založení 2007 získala taneční skupina přes dvě desítky cen na českých i zahraničích festivalech. Namátkově: první místa na Nile Group Festivalu v Káhiře, několik prvních míst na Pressburg Dance Fest v Bratislavě, Summer Festival v Berlíně, Egyptian Dream ve Vídni, atd. Skupinu založila a stále vede zkušená lektorka Karolina Štraus Idris.

Karolina Štraus Idris

Životní koučka, cestovatelka a především lektorka jógy a orientálního tance s dvacetiletou zkušeností. Svoje místo na výslunní si vytančila nejen díky oceněním za svůj sólový projev na mezinárodních soutěžích. V roce 2007 založila úspěšnou taneční skupinu Matahari Group. Vnímá orientální tanec, jógu a pohyb všeobecně jako mocný nástroj na cestě k hlubšímu sebepoznání.

Oslavy začaly již na podzim 2017. Skupina rozšířila své řady o nové členky a uspořádala slavnostní večeři v prosinci 2017 v restauraci Javanka na Praze 2, která praskala ve švech. Vedle výtečného jídla a pití čekaly hosty taneční vstupy orientálního tance a indonéského tance i speciální host z Rakouska - Yalie. A oslavy pokračují v roce 2018.

Doporučit přátelům: