<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear

Dance Academy Prague

HLEDÁŠ TANEČNÍ ŠKOLU? 6 důvodů, proč tancovat v Dance Academy Prague

KOLEKTIV S OTEVŘENOU NÁRUČÍ

Každý rok přijímáme nové členy, jak začátečníky, tak pokročilé. Ti se pak rychle začlení do našich týmů, protože my tančíme s filosofií – WE ARE FRIENDLY, WE ARE OPEN MINDED. Proto nemusíte mít žádné obavy a strach přidat se k nám. Nemusíš ani čekat do náboru, vyber si open class a začni tento týden!

POMŮŽEME TI PLNIT SNY

Jsi ambiciózní? U nás se ti může podařit protančit se od svého prvního tanečního krůčku až do videoklipu Kanye Westa nebo se dostat ke spolupráci s předními světovými brandy nebo interprety hudebních i jiných uměleckých žánrů. Spolupracujeme: Monkey Bussines, Ben Christovao, Monika Bagárová, Verona, Moja Reč, Vladimir518, Leoš Mareš, Eva Farná, Endru a Nasty, Simona Krainová, Jirka Mádl, Vojta Kotek a mnozí další.

ŠKOLU ZALOŽIL TANEČNÍK

Naši školu založil Yemi AD, aby umožnil každému, kdo miluje tanec, jít za svým snem. Sám si prošel životní cestou, kdy jako tanečník a člověk z mála udělal hodně. Prostřednictvím Dance Academy Prague chce tanečníky motivovat k podobným výsledkům.

PATŘÍME MEZI NEJLEPŠÍ

Naše elitní taneční formace již 3x po sobě vyhrála mistrovství ČR, naposledy s choreografií STRONGER (klikni pro video). Nemůžeme ti garantovat plný sklep zlatých medailí, ale můžeš být součástí týmu, který věří tomu, co dělá a každý rok do toho jde naplno.

ROZVINEME TVOJI INDIVIDUALITU

Jsme všestranná akademie, tvoříme jak choreografie o velkých počtech, tak menší battle týmy zaměřené na improvizaci a kreativitu. Tanečníci se učí i osobnímu rozvoji a originalitě v rámci freestyle battlů. Pod naší střechou trénuje battle crew LEFT J-AWA, která je složená převážně z DAP lektorů a patří mezi nejúspěšnější battle crew v ČR. Takže i nováčci mají perfektní vzory, od kterých se můžou inspirovat.

JSME NEZISKOVÁ ORGANIZACE

Již od našeho založení investujeme do studia peníze, které vyděláme jinde. Proč to děláme? Našim cílem je vzdělávat naše studenty v širokém spektru. Proto je náš rozvrh tak pestrobarevný, co se týká stylů a lektorů. Chceme, aby naši tanečníci měli možnost si vybrat, co je baví a zároveň aby z nich vyrostli všestranní a profesionální performeři.

JAK MŮŽU ZAČÍT? ZDE MÁŠ PÁR MOŽNOSTÍ

OPEN CLASS

Chci si přijít občas zatančit 

Tvojí volbou by měl být open class oblíbeného lektora. Lekce, která nenavazuje na předešlé, můžete si zaplatit jeden vstup nebo permanentku jako například desetivstupovou kartu nebo all access vstup. Výhodou je, že si rozvrh děláte sami a přijdete vždy, když máte chuť a čas. Na open classech se setkáte s různou obtížností, lektor přizpůsobuje lekci tak, aby ji zvládal úplný začátečník a profík se nenudil.

ROZVRH

 

DAP TEAMY

Chci se tanci intenzivně věnovat

V tom případě je pro tebe nejlepší vybrat si jeden z DAP teamů. Jedná se o uzavřenou třídu, kam se tanečník dostane pouze svými výsledky při náboru nových členů, který se pořádá jednou za půl roku, vždy v září a lednu. DAP teamy se zaměřují na společné cíle, je to parta, která se připravuje na soutěže a tanec nebere jen jako zábavu. Pro DAP team je tanec již kulturou a komunitou, ve které chtějí tanečníci růst čím dál výše, poznávat nové tváře a postupně se stávat profesionálním tanečníkem nebo kvalitním freestylerem. V Dance Academy Prague máme různorodé DAP teamy – od nejmenších po nejstarší, od začátečníků po profesionály, soutěžní i nesoutěžní teamy, některé se zabývají spíše foundation, jiné zase LA choreografiemi, freestylem či battly.

DAP TEAMY

 

WORKSHOPY

Jsem již dobrý tanečník

V tom případě se můžeš podívat na naše workshopy, kde učí vždy špičky v oboru. Snažíme se k nám do akademie dostat lidi se specifickou technikou nebo zvláštním mixem dovedností, popřípadě jinak výjimečné tanečníky a osobnosti, které můžou i velmi zdatnému tanečníkovi dát něco nového. Pořádáme je mimo klasický rozvrh a jejich cílem je zejména rozšířit obzory zkušeným tanečníkům. Výjimečně také pořádáme casting do JAD Dance Company, který umožní těm nejzkušenějším připojit se do naší profesionální taneční skupiny. 

 

TEAMY DANCE ACADEMY PRAGUE = srdce DAP

MŮŽU TO DOTANCOVAT JEŠTĚ DÁL?

JAD DANCE COMPANY, založená úspěšným českým choreografem a kreativcem Yemim AD, pod sebou má ty nejlepší profesionální tanečníky a choreografy, kteří jsou inspirací pro ostatní, jdou do všeho naplno, jsou zodpovědní, cílevědomí a dokáží posouvat svoje schopnosti daleko za svoje hranice. Je to parta jedinečných umělců různorodých stylů tance, kteří spolu tvoří jeden silný celek, díky němuž vznikají ojedinělé projekty. Performeři JAD DANCE COMPANY fungují na různých platformách – televizní shows, divadla, videoklipy, prestižní eventy (nejen v ČR, ale i v zahraničí), reklamy, fashion shows a mnohé další. Můžete je vidět vystupovat s elitou hudební branže jako je například KANYE WEST nebo tančit pro přední světové brandy jako je ADIDAS, O2, AVON, HILTONMINI COOPER a mnohé, mnohé další.

Facebook JAD DC 

Doporučit přátelům: