<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear

Dance Academy Prague

HLEDÁŠ TANEČNÍ ŠKOLU? 5 důvodů, proč tancovat v Dance Academy Prague

  • KOLEKTIV S OTEVŘENOU NÁRUČÍ - my tančíme s filosofií – WE ARE FRIENDLY, WE ARE OPEN MINDED. 
  • POMŮŽEME TI PLNIT SNY - od prvních krůčků ke spolupráci se známými osobnostmi hudební a umělecké sféry v ČR i zahraničí (Kanye West, Monkey Bussines, Ben Christovao, Monika Bagárová, Verona, Moja Reč, Leoš Mareš, Eva Farná, Endru a Nasty, Simona Krainová, Jirka Mádl, Vojta Kotek a mnozí další.)
  • ŠKOLU ZALOŽIL TANEČNÍK - srdcem Dance Academy Prague je známý a uznávaný choreograf, performer, tanečník, vizionář Yemi A. D.
  • PATŘÍME MEZI NEJLEPŠÍ - 3x po sobě elitní taneční formace vyhrála mistrovství ČR (choreografie STRONGER - klikni pro video)
  • ROZVINEME TVOJI INDIVIDUALITU - choreografie, battle, improvizace, kreativita, originalita, perfektní taneční vzory

CO V LÉTĚ: ZAJDĚTE NA LETNÍ WORKSHOPY

Úterky, středy, čtvrtky v červenci a srpnu v podvečerních časech, kdy už je na koupání v bazénu zima, si zajděte na hip hop, house dance, contemporary, dancehall, MTV dance, street jazz, locking či vogue do Centra Tance na Václavském náměstí 36. Zatančíte si třeba s KristiánemFandouDonemAdamsonem nebo s Evženem. Energii vám dobije AngeéPolliTukanHBOKlárkaSabriAnička LuuSeeYa

Jeden workshop za 2 měsíce? To nestačí. Doporučujeme více workshopů, tance a zážitků.

Výhodné permanentky na letní workshopy Dance Academy:

Třešničkou v letním programu je třídenní dílna pod vedením samotného zakladatele Dance Academy Prague a uznávaného choreografa, vizionáře a tanečníka Yemiho A. D. 3 dny budete tvořit choreografii, která se stane letním super hitem pro všechny streetdancové nadšence. Můžete být u toho, jen nesmíte zaváhat, protože kapacita míst je omezená.

Seznam letních workshopů

NÁBOR DO DAP TEAMŮ V ZÁŘÍ 2018

DAP TEAMY - NÁBOR DO DAP TEAMŮ

Chci se tanci intenzivně věnovat

V tom případě je pro tebe nejlepší vybrat si jeden z DAP teamů. Jedná se o uzavřenou třídu, kam se tanečník dostane pouze svými výsledky při náboru nových členů, který se pořádá jednou za půl roku, vždy v září a lednu. DAP teamy se zaměřují na společné cíle, je to parta, která se připravuje na soutěže a tanec nebere jen jako zábavu. Pro DAP team je tanec již kulturou a komunitou, ve které chtějí tanečníci růst čím dál výše, poznávat nové tváře a postupně se stávat profesionálním tanečníkem nebo kvalitním freestylerem. V Dance Academy Prague máme různorodé DAP teamy – od nejmenších po nejstarší, od začátečníků po profesionály, soutěžní i nesoutěžní teamy, některé se zabývají spíše foundation, jiné zase LA choreografiemi, freestylem či battly.

Nábor do DAP Teamů - 8.-9. 9. 2018

 

TEAMY DANCE ACADEMY PRAGUE = srdce DAP 

 

MŮŽU TO DOTANCOVAT JEŠTĚ DÁL?

JAD DANCE COMPANY, založená úspěšným českým choreografem a kreativcem Yemim AD, pod sebou má ty nejlepší profesionální tanečníky a choreografy, kteří jsou inspirací pro ostatní, jdou do všeho naplno, jsou zodpovědní, cílevědomí a dokáží posouvat svoje schopnosti daleko za svoje hranice. Je to parta jedinečných umělců různorodých stylů tance, kteří spolu tvoří jeden silný celek, díky němuž vznikají ojedinělé projekty. Performeři JAD DANCE COMPANY fungují na různých platformách – televizní shows, divadla, videoklipy, prestižní eventy (nejen v ČR, ale i v zahraničí), reklamy, fashion shows a mnohé další. Můžete je vidět vystupovat s elitou hudební branže jako je například KANYE WEST nebo tančit pro přední světové brandy jako je ADIDAS, O2, AVON, HILTONMINI COOPER a mnohé, mnohé další.

Facebook JAD DC 

Doporučit přátelům: