<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear

Dance Academy Prague

HLEDÁŠ TANEČNÍ ŠKOLU? 6 důvodů, proč tancovat v Dance Academy Prague

KOLEKTIV S OTEVŘENOU NÁRUČÍ

Každý rok přijímáme nové členy, jak začátečníky, tak pokročilé. Ti se pak rychle začlení do našich týmů, protože my tančíme s filosofií – WE ARE FRIENDLY, WE ARE OPEN MINDED. Proto nemusíte mít žádné obavy a strach přidat se k nám. Nemusíš ani čekat do náboru, vyber si open class a začni tento týden!

POMŮŽEME TI PLNIT SNY

Jsi ambiciózní? U nás se ti může podařit protančit se od svého prvního tanečního krůčku až do videoklipu Kanye Westa nebo se dostat ke spolupráci s předními světovými brandy nebo interprety hudebních i jiných uměleckých žánrů. Spolupracujeme: Monkey Bussines, Ben Christovao, Monika Bagárová, Verona, Moja Reč, Vladimir518, Leoš Mareš, Eva Farná, Endru a Nasty, Simona Krainová, Jirka Mádl, Vojta Kotek a mnozí další.

ŠKOLU ZALOŽIL TANEČNÍK

Naši školu založil Yemi AD, aby umožnil každému, kdo miluje tanec, jít za svým snem. Sám si prošel životní cestou, kdy jako tanečník a člověk z mála udělal hodně. Prostřednictvím Dance Academy Prague chce tanečníky motivovat k podobným výsledkům.

PATŘÍME MEZI NEJLEPŠÍ

Naše elitní taneční formace již 3x po sobě vyhrála mistrovství ČR, naposledy s choreografií STRONGER (klikni pro video). Nemůžeme ti garantovat plný sklep zlatých medailí, ale můžeš být součástí týmu, který věří tomu, co dělá a každý rok do toho jde naplno.

ROZVINEME TVOJI INDIVIDUALITU

Jsme všestranná akademie, tvoříme jak choreografie o velkých počtech, tak menší battle týmy zaměřené na improvizaci a kreativitu. Tanečníci se učí i osobnímu rozvoji a originalitě v rámci freestyle battlů. Pod naší střechou trénuje battle crew LEFT J-AWA, která je složená převážně z DAP lektorů a patří mezi nejúspěšnější battle crew v ČR. Takže i nováčci mají perfektní vzory, od kterých se můžou inspirovat.

JSME NEZISKOVÁ ORGANIZACE

Již od našeho založení investujeme do studia peníze, které vyděláme jinde. Proč to děláme? Našim cílem je vzdělávat naše studenty v širokém spektru. Proto je náš rozvrh tak pestrobarevný, co se týká stylů a lektorů. Chceme, aby naši tanečníci měli možnost si vybrat, co je baví a zároveň aby z nich vyrostli všestranní a profesionální performeři.

CO V LÉTĚ: ZAJDĚTE NA LETNÍ WORKSHOPY

Úterky, středy, čtvrtky v červenci a srpnu v podvečerních časech, kdy už je na koupání v bazénu zima, si zajděte na hip hop, house dance, contemporary, dancehall, MTV dance, street jazz, locking či vogue do Centra Tance na Václavském náměstí 36. Zatančíte si třeba s KristiánemFandouDonemAdamsonem nebo s Evženem. Energii vám dobije AngeéPolliTukanHBOKlárkaSabriAnička LuuSeeYa

Jeden workshop za 2 měsíce? To nestačí. Doporučujeme více workshopů, tance a zážitků.

Výhodné permanentky na letní workshopy Dance Academy:

Třešničkou v letním programu je třídenní dílna pod vedením samotného zakladatele Dance Academy Prague a uznávaného choreografa, vizionáře a tanečníka Yemiho A. D. 3 dny budete tvořit choreografii, která se stane letním super hitem pro všechny streetdancové nadšence. Můžete být u toho, jen nesmíte zaváhat, protože kapacita míst je omezená.

Seznam letních workshopů

MŮŽU TO DOTANCOVAT JEŠTĚ DÁL?

JAD DANCE COMPANY, založená úspěšným českým choreografem a kreativcem Yemim AD, pod sebou má ty nejlepší profesionální tanečníky a choreografy, kteří jsou inspirací pro ostatní, jdou do všeho naplno, jsou zodpovědní, cílevědomí a dokáží posouvat svoje schopnosti daleko za svoje hranice. Je to parta jedinečných umělců různorodých stylů tance, kteří spolu tvoří jeden silný celek, díky němuž vznikají ojedinělé projekty. Performeři JAD DANCE COMPANY fungují na různých platformách – televizní shows, divadla, videoklipy, prestižní eventy (nejen v ČR, ale i v zahraničí), reklamy, fashion shows a mnohé další. Můžete je vidět vystupovat s elitou hudební branže jako je například KANYE WEST nebo tančit pro přední světové brandy jako je ADIDAS, O2, AVON, HILTONMINI COOPER a mnohé, mnohé další.

Facebook JAD DC 

Doporučit přátelům: