Centrum Tance logo
Sledujte nás:

Dance Academy Prague by Yemi A.D.

Dance Academy Prague by Yemi A. D. online!

Show must go on! Jedeme dál.

HLEDÁŠ TANEČNÍ ŠKOLU?

5 důvodů, proč tancovat v Dance Academy Prague

 • KOLEKTIV S OTEVŘENOU NÁRUČÍ - my tančíme s filosofií – WE ARE FRIENDLY, WE ARE OPEN MINDED
 • POMŮŽEME TI PLNIT SNY - od prvních krůčků ke spolupráci se známými osobnostmi hudební a umělecké sféry v ČR i zahraničí (Kanye West, Monkey Bussines, Ben Christovao, Monika Bagárová, Verona, Moja Reč, Leoš Mareš, Eva Farná, Endru a Nasty, Simona Krainová, Jirka Mádl, Vojta Kotek a mnozí další.)
 • ŠKOLU ZALOŽIL TANEČNÍK - srdcem Dance Academy Prague je známý a uznávaný choreograf, performer, tanečník, vizionář Yemi A. D.
 • PATŘÍME MEZI NEJLEPŠÍ - 3x po sobě elitní taneční formace vyhrála mistrovství ČR (choreografie STRONGER>
 • ROZVINEME TVOJI INDIVIDUALITU - choreografie, battle, improvizace, kreativita, originalita, perfektní taneční vzory

TEAMY DANCE ACADEMY PRAGUE = srdce DAP

DAP TEAMY

Chci se tanci intenzivně věnovat

V tom případě je pro tebe nejlepší vybrat si jeden z DAP teamů. Jedná se o uzavřenou třídu, kam se tanečník dostane pouze svými výsledky při náboru nových členů, který se pořádá jednou za půl roku, vždy v září a lednu. DAP teamy se zaměřují na společné cíle, je to parta, která se připravuje na soutěže a tanec nebere jen jako zábavu. Pro DAP team je tanec již kulturou a komunitou, ve které chtějí tanečníci růst čím dál výše, poznávat nové tváře a postupně se stávat profesionálním tanečníkem nebo kvalitním freestylerem. V Dance Academy Prague máme různorodé DAP teamy – od nejmenších po nejstarší, od začátečníků po profesionály, soutěžní i nesoutěžní teamy, některé se zabývají spíše foundation, jiné zase LA choreografiemi, freestylem či battly.

PLACENÝ PROGRAM

DAP Teams - uzavřené složky (dříve soutěžních týmů) studentů, kteří se mezi sebou znají, mají svou partu a sdílejí spolu víc než jen tanec. Setkávání je pro nás důležité, obzvlášť v této době, kdy se každý s nastalým zmatkem vyrovnává po svém. Tuto energii chceme udržet. V plánu máme pořádat uzavřené soutěže skrz video nahrávky, zadávat úkoly s přípravou choreografií, rozesílat videa lektorů pro kvalitnější zachycení pohybových sestav a hudby. Hlavním proudem bude i nadále live stream, který však bude uzavřený pouze pro členy dané třídy, které budeme poskytovat nadstandardní program.

To vše se může stát, pokud naplníme třídu v minimálním počtu 10 členů. Jen tak dokážeme zaplatit lektora, technické vybavení a produkční personál.

Cena za tento trimestr bude snížena na 2.300,- Kč za 2 tréninky týdně a doprovodné aktivity do června.

Nejpozdější datum úhrady je 14. 4. 2020.

 

Platby a případná storna budeme řešit až po zrušení celorepublikové karantény. Musíme počkat, jak se k tomu postaví vláda ČR a úřady. nyní nám jde především o zachování provozu, o pravidelné tréninky složek, poskytnutí programu pro studenty a klienty, kteří nemohou vycházet z domovů a hledají zábavu, radost, pohyb, rozptýlení, chtějí zahnat nudu ...

TRÉNINKY PROBÍHAJÍ V PRŮBĚHU CELOSTÁTNÍ KARANTÉNY ONLINE!

Přihláška

Čtvrtek 16. 4. 2020

Pátek 17. 4. 2020

Pondělí 20. 4. 2020

aqcr5

OPEN CLASS DANCE ACADEMY PRAGUE - PROBÍHAJÍ ONLINE!

Open class s top lektory Dance Academy Prague si užijete! 

V současné době probíhají lekce online.

PROGRAM ZDARMA

OPEN CLASSES - otevřené lekce tance pro naše studenty i veřejnost. Díky tomuto programu nabídneme lekce různých stylů pro taneční fandy z celé republiky. Lekce budou omezeny počtem 100 osob na trénink, tzn. lektor nebude mít takovou šanci na interakci s každým z žáků, ale obsloužíme tak tisíce dospělých i dětí zavřených v karanténě.

 • Pro účel financování této aktivity jsme zřídili na stránkách 
  www.danceacademy.live tlačítko DARUJ TANEC, které komukoliv, kdo se chce stát patronem, umožní darovat finanční obnos od 5ti dolarů (cca 125,- Kč) výš, ať už jednorázově, nebo periodicky s měsíčním intervalem. Tento dar podpoří Dance Academy Prague, která se zavázala platit lektory bez zásadních změn ve stejné výši jako doposud.
 • Potřebujete-li mít českou navigaci k úhradám a známé prostředí, které nemusíte studovat, pak právě pro vás je k dispozici pro dobrovolné příspěvky v libovolné výši k dispozici bankovní účet:
  Číslo účtu: 2700123596/2010 Fio banka
  Variabilní symbol = 886292 (Variabilní symbol je důležitý pro správné spárování plateb)

Přehled open classes - online přes aplikaci ZOOM

Pondělí 

 • 17:30 - 18:30 Hip Hop Wahe

 • 18:30 - 19:30 Dancehall | Klárka

Úterý 

 • 18:30 - 19:30  MTV dance | Tomík

Středa

 • 18:30 - 19:30 K-pop | Denis

 • 19:30 - 20:30  Contemporary | Tukan

Pátek

 • 17:30-18:30 Urban Dance choreo | EUGEN

 

DAP je nezisková organizace, která byla celých 10 let financována členskými příspěvky studentů a několika patrony, včetně mě. Za každý váš příspěvek budeme vděční a uděláme vše proto, abychom zvedli náladu i taneční skill každému, kdo do našeho live streamu zavítá.

 

Kontakt

Manažer Dance Academy Prague

tel.: +420-604-111-661

email: danceacademy@centrumtance.cz

 • Chcete se zeptat na fungování DAP teamů?
 • Chcete vědět, jak probíhá nábor do DAP teamů?
 • Chcete vědět, jak se připravit, abyste v náboru do DAP teamu uspěli?
 • Chcete vědět, jak funguje členství a platby?

Zavolejte nebo napište své dotazy přímo manažerovi Dance Academy Prague.

PUNC KVALITY: Zakladatel Dance Academy Prague je uznávaný choreograf, vizionář a tanečník Yemi A. D. 

MŮŽU TO DOTANCOVAT JEŠTĚ DÁL?

JAD DANCE COMPANY, založená úspěšným českým choreografem a kreativcem Yemim AD, pod sebou má ty nejlepší profesionální tanečníky a choreografy, kteří jsou inspirací pro ostatní, jdou do všeho naplno, jsou zodpovědní, cílevědomí a dokáží posouvat svoje schopnosti daleko za svoje hranice. Je to parta jedinečných umělců různorodých stylů tance, kteří spolu tvoří jeden silný celek, díky němuž vznikají ojedinělé projekty. Performeři JAD DANCE COMPANY fungují na různých platformách – televizní shows, divadla, videoklipy, prestižní eventy (nejen v ČR, ale i v zahraničí), reklamy, fashion shows a mnohé další. Můžete je vidět vystupovat s elitou hudební branže jako je například KANYE WEST nebo tančit pro přední světové brandy jako je ADIDAS, O2, AVON, HILTONMINI COOPER a mnohé, mnohé další.

Facebook JAD DC 

Doporučit přátelům: