Centrum Tance logo
Sledujte nás:

Dance Academy Prague by Yemi A.D.

HLEDÁŠ TANEČNÍ ŠKOLU?

5 důvodů, proč tancovat v Dance Academy Prague

 1. KOLEKTIV S OTEVŘENOU NÁRUČÍ - my tančíme s filosofií – WE ARE FRIENDLY, WE ARE OPEN MINDED
 2. POMŮŽEME TI PLNIT SNY - od prvních krůčků ke spolupráci se známými osobnostmi hudební a umělecké sféry v ČR i zahraničí (Kanye West, Monkey Bussines, Ben Christovao, Monika Bagárová, Verona, Moja Reč, Leoš Mareš, Eva Farná, Endru a Nasty, Simona Krainová, Jirka Mádl, Vojta Kotek a mnozí další)
 3. ŠKOLU ZALOŽIL TANEČNÍK - srdcem Dance Academy Prague je známý a uznávaný choreograf, performer, tanečník, vizionář Yemi A.D.
 4. PATŘÍME MEZI NEJLEPŠÍ - 3x po sobě elitní taneční formace vyhrála mistrovství ČR (choreografie STRONGER)
 5. ROZVINEME TVOJI INDIVIDUALITU - choreografie, battle, improvizace, kreativita, originalita, perfektní taneční vzory
 6. DAP TEAMS = srdce DAP - pro ty, co se chtějí tanci intenzivně věnovat
 7. KONKURZ do DAP teams = Chceš se stát součástí velké taneční rodiny? Registruj se a přijď na konkurz 4. 9. 2022. 

Konkurz do DAP TEAMS 4. 9. 2022


Chceš být součástí velké taneční rodiny? Chceš být tanečníkem? Chceš být v týmu Dance Academy Prague by Yemi A. D.? Chceš vystupovat, ukázat a měřit schopnosti s jiným tanečními skupinami na soutěžích a získat si obdiv, prestiž i pohár? Vyplň registraci a přijď! 

 • Kdy: Neděle 4. 9. 2022
 • Kde: Václavské náměstí 36, Praha 1 (Jak se k nám dostat? videoprůvodce)
 • Konkurzy se týkají stávajících členů, kteří chtějí změnit svůj současný DAP team, ale i nových dětí, juniorů a dospělých. O svém zařazení do DAP teamu dostane každý člen zprávu nejpozději do 72 hodin od absolvování konkurzu.

Registrace předem nutná! Těší se na tebe tým Dance Academy Prague by Yemi.

Videokonkurz

V případě, že nestíháte dorazit osobně na konkurz, lze poslat taneční sólo video (freestyle a choreo) na email: naya@jadpro.cz s vyplněným dotazníkem do 4. 9. 2022. 

TOP lektoři Dance Academy Prague

NAYA 

Jsem tanečnicí tělem i duší. Nechybí mi dostatek motivace, nadšení a pozitivní energie. Vše ráda předávám svým studentům, stejně zapáleným tanečníkům a kolegům, kteří jsou pro mě neustálou inspirací. Rozvíjím se ve freestylu a choreografii u stylů jako Hip Hop, House, Vogue, New Style Hustle, Modern a Experimental.

Mám vysokoškolské vzdělání. V dětství jsem měla klasickou školu. V roce 2016 jsem absolvovala také Kyjevskou taneční akademii My Way. Pracovala jsem jako lektorka v tanečních studiích na Ukrajině a v Bělorusku, odkud pocházím.

Vzdělání, workshopy u známých tanečníků a choreografů:

London Dyer (England), Remi Black (England), Maniek (Poland), Sandy (Poland), Mecnun Giasar (Germany), Leroy Curwoods (England), Jason Nguyen (England), Ola Papior (England), Arnold Arakaza (Germany), Adrianna Piechowka (Poland), Marcin Rebilas (Poland), Lukasz Ludwiczak (Poland), Dmitry Bonchinche (Russia), Matyouz Laduree (France), Nikita Bonchinche (Ukraine), Santi (Ukraine), Artiom SpitFire (Ukraine), PopCorn (Ukraine), Miss Lee (Ukraine), Petrovich (Ukraine), Denis Stulnikov (Ukraine), Anna Pandora (Russia), Veronica Ninja Zorra (Russia), Anastasia Cherednikova (Russia), Evgeny Kevler (Russia), Arni (Lithuania), Alesya Dobysh (Russia), Adrian Vega (Spain), Marina Pravkina (Russia), Geka Baryshev (Russia), Alex Wave (Estonia), ALDO ARDO (Germany), Malkom (France), Dedson (France) a další.

Pravidelně se účastním různých tanečních akcí, soutěží a letních táborů:

Top England Dance Weekend (Belarus, 2013), Poland Top Dance Weekend (Belarus, 2015), GO UP Summer Dance Camp (Belarus, 2015), Deep in Vogue Ball/ Finalist (Belarus, Minsk 2016), Grodno Vogue Ball (Belarus, Grodno 2016, 2017), Kiev Voguing Nights Vol. 1, Vol. 2 (Ukraine, Kiev 2017), choreografka v Summer Belarus Dance and Cheer Camp (Belarus, 2017), Street Style Challenge (hip hop, house battles) (Minsk, 2018, 2019), What You’ve got? (hip hop, house, experimental battles) (Minsk, 2018), Uninhibited Battle (Prague, 2018), One Beat Battle (Prague, 2018), Feel the Skript Battle (Prague, 2019), Feel the Vibe (Prague, 2019), Create The Hustle vol. 4 (Wroclaw, Poland, 2019) a další.

EUGENE NAM

Yevgeniy (Eugene) Nam. je choreograf a tanečník Jad Dance Company, lektor Dance Academy Prague, choreograf Tvoje tvář má známý hlas. Začal s tancem v 9 letech, tancoval společenské tance, pak v 16 letech se stal začal zajímat o hip hop a streetové styly. Talent a motivace mu nechyběly, a proto není divu, že od 18 let přesedlal na LA style a věnuje se tomuto stylu tanečně i choreograficky. V roce 2012 se přestěhoval do Prahy, nastoupil do Dance Academy Prague jako člen skupiny Chilies. Stačil rok fungování ve skupině, aby se stal členem Jad Dance Company.

Ve svých choreografiích rád používám různé hudební styly, od old-schoolového hip hopu do Indie a pop hudby. Každá choreografie je jiná a má v sobě mix různých stylů jako contemporary, hip hop, popping a krump. Inspiruji se takovými choreografy jako Keone Madrid, Bob Fosse, Marty Kudelka a další. Tanec pro mě je nejvyšším projevem duševní a fyzické výchovy, protože se při tancování dá ukázat jakákoliv emoce a podílet se myšlenkou, přičemž tanečník nemusí říkat ani slovo jen používá svoje tělo, svaly, pohyb.

TOMÁŠ BÖCKL

Tomáš je choreograf, tanečník a lektor Dance Academy Prague. Tanci se věnuje od svých 5 let, kdy začal se zákaldy baletu a v 7 letech se začal aktivně věnovat standardním tancům a latinskoamerickým tancům. V průběhu 6 let, co se věnoval těmto stylům zjistil, že potřebuje posun a začal hledat něco víc. Našel co potřeboval a tomu se věnuje dodnes - street dance. 

Věděl, že učit se musí od nejlepších a proto aktivně navštěvoval řadu tanečních workshopů a kempů jako Dance 2XS camp, HHM, Choreo Connection, SDK kde se v roce 2014 umístil na 3. místě ve Vogue battlu. Také se jezdil vzdělávat za naše hranice a to do Francie a Anglie. Ve své kariéře prošel několika tanečními skupinami. Několik let byl i součástí Projekt AWA, se kterou se zúčastnil taneční soutěže WOD. Získal zkušenosti se show jako je třeba pořad Superstar, Tvoje tvář má známý hlas, Cycles, AICHI atd

Mezi jeho oblíbené styly patří streetjazz, MTV, vogue, dancehall, hip hop, house a contemporary. Pomocí fůze těchto stylů vzniká Tomášův osobitý styl, který si můžete vyzkoušet.

Je to lektor s hlavou plnou nápadů, člověk s energii a čistým srdcem, který dokáže vykouzlit skvělou atmosféru a najít v Tobě talen


ÚSPĚCHY A VZDĚLÁNÍ V BODECH

tančí od svých nejmladších let, od baletu přes latinskoamerickým tancům a standardním tancům až po street - hiphop, MTV, vogue, dancehall, streetjazz atd., kterým se teď věnuje nejvíce.

několikaletá praxe jako tanečník, trenér a choreograf v taneční skupině The F.A.C.T., Institute of TOG, Projekt AWA, Opatow Flavours, Dance Academy Prague a JAD Dance Company

vystupoval jako tanečník v Superstar, Tvoje tvář má známý hlas a na jiných komerčních akcích.

tvořil choreografie, nebo měl post asistent choreografa pro tyto akc

absolvoval nespočet tanečník campů a workshopů (HHM - Hiphopmeeting, SDK, Dance2xs camp, Choreo connection…

účast na tanečních soutěží jako je World of Dance (WOD), Taneční skupina roku, CDO, Dance děčín, Elitery, Dance4cup

stal se součástí JAD Dance Company…)

HBO

Aneta HBO Prchalová je tanečnice JAD DC, lektorka a choreografka v různých tanečních skupinách např. Dance Academy Prague by Yemi A. D. Tanci se věnuje od dětství a byla součástí mnoha tanečních show, koncertů, videoklipů, ale i například i divadelního představení nebo reklam. Zaměřuje se na street styles (hip hop, locking, house dance aj.). Její lekce jsou velmi různorodé. Snaží se zaměřit nejen na techniku stylů, ale také se individuálně věnuje rozvíjení osobitého stylu daného tanečníka.

BRANDISS 

Je streetový tanečník, který se primárně zaměřuje na taneční styl locking, ale věnuje se i ostatním stylům (hiphop, house dance, popping...). Lekce se snaží vést tak, aby na nich byla zábava, ale aby to zároveň byla i makačka. Nechce, aby se studenti dostali do stereotypu, a tak lekce různě obměňuje. Vždy však dbá na to, aby to každého nějak obohatilo. U tanečníků vyhledává energii a chuť se zlepšovat, protože věří, že techniku se časem zvládne naučit každý.

KLÁRKA 

S Klárkou se můžete podrobně seznámit v tomto videorozhovoru. Jejím cílem je předávat především pozitivní energii, která z jamajské hudby a tance Dancehall proudí, a to nejen pokročilým tanečníkům, ale i naprostým začátečníkům.

Klára se s tancem seznámila ve 13 letech a prošla několika tanečními skupinami. V současnosti vede hodiny v několika tanečních školách a jezdí pravidelně učit i do zahraničí. Absolvovala lekce v londýnském Pineapple dance centre, pařížském L’Agence dancefloor, také v new yorském Broadway dance centre a na dalších mezinárodních školách a kempech. Ačkoliv prošla vzděláním v celé řadě Street dance/Urban stylů, v současnosti se zaměřuje především na styl Dancehall vycházející z jamajské kultury, kterému se učila přímo u zdroje na samotné Jamajce, kterou navštívila již čtyřikrát. Spolupracovala s Leilou el Hassan a Mr. Le Monde, s Henrym G., Divokým Billem, Vladimírem 518, Raegem i jamajskými interprety jako je Kalado, či Mr. Vegas. Na svých hodinách se bude věnovat old school Jamaican dances, stejně tak jako novějším jamajským krokům a tancům. Nebude chybět ani trocha techniky a nějaká routine, či choreo a samozřejmě dobrá nálada a spousta pozitivní energie.

GINGER 

Ginger je tanečnice, performerka a choreografka působící v Praze. Měla čest být tanečnicí slovenské zpěvačky Katarzie české legendy Jiřího Korna (O2 arena), vystoupit pro fashion designéra Lukáše Krnáče, v TV show "Tvoje tvář má známý hlas” (TV Nova), dlouhodobě spolupracovat s JAD Dance Company by Yemi A. D. Objevila se v mnoha hudebních videoklipech, reklamách a filmech. Byla spoluautorka projektů "Rrrr show” a tanečně-divadelního představení "Neobitchejné / í” (divadlo Venuše ve švehlovce). Aktuálně účinkuje v činoherním muzikálu "Funny Girl" (divadlo Studio dva), show Prague Burlesque (divadlo Royal) a učí vlastní taneční lekce Femme Fusion / Heels.

YEMI 

 Yemi Akinyemi Dele je známý choreograf, režisér, performer a umělec. Narodil se v Liberci otci z Nigérie a české matce. Díky svému multikulturnímu původu zakomponoval do svého umění mnoho různých kultur z regionů z celého světa. Vystupoval v Paříži, Londýně, Barceloně, Los Angeles, Tokyu, Šanghaji, Bombaji a mnohých dalších. V roce 2010 vytvořil choreografii pro celosvětové turné světové hip-hopové superstar Kanye Westa, se kterým spolupracoval také na krátkém filmu „Runaway“, jeho vystoupení v Saturday Night Live a na MTV Video Music Awards 2010.

Yemi A. D. v reklamě na Nestlé Splash (Splash dance)

Yemi A. D. se ujal hlavní role v nové reklamě Apple

Yemi A. D. v pořadu Sama doma

 

 

 

BARBORA ONDERKOVÁ

Vzdělání

Janáčkova konzervatoř a gymnázium v Ostravě s absolutoriem 2008 – 2016: Klasický balet, tanec 

Workshopy 2014 – 2020

Ballet Masterclasses, Praha

Movemeant Journey, Polsko

Tanec bez hranic

International contemporary dance workshop, Praha 

Vzdělávání v Los Angeles, Kalifornie

Umělecká činnost

Národní divadlo moravskoslezské, soubor baletu 2010 – 2014: Labutí jezero, Louskáček, Spící krasavice 

Národní divadlo moravskoslezské, soubor muzikálu 2013 – 2021: Kočky – Victoria, Evita, Sunset Boulevard, Funny Girl, West Side Story, Krásná Helena, Děj se co děj, Ptákoviny podle Aristofana, Ples v Opeře

Hudební divadlo Karlín 2016 – 2021: Bonnie a Clyde, Čas růží, Legenda jménem Holmes

Hybernie, Praha 2018 – 2019: The Greatest Showman 

Městské divadlo Brno 2018 – 2019: Horečka sobotní noci – Shirley Charles 

Seefestspiele Mörbisch, Mörbisch am See, Rakousko 2019: Země úsměvu 

Ostatní 2014 – 2020

Tvoje tvář má známý hlas, 5, 6 série, TV, taneční

Hlas Česko Slovensko, TV, taneční

My name is Mikolas Josef, koncert

Účinkování na Colours of Ostrava

Účinkování v nadaci Taťány Kuchařové – Krása pomoci 

Lektor – Dance Perfect – contemporary, HBDance – akrobacie, contemporary

Global social awards, taneční

Hudební klipy – Mikolas Josef, Nina Schvarz, Evah, Lara More 

ViViD Dance Company 

 

 1.  

TEAMY DANCE ACADEMY PRAGUE = srdce DAP

DAP TEAMY

Chci se tanci intenzivně věnovat

V tom případě je pro tebe nejlepší vybrat si jeden z DAP teamů. Jedná se o uzavřenou třídu, kam se tanečník dostane pouze svými výsledky při náboru nových členů, který se pořádá dle potřeby. DAP teamy se zaměřují na společné cíle, je to parta, která se připravuje na soutěže a tanec nebere jen jako zábavu. Pro DAP team je tanec již kulturou a komunitou, ve které chtějí tanečníci růst čím dál výše, poznávat nové tváře a postupně se stávat profesionálním tanečníkem nebo kvalitním freestylerem. V Dance Academy Prague máme různorodé DAP teamy – od nejmenších po nejstarší, od začátečníků po profesionály, soutěžní i nesoutěžní teamy, některé se zabývají spíše foundation, jiné zase LA choreografiemi, freestylem či battly.

Členové DAP teamů prochází konkurzem. Dance Academy Prague startuje opět v září!

 

Kontakt

Manažer Dance Academy Prague

tel.: +420-604-111-661

email: manager@danceacademy.cz

 • Chcete se zeptat na fungování DAP teamů?
 • Chcete vědět, jak probíhá nábor do DAP teamů?
 • Chcete vědět, jak se připravit, abyste v náboru do DAP teamu uspěli?
 • Chcete vědět, jak funguje členství a platby?

Zavolejte nebo napište své dotazy přímo manažerovi Dance Academy Prague.

PUNC KVALITY: Zakladatel Dance Academy Prague je uznávaný choreograf, vizionář a tanečník Yemi A.D. 

MŮŽU TO DOTANCOVAT JEŠTĚ DÁL?

JAD DANCE COMPANY, založená úspěšným českým choreografem a kreativcem Yemim A.D., má pod sebou ty nejlepší profesionální tanečníky a choreografy, kteří jsou inspirací pro ostatní, jdou do všeho naplno, jsou zodpovědní, cílevědomí a dokáží posouvat svoje schopnosti daleko za svoje hranice. Je to parta jedinečných umělců různorodých stylů tance, kteří spolu tvoří jeden silný celek, díky němuž vznikají ojedinělé projekty. Performeři JAD DANCE COMPANY fungují na různých platformách – televizní shows, divadla, videoklipy, prestižní eventy (nejen v ČR, ale i v zahraničí), reklamy, fashion shows a mnohé další. Můžete je vidět vystupovat s elitou hudební branže, jako je například KANYE WEST, nebo tančit pro přední světové brandy, jako je ADIDAS, O2, AVON, HILTON, MINI COOPER a mnohé, mnohé další.

Facebook JAD DC 

Doporučit přátelům: