Centrum Tance logo

Chci uhradit jednu lekci

Chcete-li si vyzkoušet lekci v rámci pravidelného kurzu nebo kupovat jednotlivé vstupy, protože jste velmi vytížení, pak směle do toho. Pohyb je zdravý a navíc vám sluší, prospívá nejen tělu, ale i duši. 

Jak si objednat jednu nebo více lekcí v rámci pravidelného kurzu:

  1. Vyberete si kurz v přehledu kurzů (Menu: KURZY A LEKCE) a kliknete na tlačítko "To mě zajímá"
  2. Pro zakoupení pouze jedné lekce si v detailu kurzu zvolíte "Koupit jednu lekci" si z navržených volných termínů (rozbalovací šipka vpravo) vyberete ten, kterého se chcete zúčastnit. Pak znovu kliknete na "Koupit jednu lekci" a tím přejdete k úhradě. 
  3. Pokud si chcete vybrat více lekcí nebo celý kurz, klikněte na tlačítko "Objednat/rezervovat lekce", zvolte možnost nákupu bez použití permanentky a naklikejte si jednotlivé termíny. Pak už opět stačí jen pokračovat na výběr způsobu úhrady.
  4. Prodej jednotlivých lekcí kurzu je novinka pro zvýšení vašeho komfortu. Jako každá novinka i tato s sebou nese spoustu výzev. Jakkoliv jsme se snažili tuto novinku otestovat, je možné, že ne všechno bude zatím pracovat úplně správně. Pokud narazíte na nějakou nesrovnalost, dejte nám prosím vědět. Děkujeme.

A teď, když víte vše, co potřebujete, si směle vybírejte:

KURZY A LEKCE BRNO

KURZY A LEKCE PRAHA

Videonávod - Jak objednat jednu a více lekcí z kurzu

Výhody:

  • Zakoupíte jednoduše online.
  • Pohodlně z domova vybíráte, na jaké konkrétní lekce půjdete.
  • Rezervaci na jednu lekci máte možnost zrušit 24 hodin před jejím konáním.
  • Na více objednaných lekcí u kurzu se váží přívětivé podmínky účasti Centra Tance.

Doporučit přátelům: