Centrum Tance logo

Acro jóga s Machem a Šebestovou

"Haló! Haló! Proč bylo acro jógy málo? A tak štěkám jako hrom, ať je jógy milion!" :-))

Ať jste začátečník či pokročilý, tento typ jógy vás nejen zaujme, ale plně vás pohltí. Lekce acro jógy jsou kombinací párové akrobacie, jógy a thajské masáže. Pro navštívení lekce není potřeba žádný předchozí trénink, cvičení jógy ani gymnastické zkušenosti. Budete chvíli ve vzduchu, chvíli na zemi a hlavně v neustálém kontaktu se svým partnerem, se kterým nejednou posílíte vzájemnou důvěru. Od účastníků kurzu víme, že si každou lekci užijí spoustu zábavy, která se při spolupráci ve dvojici vytváří prakticky sama. Vyzkoušejte si roli báze (ten, kdo leží dole a drží letce), letce (ten, kdo je zrovna ve vzduchu) a spottera (ten, kdo dohlíží na bezpečnost). 

Mach a Šebestová, kreslení hrdinové z pohádkového příběhu ožívají. Vydávají se vstříc nové cestě za acro jógou a vás vezmou s sebou!

 

Acro jóga v páru s Machem a Šebestovou

čtvrtek 6. 10. 2022 19:30–20:30 (60 minut)
začátečníci a výše
Politických vězňů 8 - sál 1, Praha 1
Eva Šebestová, Michal Mach
290 Kč (1 lekce)
Seminář
290 Kč

Acro jóga v páru s Machem a Šebestovou

čtvrtek 13. 10. 2022 19:30–20:30 (60 minut)
začátečníci a výše
Politických vězňů 8 - sál 1, Praha 1
Eva Šebestová, Michal Mach
290 Kč (1 lekce)
Seminář
290 Kč

Acro jóga v páru s Machem a Šebestovou

čtvrtek 20. 10. 2022 – 26. 1. 2023 19:30–20:45 (75 minut)
začátečníci a výše, lekce: 14
Politických vězňů 8 - sál 1, Praha 1
Eva Šebestová, Michal Mach
3 990 Kč (14 lekcí)
14 lekcí
3 990 Kč

Člověče, Machu, a jak tu acro jógu vlastně povedeme?

Lekce začne budováním kontaktu skrze jemný strečink a jógové pozice ve dvojicích. Následně se přejde k polohám a cvičení, které pomohou získat jistotu, sílu a koncentraci pro balanční techniky. Hlavní část lekce bude spočívat v partnerské práci, kdy dvojice zkouší danou techniku na žíněnce a dva lidé dělají jištění. Dvojice se mohou libovolně střídat a techniky si zkoušet. Závěr lekce pak bude věnován posilování, strečinku a jemné masáži pro uvolnění svalů.

Oba lektoři se věnují acro józe již delší dobu. Na lekci získáte lepší flexibilitu, rozšíříte své dovednosti a získáte lepší fyzickou kondici. Techniky acro jógy jsou následně přizpůsobeny možnostem účastníků.

Cena je za 1 osobu. Doporučujeme přijít v páru nebo ve dvojici - žena + žena / muž + muž / žena + muž. Lze se přihlásit i jednotlivě, ale nezaručujeme partnera na lekci.

 

Zákulisí žáků 3.B

Eva Šebestová

  • studium na Taneční konzervatoři v Praze,
  • kurz trenéra zdravotní výchovy,
  • seminář: základy psychosomatiky.

Angažmá v baletním souboru Jihočeského divadla České Budějovice, Black Theatre Ta Fantastika Praha, Balogh - Ballett Prag a další.

Michal Mach

  • studium na Taneční konzervatoři v Praze,
  • absolvent postgraduálního studia pedagogiky jógy (D.Y.Ed.) v indické Lonavale,
  • certifikát na klasický balijský tanec - roční stipendijní studium (Institut Seni Indonesia, Denpasar, Bali, Indonésie),
  • od r. 2004 studuje klasický indický tanec bharatanátyam.

V současné době dále prohlubuje své vzdělání studiem sanskrtu, indické filozofie a dalších jazyků. Působí jako garant vzdělávacího programu pro budoucí lektory tance a věnuje se kraniosakrální osteopatii a thajsko-jógové masáži.

Naši lektoři se potkali a studovali stejnou školu - Konzervatoř v Praze. Ačkoli se na čas jejich cesty nekřížily, neboť každý se vydal za svými sny, rozhodnutí, které udělali, je opět spojilo dohromady. Oba totiž vyučují v Centru Tance!

Pohádka se stala skutečností - Mach a Šebestová jsou opět spolu a VY S NIMI MŮŽETE OBJEVOVAT SVĚT ACRO JÓGY!

 

Videoukázka

Doporučit přátelům: