Centrum Tance logo

Pomáháme vám plnit novoroční předsevzetí!

Leden je na dodržování předsevzetí ideální měsíc. Místo vanilkových rohlíčků máme v ledničce ze dne na den jen mrkve a rajčata a do práce nás opět budí budík. Zatímco z odepřených dobrot máme radost až po delší době, pohyb působí jako vzpruha okamžitě. A proto si ho naordinujme alespoň třikrát týdně!

Připravili jsme pro vás Novoroční permanentku, která vám umožní splnit si své sny a předsevzetí na rok 2020!

  • Novoroční permanentka je ideální nástroj pro ty, co to s plněním svých slov myslí vážně.
  • Umožní vstup do otevřených lekcí tance a cvičení v období měsíců ledna a února 2020. Máte tedy 2 měsíce na to, abyste si zamilovali pohyb a stal se součástí vašeho nového života.
  • Je za hubičku. Cenu jsme nasadili proklatě nízko, abychom vás ve vaší snaze maximálně podpořili.

Přijďte si na otevřené lekce zatančit, protáhnout si zdravě tělo, propotit trička, vyplavovat endorfiny a pálit kalorie zábavnou formou.

Takovouhle novoroční vzpruhu potřebujete a zasloužíte si ji.

 

Seznam permanentek

  Platnost Počet lekcí Cena v Kč Přehled lekcí

Sportovat, zhubnout a užívat si!

Se sklenkou šampaňského při sledování silvestrovského ohňostroje máme pocit, že zvládneme úplně všechno. Proto furiantsky pronášíme stokrát obehraná předsevzetí a opravdu věříme, že se nám je letos podaří splnit. Takže jakmile odstrojíme stromeček a za rohem zmizí Kašpar, Melichar a Baltazar, nastoupí jiná svatá trojice – tanec, zdravá strava a formování postavy do vábných křivek.

Leden je přitom na dodržování předsevzetí snad nejvíce vhodný měsíc. Místo vanilkových rohlíčků máme v ledničce ze dne na den jen mrkve a rajčata, v televizi už neběží pohádky, ale kriminálky a na rozdíl od vánočního lenošení nás do práce opět budí budík. A proto se v prvních týdnech nového roku hodí jakákoliv vzpruha, kterou můžeme dostat.

Zatímco z odepřených dobrot máme radost až po delší době, pohyb má výhodu endorfinů, které působí okamžitě. Takže se potíme, srdce nám bije jako o závod, lapáme po dechu, ale cítíme se šťastnější. A při troše štěstí nám to vydrží alespoň do večeře, kdy si místo pizzy dáme salát. Pohyb si proto naordinujme alespoň třikrát týdně, aby od jednoho pocitu štěstí nebylo daleko k jinému.

Zároveň ale nezapomeňme, že většina předsevzetí ztroskotá na příliš ambiciózních cílech. Naordinovat si od 1. ledna každý den dvě hodiny v posilovně je hloupost, jak potvrzuje 99 % případů ze sta dotazovaných. Vydržíme to pár dní a pak odpadneme. S bolavým tělem, špatnou náladou, nenávistí k pohybu a co hůř sami k sobě. Máme totiž pocit, že jsme zklamali.

Stoprocentně účinnější je proto začít s něčím zábavným a klidně i méně fyzicky náročným, čemu se budeme věnovat pravidelně a dlouhodobě. Zkuste si tedy podle své chuti namixovat kombinaci salsy, zumby a bodyforming. Nebo baletu, jógy a pole dance? Anebo si zatančit ve stylu Star dance solo variace, břišní tance či flamenco?

Ať tak či tak, jakmile si pohyb zamilujete a zautomatizujete, máte vyhráno. A příští rok si o půlnoci s šampaňským můžete přiťuknout, jak jste ten rok 2020 krásně zvládli.

Doporučit přátelům: