Centrum Tance logo

Koronavirus a Centrum Tance

Aktuálně

Sledujte prosím tuto stránku, kde najdete vždy aktuální informace.

  Based on the Government Decree of 12 March 2020, Centrum Tance is closed from 13 March 2020 until further notice. Thank you for understanding, that we will not send SMS messages to clients, just emails. Join our online lessons! The price is up to you - please follow the payment instructions by each lesson.

Úterý 5. 5. 2020 

 • V pondělí 11. května znovu otevíráme pražské sály Centra Tance a máme z toho velkou radost! (V Brně řešíme ještě nějaké technické záležitosti a dáme vám vědět nejspíš ve čtvrtek.)
 • Abychom splnili všechny podmínky otevření a zajistili vaši i naši bezpečnost, je dočasně nutné dodržování těchto pravidel, která budeme s ohledem na situaci průběžně aktualizovat.
 • Šatny a sprchy zatím není možné používat, ale pokud se bude vše vyvíjet dobře, máme naději, že do konce května bude tento zákaz zrušen.
 • Už se na vás moc těšíme!

Úterý 28. 4. 2020 

 • Podmínky alespoň částečného znovuotevření jsou velmi přísné, proto v tomto týdnu ani v týdnu od 4. května ještě neotvíráme. Situaci nadále sledujeme a o případných změnách vás budeme neprodleně informovat. 

Pátek 24. 4. 2020 

 • Postupné uvolňování vládních opatření bedlivě sledujeme a jakmile bude stoprocentně jasné, co to pro nás znamená, kdy vás budeme moci přivítat v sálech a za jakých podmínek, dáme vám okamžitě vědět! 

Od 23. 3. 2020 se rozjíždějí pravidelné online lekce s našimi lektory přes aplikaci Zoom a na Facebooku.

Nabídka online lekcí

 

Úterý–pátek 20. 3. 2020

 • Naši lektoři, admini a další pilně pracují. Zúčastněte se online lekcí CT! Cena za lekci: dobrovolná - sledujte prosím platební údaje u každé z lekcí. Sály jsou sice uzavřené, ale díky moderním technologiím jedeme dál! Nahrazujeme sál obývákem nebo ložnicí :-)
 • Sledujte i naše sociální sítě, facebook a Instagram.
 • Děkujeme za vaše úžasné a povzbuzující zprávy a ohlasy! Díky, že jste v tom s námi a že víte stejně jako my, že bez pohybu to zkrátka nejde. 

Pondělí 16. 3. 2020

 • Od úterý 17. 3. 2020 nebudeme k dispozici na telefonních linkách. Chráníme naše zaměstnance a neradi bychom je vystavili cestám v MHD, které nejsou nezbytně nutné. Jsme vám k dispozici na emailech. Děkujeme za pochopení.

Pátek 13. 3. 2020

 • Balíček tance a cvičení (pro dobu výpadku prezenčních lekcí Centra Tance): V  maximální možné míře a co nejdříve zavedeme online lekce a video-lekce. Naši lektoři na nich usilovně pracují. Prosíme sledujte své emaily. Podle délky výpadku prezenčních lekcí jsme připraveni umožnit tanec a cvičení v co nejširší míře, jako například zvýšit klientům pravidelných kurzů počet náhrad, rozšířit možnosti a dobu jejich čerpání. Na dalších cestách pracujeme a budeme upřesňovat dle vývoje situace.

Čtvrtek 12. 3. 2020

 • Na základě Nařízení vlády z 12. 3. 2020 jsou všechny pobočky Centra Tance od 13. 3. 2020 do odvolání uzavřené. Z kapacitních důvodů nebudeme klientům zasílat sms, pouze email.
 • Přihlášky na lekce a kurzy začínající od 20. 3. jsou otevřeny pro přihlašování a platby
 • Přihlášky na lekce do 20. 3. jsou zatím uzavřeny, prosíme, nehlaste se a nehraďte je (toto datum se může změnit)

Otázky a odpovědi

Další odpovědi na vaše otázky postupně doplňujeme.

Co bude s mými lekcemi?

Uděláme vše proto, abyste o své lekce nepřišli. Aktuální dění sledujeme a zůstáváme s vámi prostřednictvím našich web stránek a sociálních sítí ve spojení. Zpráva o opatřeních je čerstvá, nemůžeme vám nyní poskytnout kompletní informace.  

Kdy otevřete?

Jakmile to bude bezpečné a legislativně možné.

Jak se dozvím, že jste již otevřeli?

Zašleme vám email, ale nezašleme vám SMS (bohužel to technicky není možné). Dozvíte se také vše z našich webových stránek a sociálních sítí.

Mám domluvenou individuální lekci nebo pronájem sálu. Proběhne?

Nikoli, všechny naše pobočky budou od 13. 3. prozatím uzavřeny. 

Mám si zrušit rezervace na svou permanentku?

Nemusíte, budeme to průběžně provádět za vás. 

Společně to zvládneme

Naši milí klienti, pevně věříme, že díky tanci a pohybu jste si vybudovali dostatečně silnou imunitu, abyste toto těžké období přežili ve zdraví. Když už se nemůžeme dočasně potkávat naživo, sledujte nás alespoň online (naše webové stránky, Facebook, Instagram), ať už ohledně organizačních novinek, nebo povzbuzujících tanečních a cvičebních videí :).

Zároveň vás moc prosíme, nebombardujte nás teď e-maily a telefonáty, na některé otázky ještě nemáme odpovědi, všechno je to velmi čerstvé. O všechny noviny se s vámi ihned podělíme.

 

Poděkování

Milí klienti, jste skvělí! Děkujeme za úžasné, chápavé a povzbuzující zprávy!

 • Držte se! Přeji hezký den! /Lucie/
 • V Centru Tance jsem moc ráda a trávím zde také většinu svých pohybových aktivit. Moc se tedy těším na další lekce u vás, až to bude možné a zdravotně bezpečné pro mne i nejbližší rodinu a také okolí. /Linda/

Zachyceno na Facebooku:

 • Vůbec si nedovedu představit, že nebudou lekce, nic…

 • Já jsem úplně vyřízená!

 • Já to asi bez tancování nedám.

 • Mně to asi nějak nedochází…

 • Tohle se nedá.

Nám se po vás už taky stýská! Ale nebojte, společně to určitě dáme! Už vymýšlíme alespoň nějaké dočasné online řešení ;-).

Doporučit přátelům: