Centrum Tance logo

Otevřené lekce Centra Tance online

75x šťastnější můžete být právě vy!

Zveme vás na návštěvu k našim úžasným lektorům, a to přímo do jejich obývacích pokojů, ložnic, zahrad, balkonů a dokonce i šaten. V období celostátní karantény zůstávají lektorky a lektoři, kterým to dovolí sousedé, prostor a denní harmonogram rodiny, činorodí a natáčejí pro vás online lekce. Díky tomu si máte možnost protáhnout a posílit tělo, zatančit a zkusit nové lektorky/lektory i taneční styly a cvičební programy, které neznáte. Kromě domácích mazlíčků a členů rodiny vás nikdo neuvidí, tak se nemusíte stydět a můžete vyzkoušet všechno, o čem jste doteď třeba jen tajně snili.

Navštěvujete CT Praha? - Zkuste si lektora, který učí v Brně. 
Navštěvujete CT Brno? - Zkuste si lektorku, která učí v Praze.

Až do konce června si můžete užít přes 75 online lekcí a zlepšit se v čemkoliv, do čeho se pustíte. Přejeme příjemný zážitek.

Jednodušší už to být nemůže:

Po úhradě lekce (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) nebo rezervaci lekce přes permanentku se ve vašem osobním profilu objeví prolink na předtočenou lekci na Youtube. Online lekci si můžete pustit kolikrát chcete a složitější kroky si zkoušet třeba stokrát za sebou, dokud na ně nevyzrajete. Pokud máte k lekci nebo tanci a cvičení obecně jakékoliv dotazy, napište pod video komentář a naši lektoři vám rádi odpoví. Online lekce jsou různě dlouhé od 30 minut po 75 minut. 50 Kč stojí lekce, které mají méně než 45 minut. 100 Kč stojí lekce, které mají více než 45 minut. Moc vám děkujeme, že tímto způsobem podporujete snahu lektorů a umožňujete nám fungovat i v době uzavření sálů.

Jak se dostanete na svůj osobní profil?

Jednoduchý postup: 

1. Přihlaste se na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem.
2. Klikněte na panáčka u svého jména (osobní profil).
3. Klikněte na tlačítko „Odkaz na online lekci“.


Dnes

Sobota 30. 5. 2020

Neděle 31. 5. 2020

vqwx5

Doporučit přátelům: