Centrum Tance logo

Aktuální provoz Centra Tance v nouzovém stavu

Osobní profil klienta - vše potřebné najdete právě tady!

Aktuálně

12. 5. 2021

 • Vnitřní sportoviště jsou stále zavřená, proto pravidelné kurzy a lekce pokračují online dle květnového rozvrhu.
 • Skupinové lekce se nebudou konat ani od 17. května – není to možné kvůli podmínce maximálně dvou lidí na lekci.
 • Nadále samozřejmě sledujeme postupné rozvolňování a jakmile budou pravidla příhodná pro přesun do vnitřních prostor, obdržíte zprávu e-mailem, sms a informace se objeví zde i na našich sociálních sítích.

Duben 2021: 

 • Od 6. 4. jsme mnoho pravidelných kurzů převedli na online výuku. Zatančíte si, rozhýbete celé tělo a popovídáte si s lektorkami a lektory, se kterými jste se viděli naposledy před vánočními prázdninami.
 • Vyzýváme také držitelé permanentek, aby nezaháleli na gaučích a připojili se k online výuce, aby zvládli vyčerpat nevychozené lekce. S ohledem na rozšířenou online nabídku již nebudeme prodlužovat platnost těchto produktů.
 • Je důležité si postupně dobíjet energii, dostávat se do kondice a uvolnit napětí při smyslném vlnění tělem. Věříme, že se vám stýská. Odteď už nemusí, protože budeme zase spolu.
 • A kdo vás zve k sobě na online návštěvu? - Aprílové online kurzy a lekce tance a cvičení
 • A kde se online výuka odehrává? - Google Meet, Zoom, Facebook
 • A když mi nedojde mail, sms, nevím, kam kliknout? - Vše v osobním profilu

Únor + březen 2021: Jedeme online! Prodloužili jsme pravidelné kurzy a permanentky. Těšíme se na lekce, které budeme moci realizovat v sálech. Současně víme, že pohyb je nezbytná součást života. Nečekejte proto na rozvolňování. Tančete a cvičte  doma, na chatě, v práci ... kdekoli a kdykoli máte možnost.

Leden 2021: Vánoce v lednu - to jsme si vždy přáli, a letos se to konečně povedlo. 22 vánočních balíčků od našich lektorů je stále v akční nabídce a čekají, který si vyberete.
A jsou to tyto: od Petry Záveskéod Vendulky Pánkovéod Mileny Vyparinovéod Martiny Kočkovéod Karoliny Štraus Idrisod Jany Cindlerovéod Nikol Mikeskovéod Viléma Matyášeod Nory Sotovéod Evičky Šporcovéod Květy Hofnerovéod Růženky Kunstýřovéod Martiny Panochovéod Marušky Bubeníkovéod Daniela Sýkoryod Šárky Martinákovéod Veroniky Cieslarovéod Filipa Jankovičeod Katky Derouetod Gábiny Posavádovéod Lucie Otradovskéod Lucie Mattabu 

20. 1. 2021 - sice stále máme zavřeno, ale máme pestrou nabídku online lekcí, od obličejové jógy přes lady sexy dance po salsu a bodyforming. U nás si vybere každý!

2. 1. 2021 - zatím máme sály dle vládního nařízení uzavřeny, ale online lekce jedou v plném proudu! Přejeme vše nejlepší v novém roce a těšíme se na vás!

18. 12. 2020 - 3. 1. 2021 máme zavřeno. Přejeme všem krásný sváteční čas. Moc rádi ho s vámi strávíme prostřednictvím roztančeného adventního kalendáře, vánoční výzvy a 22 online balíčků našich lektorů, které jsou plné tance, pohybu a energie. 

3. 12. 2020 Otevíráme CT Praha!  Roušky prosíme s sebou, jsou prozatím povinné ve všech prostorech vč. sálů. Děkujeme, že dodržujete hygienická opatření, vč. dezinfekce rukou u vstupu, zachovávání rozestupů apod. My dezinfikujeme vše, co se dá :-). Některé kurzy poběží beze změn, jiných se dotkne omezení kapacity, některé pokračují online. Sledujte prosím své mobily a emailové schránky, konkrétní informace posíláme jednotlivým kurzům. Děkujeme za toleranci a pochopení. Pravidla jsou daná a my s nimi nehneme. Těšíme se na vás! (CT Brno otevírá 4. 1. 2021)

12. 2020 VE ČTVRTEK 3. 12. ZNOVU OTVÍRÁME CT Praha.  Přesné podmínky otevření (roušky, počty, konkrétní kurzy, otevřené lekce...) se ještě ladí, sledujte proto svoje mailové schránky a naše webové stránky. Už se vás nemůžeme dočkat

9. 11. 2020 Většina našich zaměstnanců pracuje z domova, proto neodpovídáme na telefonické dotazy. Zodpovíme na ně ale rádi po emailu příp. na facebooku. Kamenné sály zůstávají nadále uzavřeny. Online lekce běží v plném proudu. 

10. 10. 2020 Kamenné sály jsou nyní uzavřeny, ale otevíráme spoustu virtuálních sálů - cvičíme i tančíme dále: online lekce

9. 10. 2020 Dnešní otevřené lekce a pravidelné kurzy se kvůli novým vládním opatřením už bohužel nekonají. S podrobnostmi se ozveme co nejdříve.

8. 10. 2020 15:50 Sledujte prosíme naše webové stránky nebo facebook, kde budeme informovat o aktuálních opatřeních a fungování či omezeních v provozu Centra Tance. Děkujeme.

Pravidla návštěvy a pobytu v Centru Tance

S radostí vám oznamujeme, že naše sály jsou otevřené a tančíme a cvičíme, i když s omezením skupinových lekcí na max. 10 osob.

Co to pro vás znamená?

 • Pokud máte zaplacený kurz nebo rezervovanou lekci na permanentku a nedáme vám vědět něco jiného, počítejte s tím, že se lekce koná a máte v ní své místo.
 • Víte-li předem, že se dané lekce nebo kurzu v následujících 14 dnech nezúčastníte, napište nám nebo zavolejte. Budeme pak mít realistickou představu, jak jsme na tom a co s kterým kurzem podniknout dál. Děkujeme!
 • Početně "nadlimitní" kurzy a lekce budeme řešit individuálně a vždy vám dáme předem vědět, co se bude dít. Sledujte prosím své mailové schránky a svůj telefon.
 • Lekci si prosím vždy rezervujte předem. Pokud se budete chtít přihlásit až na místě před lekcí, nemůžeme vám zaručit, že pro vás budeme mít volné místo.

 

 

Víte, že vás rádi uvítáme s otevřenou náručí a sneseme vám modré z nebe. V současné době to bohužel tak úplně nejde. Abychom vás mohli i nadále bezpečně přivítat, prosíme vás o spolupráci - dodržování vládou nařízených pravidel.

6 x R

 • Rouška: Roušku noste po celou dobu pobytu v našich prostorech (recepce, šatny, toalety, sály)
 • Ruce: Při vstupu si dezinfikuji ruce; náš personál dezinfikuje touch pointy.
 • Rozestup: Dodržuji odstup od ostatních, včetně fronty u recepce (vzdálenost 2 m).
 • Ručník: Na jogamatku při cvičení používám vlastní velký ručník.
 • Respekt: Respektuji ostatní a jejich právo na zdraví – nejsem-li 100% zdravý, zůstanu doma.
 • Radost: Máme radost, že můžeme cvičit a tančit, a proto je třeba všechna „Rka“ dodržovat. Děkujeme!

 

Plná pravidla

 • Do prostor CT vstupujte jen zcela zdraví, bez příznaků chřipkového nebo jiného onemocnění. Recepční i lektor mají právo vás požádat o opuštění prostor bez náhrady lekce, pokud máte zřejmé příznaky respiračního onemocnění.
 • Při vstupu si vydezinfikujte ruce.
 • Po celou dobu pobytu v CT noste roušku. Zakryjte si nos a ústa u vstupu, na chodbách, na recepci, v šatnách, na toaletách i v sále při cvičení.
 • Roušku mějte nasazenou i při pohybu po společných prostorech objektů (výtahy, chodby, vstupní hala).
 • V maximální možné míře dodržujte odstupy od ostatních, sledujte a respektujte vyznačení diskrétních zón - při pohybu v prostoru, u recepce, v sálech, na toaletách.
 • Upřednostňujte platbu platební kartou (mimo Čáslavské, kde není platební terminál).
 • Klientskou nebo platební kartu přikládejte ke čtečce nebo terminálu sami a vyčkejte na potvrzení recepční, že došlo k jejich načtení.
 • Na lekcích budeme využívat minimum pomůcek; pokud nějakou použijete, předem si vydezinfikujte ruce.
 • Doporučujeme si nosit vlastní jogamatku. Pokud použijete naši, pak je třeba na ni položit vlastní ručník, který ji celou pokryje, a po použití ji vydezinfikovat.
 • Snažte se dodržovat co největší odstupy od ostatních klientů při převlékání a pohybu v šatně. Pokud se v blízkosti vaší skříňky převléká jiný klient, vyčkejte. Nechávejte si dostatečnou časovou rezervu před lekcí na převlečení. 
 • Po každém použití pole dance tyče či jiné pomůcky použijte dezinfekční prostředky, které jsou umístěny v sále. Postupujte pečlivě, chráníte tak sebe i ostatní klienty. Držte se instrukcí lektorů. 
 • Tato pravidla se mohou změnit v závislosti na usnesení vlády nebo situaci v prostorech.
 • Provozní řád a Podmínky účasti zůstávají v platnosti nadále.

Děkujeme vám.

Centrum Tance zajišťuje denní úklid a dezinfekci prostor (tzv. touch pointy, jako jsou kliky apod.), dostatek dezinfekčních prostředků ve společných prostorech, minimalizaci kontaktu s ostatními klienty i s recepčními. Bezpečí vaše i našich zaměstnanců jsou naší prioritou.

Doporučit přátelům: