Centrum Tance logo

CT Brno - aktuální situace

Info k 30. 5. 2020

Poprvé budeme cvičit i venku :-)

Zkuste Fit Dance Open Air s Hankou Vereščákovou.
Každé pondělí od 1. 6. od 18:30 do 19:30.

 

Info k 25. 5. 2020

K dnešnímu dni se nám podařilo informovat klienty ze všech kurzů. Pokud vám náš infomail nedorazil, mrkněte i do spamu/hromadné pošty, apod. (občas tam emaily bohužel rády skončí) - doporučujeme pak tento email přetáhnout do složky doručené, aby se to do budoucna nestávalo ;-).

Většina lekcí pokračuje ve svém původním čase, jen několik kurzů jsme z organizačních důvodů museli spojit nebo zrušit.

Aktuální ROZVRH LEKCÍ V BRNĚ.

Všechny lekce si můžete zakoupit i jednotlivě :-) Nejen v rámci kurzů.

Info k 20. 5. 2020

Dnes 20. 5. spouštíme první lekce :-)

Postupně společně s lektory dáváme "do pořádku" naše rozvrhy lekcí (nezdá se to, ale korona doba s naším systémem, který jsme rychlostí blesku přehazovali do online verze, trošku zamávala ;)) a informujeme každý kurz individuálně SMSkou a emailem s datem opětovného otevření a kompenzací.

A především.. lektoři se na vás moc těší ! :-)))) 

A jak jsme uplynulé týdny prožívali my a co pozitivního si z celé karantény odnášíme? Přečtěte si článek: Zpět na parket!

Zde ještě dočasný ochranný provozní řád, který stále aktualizujeme.
Nejdůležitější body k datu 20. 5. - dle nařízení vlády jsou šatny a sprchy do neděle 24. 5. ještě zavřené, od pondělí už budou zase fungovat. Oblečení a obuv si vezmete ve vaší sportovní tašce do sálu. V sále jsou na podlaze značky, které vymezují rozestup klientů. Roušky nejsou při cvičení povinné, ale je nutné v nich přijít i odejít.

Info k 18. 5. 2020

Milí klienti Centra Tance Brno,

přicházíme s dobrou zprávou, na kterou jsme všichni čekali.

Centrum Tance Brno bude otevírat v řádech dnů. 
První kurzy už tuto středu 20. 5. a další budou následovat. Budeme vás (vždy konkrétní kurzy) individuálně informovat emailem i SMS. Proto vás moc prosíme, vydržte s otázkami a sledujte svůj email/mobil :)

Děkujeme za vaši trpělivost a moc se těšíme, že se pro vás naše sály znovu otevřou.

Centrum Tance Brno

Info k 8. 5. 2020

Milí klienti Centra Tance Brno,

víme, že netrpělivě čekáte na opětovné zahájení výuky v sálech a těšíte se na to stejně jako my. Bohužel to zatím není možné. Vyjednáváme s majitelem budovy o podmínkách našeho fungování, ale zatím bez úspěchu. Ještě neházíme flintu do žita, a pokud se nakonec domluvíme, dáme vám okamžitě vědět.

Současně se rozhlížíme po nových prostorách, kde bychom byli všichni spokojenější. Máte nějaký tip? Budeme rádi, když se s námi podělíte a pomůžete nám najít nové sály, kde společně protančíme a procvičíme další krásná léta.

Ujišťujeme vás, že nechceme končit! Máme skvělé lektory, vážíme si našich klientů a Centrum Tance v Brně je naší srdcovou záležitostí. Snažíme se i v této složité době najít pozitivní směr a možnost změnit CT Brno k lepšímu.

Děkujeme vám za pochopení, trpělivost a případnou pomoc.

Centrum Tance Brno

Doporučit přátelům: