Centrum Tance logo

CT Brno - aktuální situace

Info k 20. 8. 2020: Podzimní rozvrh na spadnutí

Milí klienti,
prosíme o trpělivost, podzimní rozvrhy jsou na spadnutí :-). Ano, letos nám to krapet déle trvá, ale vše je se stěhováním také krapet více složitější.

Tančit a cvičit budeme na podzim v nových prostorách:

 • Zámeček Hybeška, ul. Hybešova 17, Brno
 • Foglarka, ul. Jaroslava Foglara 13, Brno

Info k 30. 7. 2020: Podzimní rozvrh lekcí již brzy

Slibovali jsme, že uděláme vše pro to, abychom tu pro vás byli i nadále. Podařilo se! 
Brněnské Centrum Tance bude podzimní semestr trávit ve 2 příjemných sálech v centru Brna – v Zámečku Hybeška na ulici Hybešova. Mezitím budeme pracovat na rekonstrukci úplně nových prostor v blízkosti centra, které budou zkrátka báječné a kam se budeme přesouvat nastálo co nejdříve to půjde.
Podzimní rozvrh pro vás právě připravujeme a doufáme, že ho spustíme do poloviny srpna. O všem vás budeme samozřejmě informovat.

Info k 29. 6. 2020: Léto s Centrum Tance v Magicu

Většina lekcí v úterý 30. 6. bude probíhat už v nových letních prostorách v Magicu, Vídeňská 99, Brno.
Všechny přihlášené klienty jsme informovali prostřednictvím SMS i emailu. Sledujte, prosíme, svůj telefon a email :-). Děkujeme.
Kde vaše lekce probíhá, zjistíte i snadno z grafického rozvrhu.

Info k 19. 6. 2020

"Člověk, když má štěstí, potká za svůj život jen pár opravdových lásek. Tohle byla jedna z těch našich."  
Loučíme se s Václavskou....

Na konci června se po 13ti letech loučíme s prostorami na Václavské v Brně. Zažili jsme zde spoustu krásného, ale mnozí víte, že to v některých ohledech nebyla lehká cesta. Život jde dál a my stále s chutí tančíme a cvičíme, rozhodně se nevzdáváme a na podzim to hodláme rozjet v nových prostorách!

V létě tančíme a cvičíme ve studiu Magic Free Group!

Léto s Centrem Tance Brno v Magicu

 • V létě se s Centrem Tance a vašimi oblíbenými lektory budete potkávat v nových dočasných prostorách ve studiu Magic Free Group na adrese Vídeňská 99.

  Čekají vás:

  • 2 prostorné zrcadlové sály s taneční podlahou (baletizol), zázemí, recepce, venkovní i vnitřní posezení, skvělá dopravní dostupnost a velkou výhodou je parkování zdarma přímo u studia. Věříme, že se vám tam bude líbit, stejně jako nám.
  • spousta lekcí ve stylech: pilates, jóga, zdravotní cvičení, bodyforming, zumba, fit dance, salsa, street dance, twerk, contemporary dance, flirt dance, orientální tanec, latin dance, a další. 
   Pole dance sice bohužel přes léto probíhat nebude, ale lektorky Maruška Bubeníková a Lea Pialová si pro brněnské poledancerky přichystaly Pole dance víkend v Centru Tance Praha v termínu 31. 7. - 2. 8. 2020 (brzy vám pošleme pozvánku:)).

  Letní lekce jsou již vypsány a my se na vás moc těšíme! 

Info ke 4. 6. 2020

Tvoříme letní rozvrh :-) Nejpozději do konce příštího týdne bychom ho rádi měli hotový a určitě vás budeme informovat!

Ke 30. 6. končíme v současných prostorách na Václavské, letní lekce už budou probíhat v jiných sálech. Brzy vás budeme informovat.

Pracujeme ve dne v noci, ale je toho všeho opravdu nesmírně moc naráz, proto vás moc prosíme o trpělivost a pochopení. Děkujeme.

Info k 30. 5. 2020

Nově cvičíme i venku :-) Ve stínu s výhledem do zeleně :-)

Zkuste Fit Dance Open Air s Hankou Vereščákovou.

Vždy v úterý od 18:00 do 19:00 v areálu ZŠ Pastviny.

 

Info k 25. 5. 2020

K dnešnímu dni se nám podařilo informovat klienty ze všech kurzů. Pokud vám náš infomail nedorazil, mrkněte i do spamu/hromadné pošty, apod. (občas tam emaily bohužel rády skončí) - doporučujeme pak tento email přetáhnout do složky doručené, aby se to do budoucna nestávalo ;-).

Většina lekcí pokračuje ve svém původním čase, jen několik kurzů jsme z organizačních důvodů museli spojit nebo zrušit.

Aktuální ROZVRH LEKCÍ V BRNĚ.

Všechny lekce si můžete zakoupit i jednotlivě :-) Nejen v rámci kurzů.

Info k 20. 5. 2020

Dnes 20. 5. spouštíme první lekce :-)

Postupně společně s lektory dáváme "do pořádku" naše rozvrhy lekcí (nezdá se to, ale korona doba s naším systémem, který jsme rychlostí blesku přehazovali do online verze, trošku zamávala ;)) a informujeme každý kurz individuálně SMSkou a emailem s datem opětovného otevření a kompenzací.

A především.. lektoři se na vás moc těší ! :-)))) 

A jak jsme uplynulé týdny prožívali my a co pozitivního si z celé karantény odnášíme? Přečtěte si článek: Zpět na parket!

Zde ještě dočasný ochranný provozní řád, který stále aktualizujeme.
Nejdůležitější body k datu 20. 5. - dle nařízení vlády jsou šatny a sprchy do neděle 24. 5. ještě zavřené, od pondělí už budou zase fungovat. Oblečení a obuv si vezmete ve vaší sportovní tašce do sálu. V sále jsou na podlaze značky, které vymezují rozestup klientů. Roušky nejsou při cvičení povinné, ale je nutné v nich přijít i odejít.

Info k 18. 5. 2020

Milí klienti Centra Tance Brno,

přicházíme s dobrou zprávou, na kterou jsme všichni čekali.

Centrum Tance Brno bude otevírat v řádech dnů. 
První kurzy už tuto středu 20. 5. a další budou následovat. Budeme vás (vždy konkrétní kurzy) individuálně informovat emailem i SMS. Proto vás moc prosíme, vydržte s otázkami a sledujte svůj email/mobil :)

Děkujeme za vaši trpělivost a moc se těšíme, že se pro vás naše sály znovu otevřou.

Centrum Tance Brno

Info k 8. 5. 2020

Milí klienti Centra Tance Brno,

víme, že netrpělivě čekáte na opětovné zahájení výuky v sálech a těšíte se na to stejně jako my. Bohužel to zatím není možné. Vyjednáváme s majitelem budovy o podmínkách našeho fungování, ale zatím bez úspěchu. Ještě neházíme flintu do žita, a pokud se nakonec domluvíme, dáme vám okamžitě vědět.

Současně se rozhlížíme po nových prostorách, kde bychom byli všichni spokojenější. Máte nějaký tip? Budeme rádi, když se s námi podělíte a pomůžete nám najít nové sály, kde společně protančíme a procvičíme další krásná léta.

Ujišťujeme vás, že nechceme končit! Máme skvělé lektory, vážíme si našich klientů a Centrum Tance v Brně je naší srdcovou záležitostí. Snažíme se i v této složité době najít pozitivní směr a možnost změnit CT Brno k lepšímu.

Děkujeme vám za pochopení, trpělivost a případnou pomoc.

Centrum Tance Brno

Doporučit přátelům: