Centrum Tance logo

Zpět na parket: Centrum Tance otevírá sály po 8 týdnech karantény

Důležité informace vztahující se k aktuální situaci v souvislosti s COVID-19

Přečtěte si pečlivě každý týden před svou lekcí: Dočasný ochranný řád provozu Centra Tance

Jak se změnil osobní profil klienta: Osobní profil - jednodušší orientace o tom, co vás zajímá!

Otevřené lekce online: Online lekce na Youtube - tančete a cvičte, dokud můžete!

CT Brno otevřelo sály 20. 5. 2020: Sledujte aktuální dění v Brně!

CT živě na Facebooku, v soukromých skupinách a aplikaci ZOOM: CT živě online - roztančíme vaše domovy!

 

Osm radostí za uplynulých osm týdnů

Sály Centra Tance jsme museli v březnu bohužel zavřít. Symbolicky v pátek 13. A když jsme teď v květnu s radostí opět otevřeli, chtěli bychom se s vámi podělit o to, co se u nás v osmi týdnech odloučení dělo. A protože díky tanci a cvičení vidíme svět z té hezčí stránky, máme pro vás osm pozitivních zpráv :-).

1)     Tým Centra Tance: Bez času na přípravu se z našeho už tak fajn týmu stal tým superhrdinů (Přesně takhle rozervaní a zmlácení jsme si zpočátku připadali, ale vesmír a svět nás potřeboval a volal: I need a hero! :-)). Superhrdinové se ale stali i z vás. Zvládli jste spolu s námi takřka přes noc spoustu nových dovedností (zkrotit ZOOM, nemlátit se u tance o gauč a knihovnu…) a jen díky tomu se podařilo rozjet něco, co by v době PŘED znělo jen jako vtípek – dva měsíce výuky tance a cvičení jen a pouze online.

2)     Databanka předtočených videí pro klienty pravidelných kurzů: Její první verze s 20 videi vznikla jen pár dní po zavření sportovišť. Rostla jako z vody, takže videí je dnes 300 a mají dohromady 144 hodin. Můžete podle nich bez přestávky cvičit a tančit 6 dní a 6 nocí :-).

3)     Online živé lekce na Facebooku a ZOOMu: Pilotní díl (flirt dance se židlí) jsme odvysílali pár dní po spuštění databanky, a to přesně na Světový den štěstí 20. 3. Bylo to zábavné, díky komentářům interaktivní a zaujalo vás to, takže jsme přidávali, přidávali… a dnes za sebou máme těchto živých lekcí už 270. Paráda!

4)     Lektoři: Milujeme je, protože opět dokázali, že jsou to hvězdy. Překonali technické i psychické překážky, pustili nás do svých obýváků, kuchyní a zahrad. Naučili se tvářit, že učí nás, i když s nimi v místnosti byl jen telefon nebo počítač. A vymýšleli si různé legrácky :-), takže jsme se ani chvilku nenudili: Nikča si k prvorepublikovému flirtu vykouzlila živého kytaristu, Marťa na svoje narozky, které slaví na Mezinárodní den tance 29. 4., učila s balónky, párty čepičkou a přípitkem, Evča přibrala miminko, psa a kočku, Terka sehnala kvůli stepu dřevěnou podložku a ostatní lektoři nám třeba poradili, jak nahradit jóga blok knížkou nebo činku krabicí s mlékem.

5)     Pravidelné kurzy online: Výuku pravidelných kurzů jsme spustili 13. dubna a dnes už můžete cvičit a tančit podle více než 150 hodinových videí.

6)     Sestřičky z Nemocnice na Bulovce: Tančili jste pro ně o Velikonocích a zaslali jim na přilepšenou 12 000 Kč. Děkujeme!

7)     Rozšiřování tanečních obzorů: Nikdy nebyla tak příznivá situace vyzkoušet něco nového jako teď. Nabídka online lekcí byla pestrá a přístup k nim tak snadný, že jsme zaryté twerkařky naučili charleston, tanečnice přesměrovali na jógu, Pražáky seznámili s brněnskými lektory, nadchli vás pro tajemně znějící PortDeBras a capoeiru a rozpohybovali vás všude po republice (zdravíme Domažlice ;-)).

8)     Klienti, tedy vy: TO NEJLEPŠÍ NA KONEC! Měli jsme vás rádi vždycky, ale protančit s vámi karanténu byla ještě větší radost, než jsme mohli doufat. Víme, že se řada z vás ocitla v nesmírně složité situaci, a o to víc si vážíme smršti pozitivních zpráv, které nám posíláte. Jsou to stovky povzbuzujících mailů a komentářů na sociálních sítích. Děkujeme za ně stejně jako za dobrovolné kurzovné, kterým jste podporovali online lekce. A v neposlední řadě děkujeme i za vyplnění dotazníku na téma online lekcí, kde jste to krásně shrnuli za nás:

  • Moc jsem ocenila, že jste online lekce spustili – díky! Začala jsem tak v karanténě konečně cvičit i doma, což jsem předtím považovala za nemožné.
  • Ahoooj. Díky moc za snahu – online lekce je super nápad. Jste skvělí.
  • Osvědčily se a rozšířily můj obzor, poznal jsem vaše milé, příjemné a fundované lektory. (nakonec ne všechny, nestihl jsem).
  • Drželo to můj režim tak, na jaký jsem zvyklá. Nabíjelo mě to a moc bavilo.
  • Na závěr bych Vám chtěla moc poděkovat za vaše online lekce na FB, které mi nepopsatelně zpříjemnily karanténu, rozšířily taneční obzory a dodaly odvahu se do tance konečně pustit.

Doporučit přátelům: