Centrum Tance logo

Podzimní kurzy tance a cvičení prodloužíme!

Aktuálně je období velkého prodlužování, ke kterému jsme se také připojili. Prodlužuje se noc, vláda prodloužila nouzový stav a tím i uzavření sálů Centra Tance. My jsme vám prodloužili platnost permanentek a otevřených karet přibližně o 7 týdnů.

A teď to nejdůležitější! Pozměňujeme stanovisko týkající se pravidelných kurzů.  Prodloužíme pravidelné kurzy, které neprobíhají online. Jen ještě nevíme, o kolik lekcí přesně budeme vaše kurzy  prodlužovat. Čekáme na vývoj situace a vyjádření vlády, kdy budeme moci otevřít prostory a pozvat vás na taneční parket.

Jak si zkrátit chvíle čekání na znovuotevření sálů? 
Zatančete si a protáhněte tělo na online lekcích, které pro vás každý den připravují naši báječní lektoři na Facebooku Centra Tance, v soukromých skupinách, přes GOOGLE MEET a aplikaci ZOOM. Anebo si rezervujte nějakou předtočenou videolekci na Youtube Centra Tance. Účastí na lekci prospějete svému zdraví a zároveň podpoříte svého lektora.

Pokud se potřebujete na něco zeptat, něco probrat, ověřit si nebo doplnit, pak jsme vám k dispozici na mailu: info@centrumtance.cz. Recepce i administrativa jsou uzavřené, a proto vám nikdo nezvedá telefon.

Startujeme novou podzimní sezónu. Otevíráme pravidelné kurzy a lekce s vašimi oblíbenými lektory, kteří se moc těší, až vás po prázdninách opět uvidí na tanečním parketu, tyči, kruhu, trampolínce či jogamatce. Připravili jsme kurzy pro děti a teens, seniory a samozřejmě pro dospělé. U nás si zkrátka vybere každý. A komu by 240 pravidelných kurzů a přes 500 otevřených lekcí nestačilo, si může domluvit individuální program tréninků, pořídit si permanentku nebo otevřenou kartu.

Ještě jste si nestačili vybrat kurz?

Rádi vám pomůžeme s výběrem a přihlášením. Zavolejte. Napište. Nezdržujte se maličkostmi. Od toho jsme tady my a jsme tu jen a jen pro vás. Už 12 let s námi spolupracuje mistryně světa v pole sport Růženka Kunstýřová. Ve všech oblastech pohybu pro nás učí největší špičky v oboru, uznávaní lektoři a kvalifikovaní instruktoři. Učte se od profesionálů. Mít kvalitní základ je důležitý začátek pro váš osobní rozvoj. Nemusíte cestovat po světě, abyste zjistili, co vás baví a naplňuje. Ti, od kterých čerpáte své vlastní zkušenosti, se vzdělávají v Malajsii, Kanadě, USA, Velké Británii, Indii, Číně, Rusku a dalších zemích světa. Vše, co čerpají, předávají ostatním a není toho opravdu málo. Vy si můžete v klidu vychutnat lekce u nás a do zahraničí jezdit na dovolenou a za odpočinkem. To je přeci nádhera!

A jak je to u nás s vládními opatřeními?

Dodržujeme, sledujeme vývoj a rychle reagujeme na změny. Chceme, abyste se u nás cítili v bezpečí, proto nosíme a vy k nám přicházíte v rouškách, hned u vchodu si dezinfikujete ruce a náš personál dezinfikuje touch pointy, dodržujete potřebný odstup od ostatních klientů a sledujete značky před recepcí, dezinfikujete si pomůcky a pokládáte na jogamatku svůj velký ručník.

Proč být s námi

Připravili jsme výhody pro ty, co se rozhodli žít pohybem:

 • 3 náhradní lekce: U nás si lekce skutečně vychodíte!
  Máte možnost si nahradit až tři zameškané lekce v jiném pravidelném kurzu. Platí v průběhu trvání pravidelného kurzu, který je uhrazený v plné výši. Za námi zrušenou lekci dostáváte Poukázku na lekci zdarma s prodlouženou platností, kterou uplatníte na otevřené lekci nebo v pravidelném kurzu, který není plně obsazen.
 • 4 % z uhrazené částky za pravidelný kurz dostanete jako bonus do měšce
  Odměňujeme vás za účast na lekcích tím, že přidáváme bonusy do vašeho měšce. Z měšce můžete uhradit další kurzy, lekce, semináře. A to se vyplatí.
 • 5% a 10% věrnostní sleva - program: SILVER CLIENT a GOLDEN CLIENT
 • 10 % sleva pro studenty a pracovníky ve školství
  Nemůžete stále ležet jen v knihách a my navíc víme, že nejlépe se prokrvuje mozek při pohybu, tak jsme mysleli také na studenty a všechny pracovníky ve školství - nechceme vás odhánět od učiva, ale máme potvrzeno a vyzkoušeno, že aktivní lidé se učí rychleji a s větší chutí = naši lektoři běžně studují dvě až tři vysoké školy současně.
 • 10 % sleva pro zlatou generaci seniorů 65 let a výše
  Stačí se jedinkrát prokázat průkazkou s uvedeným ověřeným datem narození a sleva vám bude doživotně přidělena. Navíc u nás nalezne speciální kurzy pro seniory.
 • 10 % sleva pro držitelé karet MULTISPORT (aktivní členové MultiClubu) 
  Platí pro pravidelné kurzy a navíc máte možnost navštěvovat otevřené lekce cvičení a tance.
 • 10 % sleva pro zaměstnance řady firem: ČEZ, IBM, Siemens, Student Agency ...
  Informujte se u svého zaměstnavatele o svých firemních výhodách.
 • Začít tančit a cvičit můžete i bez koruny v kapse
  Pokud jste si ještě do prasátka nenašetřili žádné korunky, a to vás zatím zabrzdilo, tak si přečtěte naše tipy: Jak začít bez koruny v kapse
 • Příspěvek na zdraví a pohyb od zdravotních pojišťovny
  Na pohyb přispívají zdravotní pojišťovny - Nechte si proplatit kurz od vaší pojišťovny
 • Výhodné permanentky a otevřené karty
  Jestli si říkáte, že jednou nebo dvakrát týdně je málo, pořiďte si naši otevřenou kartu, pomocí které si můžete naložit tolik tanečních a fitness lekcí, kolik unesete.
  Máte-li nepravidelnou pracovní dobu, chcete mít volnější program a nevázat se, určitě využijete některou z permanentek. Navíc jsou permanentky přenosné a neváží se na konkrétní osobu. Lze si přijít zatančit na lekci třeba s kamarádkou.

Doporučit přátelům: