Centrum Tance logo

Tančíme a cvičíme stále: 14 dnů jen 10 lidí v sále

Naši milí klienti, moc rádi vám oznamujeme, že naše sály zůstávají otevřené a lekce se konají, i když s omezením skupinových lekcí na max. 10 osob.

Co to momentálně znamená? 

  • Pokud máte zaplacený kurz nebo rezervovanou lekci na permanentku a nedáme vám vědět něco jiného, počítejte s tím, že se lekce koná a máte v ní své místo. 
  • Víte-li předem, že se dané lekce nebo kurzu v následujících 14 dnech nezúčastníte, opravdu moc nám pomůžete, když nám o tom dáte co nejdříve vědět (mailem/SMS/telefonem). Budeme tak mít realistickou představu, jak jsme na tom a co s kterým kurzem podniknout dál. 
  • Početně "nadlimitní" kurzy a lekce budeme řešit individuálně a vždy vám dáme předem vědět, co se bude dít. Sledujte prosím své mailové schránky a svůj telefon.

Děkujeme za spolupráci a na viděnou na parketu. Myslíme na vás a víme, že respektujete ostatní tím, že dodržujete ochranný řád Centra Tance - 6x R.

Kurzy a lekce v našich sálech

10 lidí v sále, to bude paráda! Těšte se na individuální přístup lektorů, kteří vám rozdají maximum své energie.

PRAVIDELNÉ KURZY

OTEVŘENÉ LEKCE a SEMINÁŘE

Zdůrazňujeme, že pokud chcete mít jistotu, že se na lekci dostanete, doporučujeme přihlásit se a uhradit lekce předem.

Co může nastat, když ponecháte přihlášení a úhradu až na recepci?

  • Lekce může být obsazena a nedostanete se na ni. Bude vám nabídnutá jiná lekce v tomtéž dni a v podobný čas, kde bude volné místo, anebo si budete mít možnost rezervovat a uhradit jinou lekci v jiný den a čas.
  • Přijdete-li dříve než klienti, kteří prozatím nemají zaplaceno, dostanete před nimi přednost a na lekci vás pustíme.

Z výše uvedeného vyplývá, že online rezervace, která není uhrazena, vám nezaručuje, že budete mít do lekce přístup.

Rozhýbeme vaše domovy

Když nemůžete přijít k nám, roztančíme a rozhýbeme vás na online lekcích. Chcete-li se udržovat fit, dobré náladě a být plní energie, pak buďte online.

Z DOMOVA ONLINE

Sáhli jsme do našeho archivu a vybrali jsme lekce, které jste si s chutí pustili v době celostátní karantény. Úhradou lekce podpoříte nejen svou kondici, ale také lektora, který lekci  předtočil.

Videolekce je předtočena a umístěna na YouTube / důvěryhodný videokanál.
Po úhradě lekce (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) nebo rezervací lekce přes permanentku se ve vašem osobním profilu objeví prolink na lekci. Videolekci si můžete pustit kolikrát chcete, dokud je platný termín zpřístupnění lekce (termín je uveden u konkrétní videolekce).

Jednoduchý postup, jak si přehrát videolekci:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“
Přejeme příjemný zážitek.

 

Doporučit přátelům: