Centrum Tance logo

Street Fusion s Yemim A. D.

Jedinečná příležitost zatančit si s Yemim A.D. a načerpat světovou atmosféru stylu Street Fusion!

Yemi A.D. je choreograf, režisér a kreativní producent. Zakladatel Dance Academy Prague by Yemi A.D. a agentury JAD Productions, jehož práce je po mnoho let uznávána na mezinárodní úrovni. Mezi Yemiho klienty patří například americký rapper Kanye West, pro kterého vytvořil choreografii a režii v rámci turné Yeezus. 

Na online open classech představí taneční styl Street Fusion, který vznikl reakcí na světový trend spojování odlišných žánrů a kultur. Vyznačuje se rozmanitostí hudby i choreografií, které spojují prvky Street Dance, Contemporary i Etno. Video napoví více.

Lekce probíhají každé pondělí od 18:00 do 19:15 online na ZOOMu a to až do 22. 2. 2021. 

Rezervuj si svoje místo a už se na tebe těšíme.

www.yemiad.com

 

Pokud jsi proměnil svůj voucher za permanentku, pak si rezervuj online lekci takto:

Uplatni voucher

Dostaneš permanentku a pokračuj: Vyber termín a rezervuj si místo. => Virtuální místo, kde se lekce koná najdeš po přihlášení na www.centrumtance.cz ve svém osobním profilu "Odkaz na online lekci" => Klikneš a budeš přesměrován na ZOOM, heslo ti bude posláno smskou 10 minut před začátkem výuky.

 

 

Výhodná permanentka na 3 lekce s Yemim A. D.

  Platnost Počet lekcí Cena v Kč Přehled lekcí
1x Street Fusion with Yemi A. D. 30. 11. 2020 – 23. 2. 2021 1 lekce 200,- Kč To mě zajímá
3x Street Fusion with Yemi A. D. 30. 11. 2020 – 23. 2. 2021 3 lekce 570,- Kč To mě zajímá

Street fusion with Yemi A. D. (live stream ZOOM)

Pondělí 25. 1. 2021

Pondělí 1. 2. 2021

Pondělí 8. 2. 2021

Pondělí 15. 2. 2021

Pondělí 22. 2. 2021

ZOOM - úžasná aplikace k tanci

Online lekce se koná na ZOOM. ZOOM jsme vybrali ze tří důvodů:
1. jednoduché ovládání, které vyhovuje i umělcům, lektorům, tanečnicím a tanečníkům.  
2. vzájemná interakce mezi lektorem a účastníky. Máte-li na svém počítači nebo telefonu kameru a mikrofon, může vás lektor vidět a slyšet. Samozřejmě, jen pokud mu to dovolíte. Lektor pak může opravovat vaše pohyby a reagovat na dotazy.
3. autorské programy a komunity - někteří autoři speciálních programů nedovolují šíření výuky na otevřených sociálních sítích, např. zumba fitness, PortDeBras, a proto je nutné respektovat jejich vize a vést online lekce v uzavřené komunitě.

Prakticky: co udělat před lekcí:

 • Stáhněte si aplikaci ZOOM (pokud prolink nefunguje, zkopírujte prosím odkaz do svého prohlížeče: zoom.us/download) do svého PC, tabletu, mobilu, tzn. do zařízení, ze kterého se budete na online lekci připojovat.
 • Těsně před lekcí doporučujeme zkontrolovat internetové připojení (ideálně uzavřít nepotřebná okna, nenechat na pozadí nic stahovat nebo běžet, co by mohlo zpomalit připojení)

ZOOM:

 • před lekcí cca 10 minut se podívejte a zkontrolujte si osobní profil, ve kterém naleznete prolink na "místo konání", na které stačí kliknout
 • pokud by to náhodou nešlo (kvůli nastavení Vašeho PC), otevřete aplikaci ZOOM ve vašem zařízení, zvolíte 'Join' (přidat se), objeví se okénko 'Join meeting' (přidat se k jednání) a do kolonky Enter meeting ID zapíšete číslo místnosti, které jste obdrželi v mailu
 • vyskočí vám okno 'Join with Computer Audio' - kliknete na ně - potvrdíte. (Na mobilu je obdobná volba)
 • možná po vás bude chtít aplikace i heslo, to jste také obdrželi v mailu (když chtít heslo nebude, pak jen počkáte, až vás lektor pustí), můžete stát několik sekund ve frontě
 • v levém spodním rohu aplikace jsou 2 ikonky (někdy se zobrazí až po najetí na místo myší)
  • Mute/Unmute - pokud chcete být slyšet, resp. něco říci, musí vám svítit volba Mute (tj. ikonka není škrtnutá). Nicméně během lekce doporučujeme si zvuk vypnout (klikem na ikonku) a to především v případě, že máte v místnost nebo na pozadí jiné zvuky (děti, zvířátka, pračku apod.). Všechny zvuky se pak přenášejí do aplikace a rušily by ostatní. Vypnout váš zvuk může i lektor/lektorka
  • Start / Stop video - pokud chcete být viděna, svítí vám volba Stop video, tj. ikonka není škrtnutá.
  • Dbejte instrukcí lektorky/lektora, který vede online výuku.

 

 

Doporučit přátelům: