Centrum Tance logo

Centrum Tance Brno řádí v Cabaretu Des Péchés o letních prázdninách!

Každou středu twerkujte Egorem Dulesovem, vyplavte endorfiny s Hankou Vereščákovou na fit dance, něžně a smyslně se zavlňte v orientálních rytmech s Milenou Vyparinovou a na závěr protáhněte tělo při power józe s Alenou Skotákovou.

Pokud to někdo rád horké, tak si užije čtvrteční lehce dráždivý flirt dance s Lucií Mattabu nebo koketní latin pop dance s Vlaďkou Matouškovou. Prostor na protažení dostanou samozřejmě i klidnější povahy. Dagmar Pančíková uleví vašim zádům na lekcích jógy pro zdravá záda a Wendy napraví disbalance, které jste si přivodili kvůli špatným návykům.

Novinka: Multisport karty opět přijímáme. Máme pro vás připravený papírový formulář.

Moc se na vás těšíme! Cabaret des Péchés (Palác Jalta), Dominikánské nám. 2, Brno.

Moc se těšíme na vaši účast!

Přehledný letní rozvrh v Brně

LETNÍ WORKSHOPY V ČERVENCI

Středa 14. 7.

Čtvrtek 15. 7.

Středa 21. 7.

Čtvrtek 22. 7.

Středa 28. 7.

Čtvrtek 29. 7.

OTEVŘENÉ LEKCE V SRPNU

Středa 4. 8.

Čtvrtek 5. 8.

Středa 11. 8.

Čtvrtek 12. 8.

Středa 18. 8.

Čtvrtek 19. 8.

Než vejdete do sálů: vládní nařízení, která způsobně dodržujeme

Tančíme a cvičíme bez roušek a respirátorů, ve kterých chodíme pouze ve společných prostorech, udržujeme dostatečné rozestupy, a když se necítíme dobře, zůstáváme doma.

Na recepci vyžadujeme alespoň jednu z uvedených možností:

 • negativní PCR test (ne starší než 7 dní),
 • negativní antigenní test z oficiálního místa (ne starší než 72 hodin),
 • potvrzení o očkování (je nutné mít minimálně 14 dnů po druhé dávce v případě dvoufázového očkování nebo 14 dnů po první dávce v případě jednofázového očkování),
 • potvrzení o prodělaném onemocnění (před méně než 180 dny),
 • potvrzení od vašeho zaměstnavatele, že jste nejdéle před 72 hodinami absolvovali antigenní test s negativním výsledkem.

Permanentka na 10 lekcí

Vyzkoušejte si nové tance a cvičební programy. Každá hodina pohybu se počítá - a v covidové době to platí dvojnásob. S permanentkou máte možnost navštívit 10 lekcí (délka lekce 60 minut)  dle vašeho výběru jen za 1450 Kč. Permanentku lze hradit i z měšce, stačí nám napsat a my vše provedeme za vás.

 • Lekce si vybíráte podle své libosti z celého rozvrhu (platí na kurzy, otevřené a online lekce).
 • Lekci, kterou chcete navštívit, si předem rezervujete v našem rezervačním systému online.
 • Rezervaci lekce lze bezplatně zrušit 24 hodin předem

Hned si ji objednávám!

Permanentka je platná 120 dnů, abyste si ji mohli pohodlně a bez stresu vyčerpat. Lze ji čerpat nejen na offline (lekce v sále) ale také na online lekce (videolekce). Odborníci doporučují pohyb v jakékoli podobě pro posílení přirozené imunity člověka. Díky online lekcím si můžete naordinovat zdravý pohyb i několikrát denně.

Rychlá navigace pro rezervaci lekcí:
1. Přihlaste se na www.centrumtance.cz
2. Klikněte na Vaše jméno v pravém horním rohu - osobní profil.
3. Levé menu - Moje permanentky - rezervovat lekce

Kde nás v létě najdete - Palác Jalta

Palác Jalta

 • Kde nás najdete? Dominikánské náměstí 2 (Palác Jalta) - Cabaret Des Péchés
  Parkování autem je možné v parku Dominik (taktéž na Dominikánském náměstí - 30 Kč/h). Dochozí vzdálenost z tramvajové zastávky na České a Hl. nádraží. Je to v samém středu města, kousek od Náměstí svobody.
  Sál, pódium a sociální zázemí (WC i sprcha) se nachází v 2. Podzemním podlaží, kde se také nachází bar s báječnými drinky, kávou a neuvěřitelnými dobrotami.
 • Co budete potřebovat na recepci? Dole před sálem bude připravena recepční, která ověří vaši přihlášku a navede vás dál. Vzhledem k rychlému přesunu je možné letní workshopy uhradit:
  • předem online bankovním převodem (recepční zapíše pouze docházku),
  • z měšce (stačí mít v měšci minimálně 150 Kč),
  • rezervací na permanentku,
  • v hotovosti (mějte u sebe přesnou částku k úhradě; bar bude v době konání lekcí otevřen a bude možné si zde případné mince rozměnit),
  • od 22. 7. lze přijímat klienty Multisport (máme k dispozici papírová formulář pro nouzové odbavování, je nutné předkládat MS kartu a doklad).
 • Jaké jsou k dispozici sály? Jako sály využíváme tréninkový sál a pódium.
  Tréninkový sál a také pódium používají tanečníci kabaretu ke svému osobnímu trénování a přípravě k večernímu vystupování před diváky. Podlahovou krytinou je baletizol (ideální krytina, odpružená, šetrná k vašim chodidlům a páteři). V sále i na pódiu jsou samozřejmě zrcadla a hudební aparatura. 
 • Co si vzít na sebe a s sebou? S sebou si vezměte taneční/sportovní oblečení a také sálové boty (piškoty, ponožky). Prosíme účastníky lekcí pilates, jógy a cvičení, aby si vzali vlastní jogamatku nebo velkou osušku. Lze samozřejmě cvičit přímo na baletizolu.

 

Jsme aktivní na sociálních sítích!

Nezapomeňte nás sledovat na našich sociálních sítích, ať vám nic neunikne. Čeká vás spousta fotek a videí, která jinde neuvidíte! 

Proč být s námi

Připravili jsme výhody pro ty, co se rozhodli žít pohybem:

 • 4 % z uhrazené částky za pravidelný kurz dostanete jako bonus do měšce
  Odměňujeme vás za účast na lekcích tím, že přidáváme bonusy do vašeho měšce. Z měšce můžete uhradit další kurzy, lekce, semináře. A to se vyplatí!
 • 3 náhradní lekce: U nás si lekce skutečně vychodíte! 
  Máte možnost si nahradit až tři zameškané lekce v jiném pravidelném kurzu. Platí v průběhu trvání vašeho pravidelného kurzu.
 • Za námi zrušenou lekci dostáváte Poukázku na lekci zdarma s prodlouženou platností, kterou uplatníte na otevřené lekci nebo v pravidelném kurzu, který není plně obsazen.
 • 10% sleva pro studenty a pracovníky ve školství
  Nemůžete stále ležet jen v knihách a my navíc víme, že nejlépe se prokrvuje mozek při pohybu! Mysleli jsme také na studenty a všechny pracovníky ve školství - nechceme vás odhánět od učiva, ale máme potvrzeno a vyzkoušeno, že aktivní lidé se učí rychleji a s větší chutí. 
 • 10% sleva pro zlatou generaci seniorů 65 let a výše
  Stačí se jedinkrát prokázat průkazkou s uvedeným ověřeným datem narození a sleva vám bude doživotně přidělena. 
 • 10% sleva pro držitele karet Multisport (aktivní členové MultiClubu) 
  Sleva 10% platí pro pravidelné kurzy a navíc máte možnost na Multisport kartičku navštěvovat otevřené lekce tance a cvičení zdarma.
 • 10% sleva pro zaměstnance řady firem: ČEZ, IBM, Siemens, Student Agency ...
  Informujte se u svého zaměstnavatele o svých firemních výhodách.
 • Golden Client a Silver Client - slevy pro věrné klienty Centra Tance na neomezeně dlouhou dobu! 
  Chodíte k nám více jak 10 let, stáváte se zlatým klientem a získáváte 10% slevu na pravidelné kurzy a otevřené lekce. Chodíte k nám více jak 5 let, stáváte se stříbrným klientem a získáváte slevu 5% na pravidelné kurzy a otevřené lekce.
 • Začít tančit a cvičit můžete i bez koruny v kapse
  Pokud jste si ještě do prasátka nenašetřili žádné korunky, a to vás zatím zabrzdilo, tak si přečtěte naše tipy: Jak začít bez koruny v kapse.
 • Příspěvek na zdraví a pohyb od zdravotních pojišťoven
  Na pohyb přispívají zdravotní pojišťovny - nechte si proplatit kurz od své pojišťovny.
 • Výhodné permanentky
  Jestli si říkáte, že jednou nebo dvakrát týdně je málo, pořiďte si naši XXL permanentku, pomocí které si můžete naložit tolik lekcí, kolik unesete.
  Máte-li nepravidelnou pracovní dobu, chcete mít volnější program a nevázat se, určitě využijete některou z permanentek.

Žijeme tancem a pohybem. Přidejte se k nám!

Doporučit přátelům: