Centrum Tance logo

4x velké poděkování klientům Centra Tance

Děkujeme, že jste s námi zvládli i druhý „lockdown“.

Když jsme loni v květnu otvírali Centrum Tance po 8 týdnech covidového řádění, měli jsme z toho neskutečnou radost. Protančili jsme s vámi léto v sálech, na dovolených i táborech a netušili, že další (a mnohem delší) pauza nás čeká už od října. Otvírání a zavírání tanečních studií vám videoformou pravidelně oznamovala naše lektorka Nikča a díky tomu se teď můžete podívat na sestřih, který mluví za vše :-) 

V červnu po více než půl roce opět (a už napořád!) otevíráme své brány a než se s vámi se všemi potkáme naživo, chtěli bychom vám ze srdce poděkovat:

 • že jste statečně bojovali s lockdownovou beznadějí a cvičili a tančili online,
 • že jste spolu s námi zkrotili Zoom, Google Meet, Facebook i Youtube – naučili jste se být všude tam, kde bylo třeba,
 • že jste měli pochopení, když technika stávkovala a váš oblíbený lektor se zasekl v půlce tanečního kroku,
 • že jste zvládli jógu i v těch nejmenších obývácích, bodyforming s lezoucími batolaty, balet u kuchyňské linky a street dance, aniž by sousedi vyžadovali vaše vystěhování :-),
 • že jste nám svými vzkazy a komentáři dodávali energii a víru, že to má smysl.

 

Praktické informace

Pravidelné kurzy v sálech

V případě volné kapacity v lekci si lze:

 • rezervovat místo přes permanentku,
 • koupit si jednu lekci,
 • doplatit kurzovné na celou dobu (za zbytek kurzu),
 • rezervovat si lekci v rámci nevyčerpaných náhrad v pravidelném kurzu.

Opravdu se na vás moc a moc těšíme v sálech v Praze. Brno v červnu ještě dřímá a připravuje se na letní sezónu. 

Testovací provoz v červnu

Před vstupem k nám si prosím připravte jedno z následujících potvrzení: 

 • o negativním PCR testu (ne starším než 7 dní),
 • o negativním antigenním testu (uznává se i z práce, ze školy nebo čestné prohlášení o samotestu), který není starší než 3 dny,
 • o očkování (minimálně 22 dní po první dávce),
 • o prodělaném onemocnění (před méně než 180 dny).

Děkujeme za vaše krásné komentáře.

Pustila jsem si lekci paso doble a úplně mě nadchla. Velmi výstižné bylo vysvětlení – sexy, koncentrovaná mrcha španělská :-D. Tyhle online kurzy jsou světlým bodem této temné doby :-).

Posílám pozdrav z Moravy a ze srdce děkuji za online taneční lekce, které mě v těžkých dobách držely nad vodou a nabíjely pozitivní energií, která na mě přecházela z lektorky, tance a příjemného i vtipného výkladu. Super byly mnemotechnické pomůcky typu kebab, stolička, utrhnu jabko atd.

Dobrý večer, osobně se asi neznáme, byť jsem původem z Prahy, ale jsem moc nadšená z vašeho cvičení a také jsem chtěla poděkovat za cvičení pro děti. Objevila jsem vše teprve nedávno, ale do skupiny jsem se již přidala a těším se moc na čtvrtek.

Vždycky si to moc užiji. Moc nás to baví, sestava je nádherná! Děkuji moc a pouštím znovu.

Skvělý!! Sice jsem se dneska trochu ztrácela, ale užila jsem si to maximálně!

Dnes jsem si pustila záznam a zpříjemnila si nedělní podvečer :). Skvělé jako vždycky a těším zase příště ahoooj.

 

Děkujeme, že jste si oblíbili online lekce a chcete v nich pokračovat.

Online lekce si nejvíc pochvalovali ti z vás, kterým v návštěvách Centra Tance brání vzdálenost (zdravíme Moravu, Tábor, Šumavu…), rodinné povinnosti, zdravotní stav, i ti, kteří si rádi pouštějí lekce opakovaně a trpělivě pilují kroky, techniku i kondičku.

Dobrá zpráva je, že náš online svět úplně nemizí – někteří lektoři pokračují s výukou ve facebookových skupinách a jiní pro vás přichystali předtočené videolekce. Aktuální informace o online nabídce najdete vždy na našich stránkách: www.centrumtance.cz.

Na našem Youtube kanále také zůstává volně přístupná 24denní výzva s Denčou Chlustinovou. Je sice koncipovaná jako vánoční :-), ale věříme, že si stromeček a ozdoby odmyslíte a cvičení hravě zvládnete i v létě.

Děkujeme, že vás zajímá, co děláme.

Jsme moc rádi, že nás sledujete na sociálních sítích – Facebooku, Instagramu i Youtube. Baví nás sdílet s vámi radost z tance a pohybu, zveřejňovat fotky, videa, seznamovat vás s novinkami a chystat rozhovory s vašimi oblíbenými lektory. Slouží k tomu i naše pravidelná „páteční okénka“ se zajímavostmi ze zákulisí Centra Tance. Už jich máme 20 a budeme určitě pokračovat, tak mrkněte na PÁTEČNÍ OKÉNKA (a nemusíte jen v pátek).

Děkujeme, že jste stejní taneční blázni jako my, a těšíme se naživo na viděnou v letních kurzech!

Doporučit přátelům: