Pronájem prostor – Čáslavská 15, Praha 3

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost pro své podnikání. V našem tanečním studiu (na pobočce Čáslavská 15, Praha 3 Vinohrady) nabízíme menší zrcadlový sál 20 m² k dlouhodobému pronájmu (24 hodin denně, 7 dní v týdnu). Prostor poskytneme na smluvně stanovenou dobu včetně příslušenství – užívání šatny vybavené uzamykatelnými šatními skříňkami, sociálního zařízení (3 WC) a 2 sprch. Sál je vybavený obrazovkou venkovní kamery a tlačítkem na bezpečné pouštění klientů z ulice do budovy. Úklid celkového prostoru je zajištěn a je zahrnutý v ceně. Po domluvě je možné umístit ke vchodu z ulice reklamní nápis. 

  • světlý sál s oknem do zeleně vnitrobloku
  • podlaha vinyl
  • 5 min pěšky z metra Flora (též zastávka tram a bus)
  • parkování: v ulici modré zóny, možnost parkovat omezenou dobu v OC Atrium Flora
  • po dohodě lze uskladnit věci v technické místnosti a ve sklepě
  • sál i celá pobočka jsou v přízemí

Zrcadlový sál se hodí zejména pro individuální cvičení, cvičení na strojích či jiné sportovní aktivity, ale nebráníme se ani jiným variantám pronájmu. Pronajímaný sál byl k oboustranné spokojenosti řadu let úspěšně využíván na cvičení na strojích Power Plate. Sál lze pronajmout ihned. 

Prostor pronajímáme bez služeb recepčních, na kterých se lze domluvit.

Videoprůvodce - přistup k prostoru od metra Flora. Samotný prostor je vidět jen částečně v cca 1:22 min po pravé straně - samostatné okno.

V případě zájmu o více informací (cena, podmínky pronájmu atd.) nás prosím kontaktujte na e-mailu info@centrumtance.cz