Nevíte si rady? Zavolejte nám na 266 190 300. Rádi Vám poradíme.

Aktivity pro děti

Objevte ve svých dětech talent! 

Klademe si za cíl vychovávat děti k lásce k pohybu a pohyb brát jako přirozenou součást denního života. 

Pohyb hrou!

  • Přípravka pro předškoláky pro děti 3-6 let
  • Dětská akademie pro děti 6-10 let
  • Juniorská akademie pro děti 11-15 let

Přípravka pro předškoláky (pro děti 3-6 let)

Cílem přípravky pro předškoláky je vést děti ke zdravému pohybu a představit jim zábavnou formou her a základních tanečních technik a schémat správné sportovní návyky, jakými jsou: zdravý postoj, držení těla, ohebnost a pružnost. Koncept hodin zahrnuje i cvičení na podporu paměti.

Koncept je vhodný také jako dopolední aktivita pro děti ve školkách.

Dětská akademie (pro děti 6-10 let)

Cílem dětské akademie je poskytnout dětem základní pohybovou průpravu a osvojit si sportovní, gymnastické, taneční dovednosti a projev v sestavách nebo choreografiích. Navštěvováním těchto hodin děti získají správné sportovní návyky, držení těla, součástí výuky je rytmika, improvizace, základy gymnastiky a akrobacie. Koncept hodin je uzpůsoben fyzickému a duševnímu vývoji dítěte.

Juniorská akademie (pro děti 11-15 let)

Cílem juniorské akademie je zaujmout a přivést dospívající mládež k pohybu, ke zdravé aktivitě, kterou mohou rozvíjet a věnovat se jí i v dospělosti. Program pro juniory zahrnuje pohybovou průpravu postavenou na klasických i moderních technikách s cílem osvojení si správných zejména tanečních návyků. Výuka je zaměřena hlavně na správnou techniku a nácvik sestav nebo choreografií.

 
 
  • Počet nalezených kurzů: 0
Vyhledávám kurzy ...