<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance

Dovolená s Nikol - Kréta Gouves 20.9 - 28.9.2019

Letos Vás zveme společně s lektorkou Nikol opět na Krétu! A kam se vlastně chystáme?
3* Aparthotel Villa Mária - se nachází v centru klidnějšího letoviska Kato Gouves  cca 250 m od pláže. V centru Kato Gouves, cca 100 m od hotelu, jsou kavárny, taverny a obchody. Hotel Kaissa Beach, kde budete mít připraveno all incluive stravování se nachází u pobřežní promenády, cca 500 m od aparthotelu Villa Maria.Těšit se můžete na skvělou partu lidí, kteří rádi tráví dovolenou aktivním způsobem. Mnoho tance, doprovodného programu a vše vyvážené skvělým jídlem a přiměřenou mírou odpočinku.

Přihlásit se je třeba do 27.7.2019

Zájezd pro vás připravila cestovní agentura Allstar Group s.r.o. - Centrum Tance ve spolupráci s cestovní agenturou Sunset (info@sunsettravel.cz, +420 377 478 648).
Po přihlášení se prosím již v případě podrobností týkajících se pobytu, ubytování, platby atd. obracejte  přímo na paní Marii Šebestovou z cestovní agentury Sunset (e-mail info@sunsettravel.cz, +420 777 006 957). Pořadatel zájezdu je Pantour s.r.o.

 

Těší se lektorka Nikol Mikesková

Termín

20.–28. 9. 2019

Cena dovolené

Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji - tančící: 18.150 Kč
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji - netančící: 16.150 Kč

Do poznámky k přihlášce prosím uveďte, s kým si přejete být ubytováni.

Záloha při přihlášení činí 7.000 Kč, doplatek je potřeba uhradit do 20.8.2019.

Cena zahrnuje:

 • letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek
 • leteckou dopravu Praha - Kréta - Praha
 • transfery v místě pobytu
 • ubytování
 • all inclusive
 • služby delegáta
 • pojištění CK proti úpadku
 • taneční program

Cena nezahrnuje:

 • Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Alianz pojišťovna - 290,-/osoba týden do 70 let
 • Fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
 • Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Pokročilost

Dovolená je určena pro mírně pokročilé tanečníky/tanečnice a výše nebo pro odvážné začátečníky/začátečnice.

Program

Dovolenou protančíte především ve stylu  zumby, latinsko-amerických tanců a flirt dance.
Užijete si spousty tance, ale i odpočinku a především zábavy.
Tančit se bude 2x denně, ráno a v podvečer (tj. 2-3 hodiny denně), 1 den bude odpočinkový pro případné výlety po ostrově. 
 
Změna programu vyhrazena.

Ubytování - 3* Aparthotel Villa Mária

Vybavení hotelu
V aparthotelu Villa Maria  je k dispozici:
- recepce
- připojení k internetu ve veřejných prostorách aparthotelu (zdarma)
- supermarket
- dětský bazén
- venkovní bazén
- lehátka a slunečníky u bazénu zdarma

Klienti však mohou využívat i bazén v hotelu Kaissa Beach.
Vybavení pokoje
Studia a apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchovým koutem, WC), kuchyňským koutem s chladničkou (vzhledem k programu all inclusive je s minimálním vybavením), televizí, klimatizací (za poplatek), s obývacím prostorem a balkonem nebo terasou s výhledem na bazén nebo ulice/okolí. Trezor na pokoji (za poplatek).
Studia pro 2 - 3 osoby a apartmán pro 2 - 3 osoby je jedna místnost, u studií menší, u apartmánu větší. Apartmán pro 4 osoby má 2 místnosti (oddělení je architektonickým prvkem, zídkou, někdy zdí).
Stravování - all inclusive
Stravování je zajištěno v hotelu Kaissa Beach 2*.

- snídaně formou bufetu: salám, sýr, místní dezerty, máslo, marmeláda, vajíčka, zelenina, kompoty, cereálie, dezerty a sladké pečivo, více druhů pečiva, corn flakes, jogurty a ovoce - každý den se složení mění

- oběd formou jednoduchého bufetu - 2 předkrmy, 2 hlavní jídla, 2 typy příloh, brambory, těstoviny s 2 druhy omáček, 8 typů salátů ( 6 druhů jednoduchých a 2 druhy speciální saláty), pečivo a máslo

- večeře formou jednoduchého bufetu - 1 polévka, 2 předkrmy, 3 hlavní chody (1 rybí pokrm), 3 přílohy, brambory, těstoviny s omáčkou, 10 druhů salátu (7 jednoduchých a 3 speciální saláty), pečivo a máslo, čerstvá zelenina a dezerty

Nápoje v rámci programu all inclusive jsou od 11:00 do 22:00 v restauraci a na pool baru - místní pivo, víno, Rakije, Ouzo, nealko nápoje.

Snack odpoledne: káva, koláč, sušenky a zmrzlina 16:00 - 17:00
Zmrzlina v době 16:00 - 17:00 pro všechny (1kopeček/den)

Do hotelu Kaissa Beach je zajištěný shuttle bus, který mohou klienti zdarma využívat v těchto časových rozmezích:

Snídaně: 8:00 - 10:00 hod
Oběd 12:00 - 15:00 hod
Veřeře 19:00 - 21:00 hod
Extra linka v 11:00

V těchto časových intervalech jezdí shuttle bus pravidelně každou půlhodinu na trase Nirever -> Anelin -> Villa Maria -> Kaissa Beach a zpět.
Projetí celé trasy trvá přibližně 10 minut.
Složení programu all inclusive ačasů odjezdů shuttle busu je orientační. Změna složení all inclusive a časů vyhrazena - dle vedení hotelu.
Pláž a plážový servis
První písčitá pláž, místy smíšená s oblázky cca 250 m od Villa Maria, další pláž je vzdálena cca dalších 100 m. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.
Pro děti
Dětská postýlka zdarma (na vyžádání). V hotelu Kaissa Beach dětský bazén a dětské hřiště.
Služby v ceně
Wi-Fi ve Villa Maria.
Služby za poplatek
Klimatizace, trezor. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu,a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Fotogalerie

Tipy na výlety

Středisko Kato Gouves je součástí cca 6 kilometrů dlouhého pásu, ve kterém se prolínají střediska Hani KokkiniKato GouvesAnalipsi a Anissaras. Kato Gouves leží v těsné blízkosti velmi známého a hojně navštěvovaného střediska Hersonissos, které je hlavním a nejrušnějším městečkem celé této oblasti.

Jako všechna okolní střediska má i Kato Gouves vše, co má rušné středisko na pobřeží mít – velké množství taveren a hotýlků, dlouhou písečnou pláž, dostatek zajímavých aktivit pro ukrácení dlouhé chvíle na pláži i ve středisku, dostatek podniků zajišťujících zábavu do dlouhých nočních hodin i možnost celodenních programů a výletů.

Velkým lákadlem je v Kato Gouves i velký vodní park StarBeach WaterPark, do kterého je to z Kato Gouves cca 7 kilometrů.

Komu nebude stačit jen pobyt a radovánky v Kato Gouves a má rád i památky a přírodu, jistě uvítá i možnost snadného poznání některých z nejzajímavějších památek a přírodních formací na ostrově. Na Lasithi Plateau, nejznámější a největší náhorní plošinu proslavenou stovkami větrných mlýnů, je to z Kato Gouves cca 30km, do archeologického naleziště Knossos nebo Heraklion, hlavního města Kréty, je to z Kato Gouves cca 20km.

Video z dovolené na Krétě 2013

Další dovolené

Soubory ke stažení

Doporučit přátelům: