Centrum Tance logo

Taneční dovolená - Poreč - s Filipem a Štěpánem 22. - 29.8.2020

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA - stále se můžete přihlašovat!

Týden plný tance - street dance, high heels, posilovací techniky v krásném prostředí Zelené Laguny poblíž města Poreč s lektory Filipem a Štěpánem.

°odjezd 21.8. v cca 16.00 hod z Prahy ( místo bude upřesněno), návrat 30.8. 2020 v dopoledních hodinách.

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro dovolenou. Město je proslaveno vzácnou Eufraziovu bazalikou, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Apartmány Ville Astra  jsou jednopatrové domky umístěné v piniovém háji na poloostrově Zelená Laguna mezi hotely Albatros a Delfin, cca 5 km od centra města.

Zájezd pro vás připravila cestovní agentura Allstar Group s.r.o. - Centrum Tance ve spolupráci s cestovní agenturou Sunset (info@sunsettravel.cz, +420 377 478 698).

Po přihlášení se prosím již v případě podrobností týkajících se pobytu, ubytování, platby atd. obracejte  přímo na paní Marii Šebestovou z cestovní agentury Sunset (e-mail info@sunsettravel.cz, +420 777 006 957).

 

 

 

Těší se lektoři Filip a Štěpán

Termín

22.–29. 8. 2020

Přihláška

Sobota 22. 8. 2020

h2dr5

Cena dovolené

Cena pro tančící osobu  ve dvoulůžkovém  pokoji  v apartmánu je 10.070 Kč

Záloha při přihlášení činí 3.000 Kč, doplatek je potřeba uhradit do 15.7.2020

Cena zahrnuje:

 • dopravu busem Praha - Poreč a zpět
 • ubytování v apartmánu
 • pobytovou taxu
 • pojištění CK proti úpadku
 • taneční program CT 

 Cena pro netančící osobu  ve dvoulůžkovém  pokoji v apartmánu je 8.070Kč

 • dopravu busem Praha - Poreč a zpět
 • ubytování v apartmánu
 • pobytovou taxu
 • pojištění CK proti úpadku

 Cena nezahrnuje:

 • kompletní cestovní pojištění včetně storna ( částka na celý pobyt 360,-/os 16 - 70let)
 • stravování 

*odjezd BUS 21.8. v cca 16.00 hod z Prahy ( místo bude upřesněno), návrat 30.8. 2020 v dopol. - přesné časy a místa nástupů dostanente s instrukcemi cca 5 dnů před odjezdem.

Pojištění storna zájezdu lze sjednat nejpozději s úhradou zálohy dovolené a cestovní pojištění bez storna kdykoliv do data odjezdu. V případě zájmu prosím kontaktujete CA Sunset.

Pokud máte zájem jet na místo po vlastní ose, nikoliv busem, jsou ceny:

pro tančící bez dopravy - 8.070Kč
pro netančící bez dopravy - 6.070Kč

Pokročilost

Dovolená je určena pro tanečníky/tanečnice všech pokročilostí. 

Program

Taneční program bude zahrnovat - lekce Street dance, high heels, posilovací techniky.
Užijete si spousty tance, ale i odpočinku a především zábavy.

Podrobný taneční program - připravujeme.

Změna programu vyhrazena.

 

Ubytování - apartmány Ville Astra

Apartmán má 2 dvoulůžkové ložnice, kompletně vybavenou kuchyň s jídelním koutem (3 el. plotýnky, kávovar, lednice), sociální zařízení, SAT/TV, TEL, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasu, velikost cca 38 m2.
Dětská postýlka (pro dítě do 3 let, na vyžádání) - ZDARMA.
Klienti mohou využívat bezplatné WI-FI připojení k internetu.

Stravování

V ceně této dovolené není zahrnuto stravování.
V apartmánech jsou plně vybavené kuchyňské kouty, je třeba si pouze vzít prostředek na mytí nádobí, utěrky apod.

 

Další informace - Zelená Laguna

Hostům je k dispozici restaurace, rybí restaurace, pivnice, gril terasa, pizzerie, kavárny, cukrárny, směnárna, v blízkosti supermarket, bazén v komplexu kempu. Hosté mohou využívat hudebních večerů na terasách hotelů. Pláže jsou kamenité, částečně oblázková s upravenými plochami na slunění a pískem pro děti, vzdálené cca 50-200m od apartmánů.
V blízkosti je sportovní centrum, které disponuje bohatou nabídkou, sportovní vyžití stejné jako u hotelů v Zelene Laguně.

Poloha: do 200 m od moře
Sport a zábava: lukostřelba, tenisové dvorce, stolní tenis, hřiště na volejbal, plážový volejbal, minigolf, hřiště na košíkovou, potápění, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol, windsurfing, plachtění, cyklistika, půjčovna šlapadel, vodní lyžování, boccia.

Tipy na výlety - Istrie

 Istrie vás svou krásou uchvátí na první pohled. Trojúhelníkový poloostrov v severozápadním Chorvatsku má středomořské klima a fascinuje pestrou krásou krajiny. Istrie se vyznačuje vůní rozmarýnu, krajině dominují borové lesy a louky. Kopce jsou pokryté vinicemi a malými starými vesnicemi postavenými v benátském stylu. Se zajímavými kulturními a historickými památkami se zde můžete setkat na každém kroku.
Lidé na pobřeží mají zvláštní vášeň pro moře a všechny jeho poklady. Ale také mají rádi dobré jídlo a víno. Istrijská kuchyně je známá jako kuchyně založená na aromatickém koření, olivovém oleji, planě rostoucích rostlinách, zelenině, domácích těstovinách, rybách a mořských plodech. 

Tipy na výlety:

Beredine (jeskyně Baredine Jama) - chráněná geomorfologická přírodní památka  - podzemní jeskyně s nádhernými krápníky a stalagmity.

Poreč - pobřežní město vedle Novigradu, město které tepe turistickým ruchem. Nachází se v něm mnoho hotelů, restaurací a večerního vyžití. Město nabízí zajímavý mix středověkého dědictví, zaujme pozdně antickými a středověkými stavbami. Hlavním lákadlem města je  byzantská bazilika ze 6. století, která se nachází na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

 

Další dovolené

Doporučit přátelům: