Nevíte si rady? Zavolejte nám na 266 190 300. Rádi Vám poradíme.

Flirt dance

Chcete působit sexy a žensky zároveň?
Mít zdravé sebevědomí a umět se pohybovat ladně jako kočka na rozpálené střeše je snem mnohých žen a dívek. Vy můžete tento sen proměnit ve skutečnost. Stačí se odhodlat a začít v sobě objevovat ženu. Flirt dance představuje spojení tance s účinnými metodami tvarování postavy s cílem upevňování pozitivního pohledu na sebe sama.
Lekcí flirt dance se mohou účastnit dámy, které dosáhly věku minimálně 18 let a více.
Pro dívky nižších věkových kategoriích doporučujeme lekce lady sexy dance nebo go-go dance.

Objevte v sobě ženu

Všechny jsme někdy viděly videoklip nebo kousek z koncertu současných hvězdných zpěvaček jako Beyonce, Shakira nebo Christina Aquilera. A ruku na srdce, asi každá z nás si někdy pomyslela, jak to ty holky dělají, že jsou tak sexy?
Krom toho, že za nimi stojí tým vizážistů, trenérů a choreografů, mají proti nám jednu obrovskou výhodu. Pochopily, že být sexy dneska letí a ví, jak na to.

Působit sexy znamená především věřit sama v sebe. Dávka zdravého sebevědomí v kombinaci s taneční průpravou a vybráním těch správných pohybů, udělá z každé z nás sexy ženu.
A o tom je flirt dance. Představuje spojení tance, tvarování postavy a upevňování pozitivního pohledu na sebe sama.
Prakticky má výuka flirt dance tři části. První a také tou nejzákladnější je S Faktor. Nový tanečně posilovací a protahovací program, který k nám přichází z USA, kde je velmi populární. Ale pronikl již i do Evropy, kde mu propadly ženy v Anglii, Chorvatsku nebo například Polsku. V současné době ho začínají poznávat i ženy a dívky v České republice a nutno podotknout, že úspěšně.
S Faktor je inspirován několika směry. Části z jógy, baletu a pilates jsou aplikovány do prvků ze striptýzového tance a tance u tyče. A přiznejme si, která z nás si někdy nechtěla vyzkoušet striptýzový tanec nebo tanec u tyče? Ale pozor! Na hodinách S Faktoru, potažmo flirt dance po Vás nikdo nebude chtít odkládat části oděvu. Je důležité si uvědomit, že kvalitní striptýz je především tanec, který dokáže být velmi svůdný, ale přitom nemusí být nutně vulgární. V USA propadly S Faktoru i hvězdy jako Kate Hudson, Lindsay Lohan, Teri Hatcher (Lois Lane v seriálu Superman, Zoufalé manželky), Lisa Rinna (Melrose Place), Vivica A. Fox (Kill Bill), Tanya Newbould (X-Men) a další.


Ale S Faktor je jen základ. Další částí flirt dance jsou vybrané prvky z latinskoamerických, orientálních tanců, moderny nebo dokonce street dance. A to už se dostáváme k těm výše zmíněným pěveckým hvězdám. Snad všechny dnešní pěvecké superstar ženského pohlaví, které produkují taneční hudbu, na svých koncertech tančí velmi svůdné choreografie ve kterých se čím dál víc objevují figury na první pohled evokující choreografie flirt dance. Vzniká tak spojení, které rozvíjí ženskost, která se skrývá v každé z nás.
Tanec sám o sobě dokáže být velmi krásný a svůdný a nemusíte přitom být žádná superstar. Stačí si zvednout sebevědomí, naučit se ty správné prvky a užít si ho. Pak jistě budete hvězdou každé párty a s postupem času rozvinete své zdravé sebevědomí natolik, že zaujmete všude, kde se objevíte.

Lektorky flirt dance jsou velmi pečlivě vybírány a školeny. Každá je jiná a tím pádem i lekce, které strávíte pod jejich vedením budou jiné. Spojují je základní prvky, ale náboj už v sobě musíte objevit za pomoci lektorky sama. Proto prosíme, abyste se pečlivě seznámila s naturelem jednotlivých lektorek a vybrala si tu, která vám bude sedět nejvíc. Připravili jsme pro vás množství seminářů, na kterých si můžete vyzkoušet styl výuky jednotlivých lektorek. Využijte toho!!!

FLIRT DANCE KOMUNITA:
FLIRT DANCE GROUP

 
 
  • Počet nalezených kurzů: 0
Vyhledávám kurzy ...