<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Aerial Hoop: Začátečníci

event pátek 24. 05. | 16:00
90 minut

EvoLucie
EvoLucie
2 690 Kč

450

info Kapacita tohoto kurzu
je již naplněna. Můžete se však
přihlásit jako náhradník.
Přihlásit / registrovat

Aerial Hoop: Začátečníci

O kurzu

Společně budeme pracovat na flexibilitě, eleganci, rovnováze a posílení svalů. Pomohu Vám porozumět svému tělu a objevit svou přitažlivost a autenticitu. Zapracujeme také na rozvinutí Vaši kreativity. Po klientech chci výsledky - podpořím Vás ve vystupování ze své zóny komfortu a naučím Vás zvládat výzvy. Zjistíte, že máte hranice dovedností větší, než si myslíte. Pokroky jsou viditelné každou hodinu. Proč to nevyzkoušet? 

Upozornění: Kurz má dobré EMOČNÍ PŮSOBENÍ také na vztahy doma! 

Aerial Hoop

Dechberoucí akrobatický tanec na visutém kruhu kombinuje flexibilní a silové cvičení velmi zábavnou formou. Akrobacie na kruhu je velice originální a neskonale elegantní, jakmile jednou začnete, nebudete chtít přestat.

Zavěste se do obruče a lekci za lekcí překonávejte sama sebe. 

Co říkají klientky o lekci aerial hoop:
- Na hodině aerial hoop jsem se cítila výborně, je to nová zkušenost a ráda bych ji více rozvíjela.
- Lekce byla vedená v milém prostředí bez přehnaných požadavků či konkurence.
- Na lekci mi byl příjemný přístup lektorky, byla to super zkušenost a doporučuji si to vyzkoušet!
- No stress, je to super protažení vlastní váhou těla, byl dostatek času na procvičení a hlavně měl každý svůj kruh!
- Své kamarádce bych řekla, že je to krásná a elegantní aktivita, zároveň je to výzva a zjistíš, jak jsi na tom se silou.

Pro koho je aerial hoop vhodný:
Aerial hoop je vhodný i pro někoho, kdo v kanceláři za počítačem tráví 8 hodin denně. Je vhodný také pro člověka, který nechodí do posilovny, nemá žádné sportovní základy a nemá sílu. Síla se totiž získává a buduje postupně s pravidelným tréninkem. Kurz bude veden od nejmenších a nejméně náročných krůčků po ty větší. V začátcích nebudeš dělat těžké silové prvky, které bys nezvládla. Kromě toho lektorka ti bude celou dobu k dispozici, bude ti pomáhat a hlavně tě bude jistit. Pokud se ti honí hlavou, zda to bude bolet, nemusíš mít strach. Vem si dlouhé legíny a tričko s dlouhým rukávem. Oblečení zabrání přímému kontaktu kůže s obručí a uchráníš se tím před zbytečnými modřinami.

Co s sebou?

Na lekce doporučujeme dlouhé legíny a přiléhavé tričko s dlouhým rukávem kvůli bezpečnosti, při akrobatických prvcích se tím uchráníte zbytečných modřin nebo sedřené kůže, ponožky nebo návleky, případně bezprsté rukavice na kolo.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

EvoLucie

EvoLucie

Aerial hoop je pro každého. Setkáte se tady s komunitou úžasných, zajímavých a zábavných lidí, kteří to nikdy nevzdávají. Budou pro Vás inspirací při cestě za osobními pokroky. Vzdušná akrobacie je atraktivní nejen kvůli propojení silových akrobatických prvků s uměleckým tanečním vyjádřením. Ale také proto, že formuje postavu, zvedá sebevědomí,…

Více na profilu lektora