<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Začíná 05. 04. 2019
Aerial hoop - základy akrobacie ve dvojici

event pátek 05. 04. | 18:30
90 minut

Míša Efenberková EvoLucie
Míša Efenberková, EvoLucie

290

Aerial hoop - základy akrobacie ve dvojici

O kurzu

Ve dvou se to lépe táhne - zažijte to spolu, ale buďte oba o kus dál.  Radost z pohybu a létání se ve dvou násobí. 

Díky dvěma instruktorkám budete mít možnost pracovat na zcela nových tricích a kombinacích, které používají dvě dívky na jednom kruhu! Ať už plánujete dvojitou rutinu nebo jen chcete vyzkoušet bláznivé nové prvky s druhým člověkem - je zaručeno, že tento seminář  Vás inspiruje na každé úrovni!

Našim cílem je práce s partnerem na vzdušnou akrobacii, budeme pracovat s: důvěrou, pozorností, vnímáním, koordinací, gravitací, balancí, stabilitou, váhou a rovnováhou. 

Tento extrémně populární seminář se bude věnovat synchronicitě, ladným a dynamickým přechodům, statickým a silovým pózam a propojování kombinací do jednoho celku. Se studenty rozvíjíme jejich individuální výkony, sebejistotu, techniku, plynulost a vytrvalost. Přihlaste se teď hned, ve dvou už není cesty zpět. 

Seminář je určen pro úroveň mírně pokročilý a výše, přihlašování je možné ve dvojici nebo samostatně.

Aerial Hoop

Dechberoucí akrobatický tanec na visutém kruhu kombinuje flexibilní a silové cvičení velmi zábavnou formou. Akrobacie na kruhu je velice originální a neskonale elegantní, jakmile jednou začnete, nebudete chtít přestat.

Zavěste se do obruče a lekci za lekcí překonávejte sama sebe. 

Co říkají klientky o lekci aerial hoop:
- Na hodině aerial hoop jsem se cítila výborně, je to nová zkušenost a ráda bych ji více rozvíjela.
- Lekce byla vedená v milém prostředí bez přehnaných požadavků či konkurence.
- Na lekci mi byl příjemný přístup lektorky, byla to super zkušenost a doporučuji si to vyzkoušet!
- No stress, je to super protažení vlastní váhou těla, byl dostatek času na procvičení a hlavně měl každý svůj kruh!
- Své kamarádce bych řekla, že je to krásná a elegantní aktivita, zároveň je to výzva a zjistíš, jak jsi na tom se silou.

Pro koho je aerial hoop vhodný:
Aerial hoop je vhodný i pro někoho, kdo v kanceláři za počítačem tráví 8 hodin denně. Je vhodný také pro člověka, který nechodí do posilovny, nemá žádné sportovní základy a nemá sílu. Síla se totiž získává a buduje postupně s pravidelným tréninkem. Kurz bude veden od nejmenších a nejméně náročných krůčků po ty větší. V začátcích nebudeš dělat těžké silové prvky, které bys nezvládla. Kromě toho lektorka ti bude celou dobu k dispozici, bude ti pomáhat a hlavně tě bude jistit. Pokud se ti honí hlavou, zda to bude bolet, nemusíš mít strach. Vem si dlouhé legíny a tričko s dlouhým rukávem. Oblečení zabrání přímému kontaktu kůže s obručí a uchráníš se tím před zbytečnými modřinami.

Co s sebou?

Na lekce doporučujeme dlouhé legíny a přiléhavé tričko s dlouhým rukávem kvůli bezpečnosti, při akrobatických prvcích se tím uchráníte zbytečných modřin nebo sedřené kůže, ponožky nebo návleky, případně bezprsté rukavice na kolo.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Míša Efenberková

Míša Efenberková

Tanec je mou důležitou součástí, baví mě neustále objevovat nové pohyby, prvky, a posouvat dál vlastní možnosti.  Přijďte se odreagovat, zapomenout na starosti všedního dne a objevit, že nic není nemožné. KONCEPT LEKCÍ Aerial hoop je vzdušná akrobacie na kruhu, která získává na popularitě. Jde o spojení tance a cirkusového umění. V každé hodině…

Více na profilu lektora
EvoLucie

EvoLucie

Aerial hoop je pro každého. Setkáte se tady s komunitou úžasných, zajímavých a zábavných lidí, kteří to nikdy nevzdávají. Budou pro Vás inspirací při cestě za osobními pokroky. Vzdušná akrobacie je atraktivní nejen kvůli propojení silových akrobatických prvků s uměleckým tanečním vyjádřením. Ale také proto, že formuje postavu, zvedá sebevědomí,…

Více na profilu lektora