Centrum Tance logo
Začíná 10. 08. 2022
Aerial hoop: choreo

Aerial hoop: choreo

(AKRP78381, otevřená lekce, začátek: 10. 8. 2022, konec: 10. 8. 2022)

Otevřené lekce jsou určeny pro tvorbu a nácvik své vlastní choreografie. Povíme si o tom, jak si vytvořit svůj akrobatický tanec za účelem vystoupení či soutěže. Pro účely soutěže je třeba dodržet povinné prvky, určený čas a podmínku autorské tvorby. Součástí je výběr konkrétní hudby a tématu, které chce vystupující ztvárnit -… (pokračování níže)

středa 10. 08. | 19:00
60 minut

EvoLucie
EvoLucie

250 Kč

Aerial hoop: choreo O kurzu

Otevřené lekce jsou určeny pro tvorbu a nácvik své vlastní choreografie.

Povíme si o tom, jak si vytvořit svůj akrobatický tanec za účelem vystoupení či soutěže. Pro účely soutěže je třeba dodržet povinné prvky, určený čas a podmínku autorské tvorby. Součástí je výběr konkrétní hudby a tématu, které chce vystupující ztvárnit - návrhy na témata klienti znají z improvizací z pravidelných kurzů.

  • Klienti si mohou donést nové prvky či jednotlivé kombinace k vyzkoušení, které by chtěli do své choreografie zapojit. Choreografie budeme trénovat také v točení.
  • Lekce začínají a končí důkladným protažením. Videodokumentace vlastní choreografie je v lekci možná.
  • Lekce nejsou vhodné pro začátečníky, je nutné již znát zásobník aerial hoop prvků. Podmínkou je úroveň mírně pokročilý a výše. 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme přiléhavé oblečení - legíny, tričko nebo trikot, na nohy piškoty, ponožky nebo na boso. Vhodné je přibalit si sebou také rukavice (jako na kolo nebo do posilovny).

Na lekce aerial hoop určitě noste dlouhé triko a legíny. 

EvoLucie

EvoLucie

Věřím, že mi dáte za pravdu, že nejhorší (fyzický i mentální) trénink je ten, který se nikdy nestal. Zažijte se mnou evoluci tance a pohybu!  Podrobněji se s EvoLucií můžete seznámit díky jejímu videomedailonku. Aerial hoop je pro každého, kdo má alespoň půlroční taneční či sportovní základy. Setkáte se tady s komunitou úžasných, zajímavých a…

Více na profilu lektora