Centrum Tance logo
Začíná 23. 08. 2022
Meditace ve vzduchu

Meditace ve vzduchu

(AKRP78393, otevřená lekce, začátek: 23. 8. 2022, konec: 23. 8. 2022)

Meditace ve výšce propojuje terapeutické, koučovací a mindfulness techniky se vzdušnou akrobacií. Jde o osobní a duchovní rozvoj ale jinak, na kruhu a hravou formou. Účastníci se učí, jak se naciťovat na své tělo ve ztížených podmínkách. Obsahem kurzu není výuka aerial hoop prvků, kruh slouží pouze jako prostředek pro meditaci. … (pokračování níže)

úterý 23. 08. | 19:00
60 minut

EvoLucie
EvoLucie

250 Kč

Meditace ve vzduchu O kurzu

Meditace ve výšce propojuje terapeutické, koučovací a mindfulness techniky se vzdušnou akrobacií. Jde o osobní a duchovní rozvoj ale jinak, na kruhu a hravou formou. Účastníci se učí, jak se naciťovat na své tělo ve ztížených podmínkách. Obsahem kurzu není výuka aerial hoop prvků, kruh slouží pouze jako prostředek pro meditaci.

EvoLucie je autorkou programu Meditace ve vzduchu (meditace ve výšce), který má ochrannou známku platnou v ČR – nikdo jiný u nás tento program nemůže vyučovat.

 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme přiléhavé oblečení - legíny, tričko nebo trikot, na nohy piškoty, ponožky nebo na boso. Vhodné je přibalit si sebou také rukavice (jako na kolo nebo do posilovny).

Na lekce aerial hoop určitě noste dlouhé triko a legíny. 

EvoLucie

EvoLucie

Věřím, že mi dáte za pravdu, že nejhorší (fyzický i mentální) trénink je ten, který se nikdy nestal. Zažijte se mnou evoluci tance a pohybu!  Podrobněji se s EvoLucií můžete seznámit díky jejímu videomedailonku. Aerial hoop je pro každého, kdo má alespoň půlroční taneční či sportovní základy. Setkáte se tady s komunitou úžasných, zajímavých a…

Více na profilu lektora