Centrum Tance logo
Začíná 12. 01. 2022
Afro beat dance (in English)

Afro beat dance (in English)

(AP77023, dap kurz, začátek: 12. 1. 2022, konec: 16. 3. 2022)

Lekce bude vedená v angličtině, ale vzhledem k tomu, že tanec spojuje a není třeba slov, tak se nemusíte bát, že byste na lekci nestíhali, pokud vaše angličtina není úplně 100%. An approachable and committed dance instructor, a graduate of DANCE DEAL AND SPAN DANCE ACADEMY, who is keen to share his passion for dance with those… (pokračování níže)

středa 12. 01. | 20:00
60 minut

Fresh_Izzy
Fresh_Izzy

2 300 Kč

Afro beat dance (in English) O kurzu

Lekce bude vedená v angličtině, ale vzhledem k tomu, že tanec spojuje a není třeba slov, tak se nemusíte bát, že byste na lekci nestíhali, pokud vaše angličtina není úplně 100%.

An approachable and committed dance instructor, a graduate of DANCE DEAL AND SPAN DANCE ACADEMY, who is keen to share his passion for dance with those that He teaches,. Israel is able to run a stimulating, challenging and varied extra-curricular dance programmed across any schools where He teaches. He can create a classroom atmosphere where visitors are welcome and peer observation is the norm. On a Personal level, He is an ENERGETIC, PHYSICALLY FIT AND CONFIDENT dance instructor/teacher who has a successful track record of improving a student’s knowledge and understanding of dance irrespective of their ages. He has taught private schools; colleges and adult education centres. Adding to this, he has experience of teaching hip hop, contemporary, lyrical, naija flavour and of course Afro beat. He is relentlessly results orientated and is dedicated to achieving the highest possible standards across all curricular stages.

Africký tanec

Africký tanec je kolébka všech tanců. Vychází z přirozených pohybů těla.

Kroky a pohyby jsou inspirovány každodenní lidskou prací, činnostmi běžného života, pozorováním světa kolem: příroda, pohyby zvířat, elementy. Původně byly tance určeny ke konkrétním rituálům a obdobím. V dnešní době už takříkajíc zpopularizovaly (a s původním záměrem se setkáme málokde..) a tančí se při různých příležitostech a oslavách i jako atrakce pro turisty.

Je to tanec krásný, energický, živočišný i ladný, silový i jemný, má spoustu forem a tváří....

Tanec, ve kterém se může skvěle vyjádřit individualita a potenciál jednotlivce a zároveň prožívat skupinová synchronizace. Africký tanec doprovází hra na africké bubny. 

Rytmus a pohyb jsou pro naše těla přirozené...

Africký tanec prospívá tělu i duši.

Přináší uvolnění, radost z pohybu, povznesení, posílení svalů, lepší kondici, větší pružnost, lepší spojení s vlastním tělem a vnitřním světem, možnost vyjádření stavu duše a emocí , spojení s hudbou, ostatními spolutanečníky, se Zemí i celým Vesmírem.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme sportovní oblečení, ve kterém se cítíte pohodlně. Do základní výbavy patří tričko s krátkým rukávem, top a legíny či kraťasy, jemným doplňkem může být šátek přes boky. Africké tance se tančí naboso. Při tanci se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník a pití – vhodná je voda bez příchutě.

Fresh_Izzy

Fresh_Izzy

An approachable and committed dance instructor, a graduate of DANCE DEAL AND SPAN DANCE ACADEMY, who is keen to share his passion for dance with those that He teaches,. Israel is able to run a stimulating, challenging and varied extra-curricular dance programmed across any schools where He teaches. He can create a classroom atmosphere where…

Více na profilu lektora