<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
Začíná 24. 08. 2019
Dovolená s Filipem a Štěpánem - Chorvatsko  2019

Dovolená s Filipem a Štěpánem - Chorvatsko 2019

(DW60487, dovolená, začátek: 24. 8. 2019, konec: 31. 8. 2019)

Týden plný tance - street dance, high heels, posilovací techniky...To vše Vás čeká na dovolené s lektory Filipem a Štěpánem. Poslední 2 volná místa - nutno se přihlásit do 14/8.  Více info k dovolené.

sobota 24. 08. | 06:00
180 minut

Štěpán Ruszkowski Filip Jankovič
Štěpán Ruszkowski, Filip Jankovič

11 120

Dovolená s Filipem a Štěpánem - Chorvatsko 2019 O kurzu

Týden plný tance - street dance, high heels, posilovací techniky...
To vše Vás čeká na dovolené s lektory Filipem a Štěpánem.

Poslední 2 volná místa - nutno se přihlásit do 14/8. 

Více info k dovolené.

Dovolené

DOVOLENÉ S TANCEM probíhají nejčastěji na jaře nebo na podzim, kdy je v přimořských letoviscích klid a příznivé podmínky pro tančení. Tančí se většinou 2x denně - vždy ráno a večer před jídlem.

Cena taneční dovolené se odvíjí od dané lokality a termínu dovolené. Tančíme na pobřeží, na molech, u bazénů či na terasách. Při nepřízni počasí samozřejmě uvnitř hotelu.

Taneční program pečlivě sestavují  lektorky, a seznámit se s ním můžete na našich webových stránkách u dané dovolené. Kromě tanečního programu si můžete vybrat i ze služeb, které nabízí vždy daná cestovní kancelář či jsou nabízeny přímo v daných lokalitách.

Výběru cestovní kanceláře přikládáme velký význam a pečlivě zvažujeme, s kým se vydáme. U osvědčených CK zůstáváme a využíváme jejich služeb i nadále.
Co se týče destinace, jezdíme na osvědčená a oblíbená místa, jakými jsou Chorvatsko, Řecko či Španělsko, ale hledáme i nová místa, případně exotické destinace.

Sluneční a protančený pobyt Vám přeje celý tým Centra Tance!

Co s sebou?

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Štěpán Ruszkowski

Štěpán Ruszkowski

Pocházím z Moravy a než jsem objevil svět fitness, tančil jsem street dance. Začínal jsem u nás na Moravě a po přestěhování jsem pokračoval jako tanečník skupiny F.J. Unit Filipa Jankoviče v Praze. Díky tanci, skupině, vystupování a stylu života se zajímám o fitness a zdravý životní styl. Fitness jsem si zamiloval, a proto jsem se rozhodl…

Více na profilu lektora
Filip Jankovič

Filip Jankovič

Úžasný tanečník, choreograf a především lektor je v ČR známý hlavně díky druhé řadě SuperStar. Málokdo ale ví, že má na Slovensku vystudovanou taneční konzervatoř a pyšní se několika tituly, jako je např. vítezství na mistrovství Evropy a světa v Disco dance, show dance a Hip Hop. Pět let žil a aktivně tancoval v Londýně a rok v Los Angeles, kde…

Více na profilu lektora