<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
Začíná 02. 11. 2019
Yucatan-Mexico s Karolínou

Yucatan-Mexico s Karolínou

(DW63200, dovolená, začátek: 2. 11. 2019, konec: 13. 11. 2019)

Exotická dovolená - jóga, salsa, piňa colada a mnohem víc!Přihlásit se je třeba nejpozději do 25.8.2019, počet míst je omezen. Více informací k této dovolené s lektorkou Karolinou Štraus Idris.

sobota 02. 11. | 09:00
90 minut

Karolina Štraus Idris
Karolina Štraus Idris

53 900

Yucatan-Mexico s Karolínou O kurzu

Exotická dovolená - jóga, salsa, piňa colada a mnohem víc!
Přihlásit se je třeba nejpozději do 25.8.2019, počet míst je omezen.

Více informací k této dovolené s lektorkou Karolinou Štraus Idris.

Dovolené

DOVOLENÉ S TANCEM probíhají nejčastěji na jaře nebo na podzim, kdy je v přimořských letoviscích klid a příznivé podmínky pro tančení. Tančí se většinou 2x denně - vždy ráno a večer před jídlem.

Cena taneční dovolené se odvíjí od dané lokality a termínu dovolené. Tančíme na pobřeží, na molech, u bazénů či na terasách. Při nepřízni počasí samozřejmě uvnitř hotelu.

Taneční program pečlivě sestavují  lektorky, a seznámit se s ním můžete na našich webových stránkách u dané dovolené. Kromě tanečního programu si můžete vybrat i ze služeb, které nabízí vždy daná cestovní kancelář či jsou nabízeny přímo v daných lokalitách.

Výběru cestovní kanceláře přikládáme velký význam a pečlivě zvažujeme, s kým se vydáme. U osvědčených CK zůstáváme a využíváme jejich služeb i nadále.
Co se týče destinace, jezdíme na osvědčená a oblíbená místa, jakými jsou Chorvatsko, Řecko či Španělsko, ale hledáme i nová místa, případně exotické destinace.

Sluneční a protančený pobyt Vám přeje celý tým Centra Tance!

Co s sebou?

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Karolina Štraus Idris

Karolina Štraus Idris

Měla jsem to štěstí, že mě tanec doprovází již od dětských let v Indonésii. V 9 letech mě uchvátily indonéské folklórní tance, zejména balijské. V průběhu dalších let a na vysoké škole jsem si vyzkoušela další, moderní styly tanců jako např. balet, jazz, apod., folklórní tance ale nadále zůstaly mojí životní láskou.

Více na profilu lektora