<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Flirt dance: Diamond Ladies

event pondělí 17. 12. | 20:00
60 minut

Luu Šilerová Zdeňka Jenišová
Luu Šilerová, Zdeňka Jenišová
2 280 Kč

960

Flirt dance: Diamond Ladies

O kurzu

"Diamond Ladies" .. skupina trénuje ucelené choreografie flirt dance určené i pro vystupování. Během hodin je také zvyšována flexibilita a v menší míře se posiluje. Zpravidla jsou nacvičeny dvě různorodé choreografie.

Pro nové zájemkyně: nebojte se, pojďte si s námi zatančit a přidejte se. Přijďte ideálně na první nebo druhou lekci si náš trénink vyzkoušet nebo napište a domluvíme se.

Lekce v podzimním semestru povede na "střídačku" lektorka Luu Šilerová spolu se Zdeňkou Jenišovou.

Flirt dance

Už jste vyzkoušely Flirtdance? Že ještě ne?!  A máte chuť si zařádit, poznat

kouzlo S-faktoru a uvolnit mysl i tělo.

Co s sebou?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Luu Šilerová

Luu Šilerová

Pohyb, stejně tak jako hudba a jiné druhy umění jsou pro mě nedílnou součástí života. Na svých hodinách se snažím předávat všem radost z pohybu a mým druhotným cílem je zapomenout na běžné starosti každodenního života, aktivní odpočinek a prouzení osobnosti. Stejně jako pohyby považuji za nedílnou součást svých lekcí zajímavou hudbu. Přijďte si i…

Více na profilu lektora