<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
Flirt dance: Diamond Ladies

Flirt dance: Diamond Ladies

(EB58609, pravidelná výuka, začátek: 25. 2. 2019, konec: 24. 6. 2019)

"Diamond Ladies" .. skupina trénuje ucelené choreografie flirt dance určené i pro vystupování. Během hodin je také zvyšována flexibilita a v menší míře se posiluje. Zpravidla jsou nacvičeny dvě různorodé choreografie. Pro nové zájemkyně: nebojte se, pojďte si s námi zatančit a přidejte se. Přijďte ideálně na první nebo druhou… (pokračování níže)

pondělí 24. 06. | 19:30
60 minut

Luu Šilerová
*, Luu Šilerová
1 480 Kč

90

Flirt dance: Diamond Ladies

O kurzu

"Diamond Ladies" .. skupina trénuje ucelené choreografie flirt dance určené i pro vystupování. Během hodin je také zvyšována flexibilita a v menší míře se posiluje. Zpravidla jsou nacvičeny dvě různorodé choreografie.

Pro nové zájemkyně: nebojte se, pojďte si s námi zatančit a přidejte se. Přijďte ideálně na první nebo druhou lekci si náš trénink vyzkoušet nebo napište a domluvíme se.

Lekce vede:
Luu Šilerová od 25.2. => 1x za 14 dní (výuka) - celkem 9x
a Karolína Příkazká od 4.3. => 1x za 14 dní (forma tréninků) - celkem 8x

Flirt dance

Smyslný tanec, který zdůrazňuje ženskost - to je flirt dance.

  • Smyslné protažení celého těla
  • Posílení tradičně diskutabilních ženských partií
  • Úchvatné a nápadité choreografie
  • Trocha extravagance a hravosti
  • Principy postaveny na S-faktoru, při kterých uvolníte tělo i mysl

Co více si přát? Probuďte v sobě ženu.

 

Co s sebou?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Luu Šilerová

Luu Šilerová

Pohyb, stejně tak jako hudba a jiné druhy umění jsou pro mě nedílnou součástí života. Na svých hodinách se snažím předávat všem radost z pohybu a mým druhotným cílem je zapomenout na běžné starosti každodenního života, aktivní odpočinek a prouzení osobnosti. Stejně jako pohyby považuji za nedílnou součást svých lekcí zajímavou hudbu. Přijďte si i…

Více na profilu lektora