<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Flirt dance Body & Mind

event čtvrtek 30. 05. | 16:00
60 minut

Lucie Mattabu
Lucie Mattabu
1 680 Kč

480

Flirt dance Body & Mind

O kurzu

Uvolnění * Prožitek * Relaxace * Práce s ženskou energií. 

Ponořte se hlouběji do svého nitra a svůdných pohybů flirt dance! 
Speciální kurz Flirt dance Body & Mind je zaměřený na práci s ženskou energií. Využívá uvolňovacích technik, které zbavují stresu, současně rozvíjí ženskou sexuální energii pomocí flirt dance a dalších použitých metod. Na závěr je zařazena krátká meditace.

S sebou si noste šátek na zavázání očí. Vezměte si pohodlné oblečení, ve kteréam se ale cítíte hezká a přitažlivá. Na nohy piškoty nebo ponožky. Nezapomeňte dostatek tekutin.

Lektorka se věnuje práci s energiemi, meditačním technikám a je Mistr Reiki.

Kurzu se mohou zúčastnit i začátečníci, kteří nemají zkušenost s flirt dance ani s prací s energií nebo meditacemi. Postačí otevřený přístup a chuť učit se něčemu neobvyklému a novému. 

Flirt dance Body & Mind

Flirtové variace v pomalejším rytmu jsou nápknílekcí flirt dance body & mind. Tento tance čiší ženskostí, je nenásilnou sexy inspirací a dává odpočinek po náročném dni, včetně odloupnutí od reality všedních dní. Součástí lekcí je i dynamická meditace, relaxace a zaměření na ženskou energii. Tento styl flirt dance směřuje více do vašeho nitra a jeho součástí není trénink choreografií, ale rozsvítí vám oči a protáhne tělo.

Co s sebou?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Lucie Mattabu

Lucie Mattabu

Tanec je moje cesta k uvolnění, odpočinku a radosti. Čerpám z něho energii ve všední dny i v čase, kdy mám pocit, že už opravdu nemůžu. Tanec funguje jako dobíječka na chuť do života a věřím, že to na mých hodinách pocítí i ostatní tanečnice. Začínala jsem orientem, ale když jsem přičichla k flirt dance,  věděla jsem, že to je „TO“ pravé. Flirt…

Více na profilu lektora