Centrum Tance logo
Začíná 18. 06. 2020
Strip dance

Strip dance

(EB67783, otevřená lekce, začátek: 18. 6. 2020, konec: 18. 6. 2020)

Co si představíte, když se řekne Strip dance? Svůdné, ladné pohyby? Krásu ženského těla? Nebo lacinou striptérku u tyče v klubu? Spousta lidí by zřejmě zvolila poslední možnost, ale vězte, že to má s tímto pramálo společného. Tak pojďme bourat stereotypy! Strip dance je tanec, který srší ženskostí. Ale na rozdíl od příbuzného… (pokračování níže)

čtvrtek 18. 06. | 17:30
60 minut

Valerie Baráková
Valerie Baráková

150 Kč

Strip dance O kurzu

Strip dance

Co si představíte, když se řekne Strip dance? Svůdné, ladné pohyby? Krásu ženského těla? Nebo lacinou striptérku u tyče v klubu? Spousta lidí by zřejmě zvolila poslední možnost, ale vězte, že to má s tímto pramálo společného. Tak pojďme bourat stereotypy!

Strip dance je tanec, který srší ženskostí. Ale na rozdíl od příbuzného tance High Heels, který v sobě nese jistou “divas” energii, tady hrají hlavní roli křehkost a jemnost. Tanec je známý především ve východní Evropě, kde ikonickými jmény jsou například Nastya Yurasova, či Ira Podshivalova.

Na lekcích nebudeme odhalovat svá těla, ale především svá nitra. Přijďte oslavit krásu svého těla i duše při pomalejších rytmech! Užijete si chvíle samy se sebou a poodhalte svoji jemnou stránku, která působí jako magnet na muže a která se bohužel v dnešním světě velmi snadno vytrácí. Příjemným bonusem je, že zpevníte své tělo, jelikož i Strip dance umí být pořádná makačka! Takže nejen, že se z vás stane jemná, ladná kráska, ale zapracujete i na své postavě!

 

Co s sebou?

Na sebe pohodlný oděv, ve kterém se budete cítit atraktivně. Tančí se také na zemi, proto doporučuji chrániče na kolena. Jako třešnička na dortu se využívají boty na vysokém podpatku i platformě. Můžete však klidně přijít i na boso, vůbec to ničemu nevadí :).

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Valerie Baráková

Valerie Baráková

Valerie má za sebou školu lektora a tanečníka Filipa Jankoviče. Vyučuje lekce twerku, street dance, commercial dance (MTV dance) a high heels.Všechny lekce jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro jedince, kteří už zkušenosti s tancem mají.Momentálně dokončuje kurz fitness instruktora s akreditací MŠMT ČR. Mé lekce Při výuce dbám na správnou…

Více na profilu lektora