Centrum Tance logo
Lady sexy dance - pravidelný kurz (Google Meet)

Lady sexy dance - pravidelný kurz (Google Meet)

(EI70772, pravidelný kurz online (google meet), Úterý 19:00-20:15)

Doufáme, že se těšíte pevnému zdraví. Víme, že pohyb přispívá k posílení imunity, udržování dobré kondice i nálady a přináší ještě celou řadu dalších pozitivních podnětů pro tělo i duši. Říkají to odborníci a potvrzují všichni, kteří aktivně cvičí nebo tančí. Po konzultaci s Norou Sotovou, jejíž lekce bachaty a lady sexy dance… (pokračování níže)

úterý 11. 05. | 19:00
75 minut

Online lekce
Nora Sotová
Nora Sotová
3 750 Kč

1 445 Kč

Do kurzu není možné se přihlásit, protože je již plně obsazen.
Lady sexy dance - pravidelný kurz (Google Meet) O kurzu

Doufáme, že se těšíte pevnému zdraví. Víme, že pohyb přispívá k posílení imunity, udržování dobré kondice i nálady a přináší ještě celou řadu dalších pozitivních podnětů pro tělo i duši. Říkají to odborníci a potvrzují všichni, kteří aktivně cvičí nebo tančí.

Po konzultaci s Norou Sotovou, jejíž lekce bachaty a lady sexy dance navštěvujete, jsme pro vás optimalizovali rozvrh v online podobě s ohledem na vládní opatření. 

Po velikonočních svátcích pojedeme pravidelné kurzy s Norou přes Google Meet, abyste:

  1. dostali své tělo a mysl do harmonie a pohody,
  2. rozvlnili, posílili a protáhli každý sval, každou buňku v těle a také svůj imunitní systém,
  3. dokončili svůj pravidelný kurz do léta.

Pravidelné kurzy s Norou pokračují online po velikonočních svátcích.

Na tyto kurzy jste přihlášeni. Nic neřešíte, jen si kliknete v osobním profilu na tlačítko "Odkaz na online lekci" a lektor vás pustí do sálu. Pro jistotu posíláme videonávod, jak funguje osobní profil, protože jste s ním již dlouho nepracovali.

  • Bachata for ladies se koná v pondělí 19:00.
  • Lady sexy dance se koná v úterý 19:00.
  • Všechny lekce trvají 75 minut.

Přejeme veselé velikonoční svátky a těšíme se na vás od 12. dubna na online lekcích.

Lady sexy dance

Svou vášeň dejte do pohybu

Ukažte, co ve vás je. Lekce lady sexy dance si oblíbí dívky a ženy, které už nechtějí dělat křoví někomu jinému a touží samy strhnout pozornost ke své osobě.

Dynamický a velice smyslný styl lady sexy dance vás okamžitě nadchne. Spojení street dance, flirt dance, moderny a dalších stylů na moderní hudbu z vás udělá hvězdu každé party. V choreografiích se inspirujete současnými tanečními trendy objevující se v klipech sexy zpěvaček, které zná celý svět. Hudba a schopnost vyjádřit hudbu tancem je velkým lákadlem pro náctileté i pro zralé ženy.

Pamatujte si, že každá žena či dívka má sex appeal. Naučíme vás, jak na sebe strhnout pozornost. Buďte provokativní, buďte originální, buďte sexy - zažijte exihbicionismus v praxi.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Pravidelný kurz online (Google Meet)

Online lekce: jak na to - je to tak jednoduché

  1. Přihlásíte se a uhradíte lekci. / Rezervujete si lekci přes permanentku či otevřenou kartu.
  2. Kliknete cca 10 minut před začátkem výuky na odkaz v osobním profilu "Odkaz na online lekci".
  3. Lektor či správce vás pustí do sálu.

Nutnost: K tomu, abyste se dostali na GOOGLE MEET potřebujete mít registraci na Google (mail @gmail.com), nic víc, nic neinstalujete, nic nestahujete.

Doporučení: Pokud se připojíte až po začátku lekce, je možné, že se lektor již bude věnovat výuce, nevšimne si nově příchozího a "nepustí" vás do sálu. Doporučujeme používat zařízení s kamerou a mikrofonem, ale není to podmínka; oboje si můžete vypnout a tím nebýt vidět ani slyšet a jen sledovat lektora.

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení. Do základní výbavy patří tričko s krátkým rukávem a tepláky (tříčtvrťáky, kraťasy), obojí z dobře savého materiálu. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník a pití - vhodná je voda bez příchutě.

Nora Sotová

Nora Sotová

Většinu svého tanečního života jsem věnovala studiu moderního tance na konzervatoři, i když jsem si neustále nacházela cestu k latino stylům. Contemporary dance je tedy mou součástí od dětského věku. Baví mě vymýšlet nové věci, prolínat styly mezi sebou, a o tom moderna je.  V Centru Tance vedu především lekce lady sexy dance a karibských tanců…

Více na profilu lektora