Centrum Tance logo
Flirt dance - pravidelný kurz (Facebook)

Flirt dance - pravidelný kurz (Facebook)

(EI71085, pravidelný kurz online (soukromé skupiny), čtvrtky 17:45-19:00)

Flirt dance je taneční styl zaměřený na podtržení naší ženskosti a specifičnosti každé ženy. Flirt dance není jen dance, ale také péče o vlastní tělo a blaho v naší mysli. V rámci kurzu se budeme postupně věnovat S faktorovým cvikům – cvičení zaměřené na rozhýbání, posílení a protažení našeho těla. Postupně přejdeme k flirtové… (pokračování níže)

čtvrtek 13. 05. | 17:45
75 minut

Online lekce
Nikol Mikesková
Nikol Mikesková
3 390 Kč

1 695 Kč

Do kurzu není možné se přihlásit, protože je již plně obsazen.
Flirt dance - pravidelný kurz (Facebook) O kurzu

Flirt dance je taneční styl zaměřený na podtržení naší ženskosti a specifičnosti každé ženy. Flirt dance není jen dance, ale také péče o vlastní tělo a blaho v naší mysli. V rámci kurzu se budeme postupně věnovat S faktorovým cvikům – cvičení zaměřené na rozhýbání, posílení a protažení našeho těla. Postupně přejdeme k flirtové chůzi a vnímání hudby, až poté, přibližně po 6 lekcích se dostaneme k samotnému tanci a ukážeme si, jak flirt dance může vypadat. Flirt dance je tanec vhodný pro každou ženu a má mnoho podob, v mých choreografiích můžete očekávat mimo jiné prvky z latinskoamerických tanců. Tenhle kurz je nejen o objevování nových tanečních variací, ale především o objevování sebe sama.

Moc se na všechny už teď těším. Nikol

Flirt dance

Smyslný tanec, který zdůrazňuje ženskost - to je flirt dance.

  • Smyslné protažení celého těla
  • Posílení tradičně diskutabilních ženských partií
  • Úchvatné a nápadité choreografie
  • Trocha extravagance a hravosti
  • Principy postaveny na S-faktoru, při kterých uvolníte tělo i mysl

Co více si přát? Probuďte v sobě ženu.

 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Pravidelný kurz online (soukromé skupiny)

Online lekce se koná v soukromé skupině na Facebooku. VÝHODA! Online lekce máte k dispozici po celou dobu trvání kurzu/fungování skupiny. Po úhradě lekce (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) nebo rezervací lekce přes permanentku se ve vašem osobním profilu objeví prolink na lekci. Do soukromé skupiny vás lektor zařadí dle postupu, který popisuje videonávod.

Jednoduchý postup:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“
Přejeme příjemný zážitek.

Nutnost: K tomu, abyste se dostali na Facebook potřebujete mít registraci na Facebooku, nic víc, nic neinstalujete, nic nestahujete.

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora