Centrum Tance logo
Lady sexy dance

Lady sexy dance

(EI71128, pravidelný kurz online (google meet), Úterý 19:00-20:15)

Doufáme, že se těšíte pevnému zdraví. Víme, že pohyb přispívá k posílení imunity, udržování dobré kondice i nálady a přináší ještě celou řadu dalších pozitivních podnětů pro tělo i duši. Říkají to odborníci a potvrzují všichni, kteří aktivně cvičí nebo tančí. Po konzultaci s Norou Sotovou, jejíž lekce bachaty a lady sexy dance… (pokračování níže)

úterý 18. 05. | 19:00
75 minut

Online lekce
Anna Riebauerová Nora Sotová
Anna Riebauerová, Nora Sotová
3 390 Kč

1 485 Kč

Do kurzu není možné se přihlásit, protože je již plně obsazen.
Lady sexy dance O kurzu

Doufáme, že se těšíte pevnému zdraví. Víme, že pohyb přispívá k posílení imunity, udržování dobré kondice i nálady a přináší ještě celou řadu dalších pozitivních podnětů pro tělo i duši. Říkají to odborníci a potvrzují všichni, kteří aktivně cvičí nebo tančí.

Po konzultaci s Norou Sotovou, jejíž lekce bachaty a lady sexy dance navštěvujete, jsme pro vás optimalizovali rozvrh v online podobě s ohledem na vládní opatření. 

Po velikonočních svátcích pojedeme pravidelné kurzy s Norou přes Google Meet, abyste:

  1. dostali své tělo a mysl do harmonie a pohody,
  2. rozvlnili, posílili a protáhli každý sval, každou buňku v těle a také svůj imunitní systém,
  3. dokončili svůj pravidelný kurz do léta.

Pravidelné kurzy s Norou pokračují online po velikonočních svátcích.

Na tyto kurzy jste přihlášeni. Nic neřešíte, jen si kliknete v osobním profilu na tlačítko "Odkaz na online lekci" a lektor vás pustí do sálu. Pro jistotu posíláme videonávod, jak funguje osobní profil, protože jste s ním již dlouho nepracovali.

  • Bachata for ladies se koná v pondělí 19:00.
  • Lady sexy dance se koná v úterý 19:00.
  • Všechny lekce trvají 75 minut.

Přejeme veselé velikonoční svátky a těšíme se na vás od 12. dubna na online lekcích.

Lady sexy dance

Svou vášeň dejte do pohybu

Ukažte, co ve vás je. Lekce lady sexy dance si oblíbí dívky a ženy, které už nechtějí dělat křoví někomu jinému a touží samy strhnout pozornost ke své osobě.

Dynamický a velice smyslný styl lady sexy dance vás okamžitě nadchne. Spojení street dance, flirt dance, moderny a dalších stylů na moderní hudbu z vás udělá hvězdu každé party. V choreografiích se inspirujete současnými tanečními trendy objevující se v klipech sexy zpěvaček, které zná celý svět. Hudba a schopnost vyjádřit hudbu tancem je velkým lákadlem pro náctileté i pro zralé ženy.

Pamatujte si, že každá žena či dívka má sex appeal. Naučíme vás, jak na sebe strhnout pozornost. Buďte provokativní, buďte originální, buďte sexy - zažijte exihbicionismus v praxi.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Pravidelný kurz online (Google Meet)

Online lekce: jak na to - je to tak jednoduché

  1. Přihlásíte se a uhradíte lekci. / Rezervujete si lekci přes permanentku či otevřenou kartu.
  2. Kliknete cca 10 minut před začátkem výuky na odkaz v osobním profilu "Odkaz na online lekci".
  3. Lektor či správce vás pustí do sálu.

Nutnost: K tomu, abyste se dostali na GOOGLE MEET potřebujete mít registraci na Google (mail @gmail.com), nic víc, nic neinstalujete, nic nestahujete.

Doporučení: Pokud se připojíte až po začátku lekce, je možné, že se lektor již bude věnovat výuce, nevšimne si nově příchozího a "nepustí" vás do sálu. Doporučujeme používat zařízení s kamerou a mikrofonem, ale není to podmínka; oboje si můžete vypnout a tím nebýt vidět ani slyšet a jen sledovat lektora.

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení. Do základní výbavy patří tričko s krátkým rukávem a tepláky (tříčtvrťáky, kraťasy), obojí z dobře savého materiálu. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník a pití - vhodná je voda bez příchutě.

Anna Riebauerová

Anna Riebauerová

Tanečnicí jsem již odmalička. Na společenském tanci miluji jeho kombinaci sportu a umění, kdy umění pro mne bude vždy převládající složkou. Je pro mne prostředkem k vyjádření pozitivních i negativních emocí, krásy a ženskosti. Tanec již dlouhou dobu není mým koníčkem, nýbrž životním stylem. Za své největší úspěchy považuji finále Mistrovství světa…

Více na profilu lektora
Nora Sotová

Nora Sotová

Většinu svého tanečního života jsem věnovala studiu moderního tance na konzervatoři, i když jsem si neustále nacházela cestu k latino stylům. Contemporary dance je tedy mou součástí od dětského věku. Baví mě vymýšlet nové věci, prolínat styly mezi sebou, a o tom moderna je.  V Centru Tance vedu především lekce lady sexy dance a karibských tanců…

Více na profilu lektora