<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
Začíná 30. 08. 2019
Striptýz

Striptýz

(EP60935, seminář, začátek: 30. 8. 2019, konec: 30. 8. 2019)

Kdo by v tomhle vedru chodil oblečený, že? Pokud si doma jednou chcete odložit svršky elegantněji, než je ze sebe jen setřást v koupelně. Nebo pokud jen chcete v ženském kolektivu pocítit ženskou sílu, krásu, šmrnc a užít si chvíli sama sebe, tak si přijďte vyzkoušet hodinu striptýzu. Nebudeme se učit pevnou choreografii, pouze… (pokračování níže)

pátek 30. 08. | 18:00
90 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková

300

Striptýz O kurzu

Kdo by v tomhle vedru chodil oblečený, že? Pokud si doma jednou chcete odložit svršky elegantněji, než je ze sebe jen setřást v koupelně. Nebo pokud jen chcete v ženském kolektivu pocítit ženskou sílu, krásu, šmrnc a užít si chvíli sama sebe, tak si přijďte vyzkoušet hodinu striptýzu. Nebudeme se učit pevnou choreografii, pouze taneční linku, která vás povede při elegantním odkládání svršků. Tančit budeme u zdi a s sebou si prosím zabalte vše dvakrát. (dvě podprsenky, dvě trička, košili nebo něco jiného na knoflíky či zip, kalhotky atd., nechám na vás, zda vám je pohodlnější sukně či kalhoty nebo kraťasy).

Flirt dance

Smyslný tanec, který zdůrazňuje ženskost - to je flirt dance.

  • Smyslné protažení celého těla
  • Posílení tradičně diskutabilních ženských partií
  • Úchvatné a nápadité choreografie
  • Trocha extravagance a hravosti
  • Principy postaveny na S-faktoru, při kterých uvolníte tělo i mysl

Co více si přát? Probuďte v sobě ženu.

 

Co s sebou?

Tančit budeme u zdi a s sebou si prosím zabalte vše dvakrát. (dvě podprsenky, dvě trička, košili nebo něco jiného na knoflíky či zip, kalhotky atd., nechám na vás, zda vám je pohodlnější sukně či kalhoty nebo kraťasy).

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora