Centrum Tance logo
Skupina SP Ležérní mršky

Skupina SP Ležérní mršky

(EP74817, pravidelný kurz, začátek: 15. 9. 2021, konec: 15. 12. 2021)

  Skupina Sp Ležérní mršky funguje už dlouho, jo jo dlouho, už ani nespočítám jak dlouho. Nové zájemkyně jsou vítány, ale dostavte se prosím přímo do lekce (první nebo druhé), kde se domluvíte se mnou a skupinou, zda splňujeme vzájemně své představy a očekávání. Těšit se zde můžete na flirt dance, trošku výrazového tance, a… (pokračování níže)

středa 29. 09. | 19:00
90 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková
3 590 Kč

3 078 Kč

Kapacita tohoto kurzu
je již naplněna. Můžete se však
přihlásit jako náhradník.
Přihlásit / registrovat

Lekce kurzu na sebe navazují kvůli výuce choreografie.

Skupina SP Ležérní mršky O kurzu

 

Skupina Sp Ležérní mršky funguje už dlouho, jo jo dlouho, už ani nespočítám jak dlouho. Nové zájemkyně jsou vítány, ale dostavte se prosím přímo do lekce (první nebo druhé), kde se domluvíte se mnou a skupinou, zda splňujeme vzájemně své představy a očekávání. Těšit se zde můžete na flirt dance, trošku výrazového tance, a hlavně super kolektiv žen, které si ze sebe rozhodně umí udělat legraci. Počet a složení jsou víceméně ustálené, závislé pouze na tom, kdo je zrovna na rodičovské dovolené. Naše poslední choreografie No roots je zde: Sp Ležérní mršky video 

Naším novým tématem je choreografie s pracovním názvem Divoženky. Začaly jsme na ní pracovat už na jaře během karantény, ale určitě se k ní budeme vracet a oprašovat + se ji některé členky budou nově učit, takže se mezi nás určitě nebojte. 

Flirt dance

Smyslný tanec, který zdůrazňuje ženskost - to je flirt dance.

  • Smyslné protažení celého těla
  • Posílení tradičně diskutabilních ženských partií
  • Úchvatné a nápadité choreografie
  • Trocha extravagance a hravosti
  • Principy postaveny na S-faktoru, při kterých uvolníte tělo i mysl

Co více si přát? Probuďte v sobě ženu.

 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora