Centrum Tance logo
Flirt dance: začátečníci a výše

Flirt dance: začátečníci a výše

(EP76808, pravidelný kurz, začátek: 7. 1. 2022, konec: 1. 4. 2022)

Flirt dance je taneční styl zaměřený na podtržení naší ženskosti a specifičnosti každé ženy. Flirt dance není jen dance, ale také péče o vlastní tělo a blaho v naší mysli. V rámci kurzu se budeme postupně věnovat S faktorovým cvikům – cvičení zaměřené na rozhýbání, posílení a protažení našeho těla. Postupně přejdeme k flirtové… (pokračování níže)

pátek 28. 01. | 19:00
60 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková
2 790 Kč

2 147 Kč

Flirt dance: začátečníci a výše O kurzu

Flirt dance je taneční styl zaměřený na podtržení naší ženskosti a specifičnosti každé ženy. Flirt dance není jen dance, ale také péče o vlastní tělo a blaho v naší mysli. V rámci kurzu se budeme postupně věnovat S faktorovým cvikům – cvičení zaměřené na rozhýbání, posílení a protažení našeho těla. Postupně přejdeme k flirtové chůzi a vnímání hudby, až poté, přibližně po 6 lekcích se dostaneme k samotnému tanci a ukážeme si, jak flirt dance může vypadat. Flirt dance je tanec vhodný pro každou ženu a má mnoho podob, v mých choreografiích můžete očekávat mimo jiné prvky z latinskoamerických tanců. Tenhle kurz je nejen o objevování nových tanečních variací, ale především o objevování sebe sama. Moc se na všechny už teď těším. Nikol

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Z důvodu zabezpečení nepoškrábání podlahy je nutné mít chrániče na podpatcích (chrániče stojí cca 100 Kč) u svých tanečních bot. Pokud byste chrániče neměli, budete vyzváni lektorem, abyste boty sundali.Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora