<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Flamenco: Tanguillo s kloboukem

event úterý 28. 05. | 17:00
60 minut

Martina Lohniská
Martina Lohniská
2 390 Kč

600

Flamenco: Tanguillo s kloboukem

O kurzu

Určeno pro tanečnice flamenca, které v loňském roce navštěvovaly kurzy pro mírně pokročilé / středně pokročilé.

Náplň: technika těla, paží a dupů, pokročilejší dupové variace, palmas (potlesky).

Tance: nácvik nové choreografie ve stylu Tanguillos s kloboukem (hravý, veselý tanec, který se tančí s vějířem či právě s kloboukem), dále Sevillanas (1, 2, 3 a 4).

Je nutné mít vlastní córdobský klobouk (k sehnání v obchodě Flamenkin).

Flamenco

Ohnivá Andalusie. Černovlasí Španělé s uhrančivými pohledy. Temperamentní dívky s havraními vlasy a bohatou sukní. Klapot kastanět. Uchvacující rytmy linoucí se z kytary... Slyšíte je? Vidíte ten bujarý a přesto ladný i ženský tanec před sebou? Rádi byste dostali do krve něco z flamenca? Připravili jsme pro vás semináře i pravidelné kurzy. 

Začátečníky učíme Sevillanas a Tangos. Pokročilejší účastníky kurzů si zatančí Bulerias, Alegrías, Rumba - Gitana a Fandangos.

Vamos a bailar! S chutí do tance!

 

Co s sebou?

Doporučujeme širší delší sukni, kterou rafinovaně dotvoříte pohyb při tanci a na vršek upjatější top či body. Důležitá je obuv, můžete si pořídit speciální obuv na flamenco, ale stačí také boty s pevnou odpruženou podrážkou. Ujistěte, že mají širší podpatek a koženou podrážku.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Martina Lohniská

Martina Lohniská

Vzkaz pro klienty   V Centru Tance působí Martina jako lektorka flamenca od roku 2010. Věnuje se i hře na kastaněty, kterou také vyučuje.  Flamenco je pro mě momentálně vším a také zaplňuje téměř všechen můj volný čas. A i když je to mnohdy dřina, tanec mi stejně pokaždé dodá potřebnou energii a dostane mě do dobré nálady. Motivací a inspirací…

Více na profilu lektora