<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
Začíná 21. 06. 2019
Tangos de Titi

Tangos de Titi

(FP62981, seminář, začátek: 21. 6. 2019, konec: 21. 6. 2019)

Těšte se na báječnou choreografii v perfektním tempu Tangos de Titi od Esperanzy Fernandez. Užijí si ji flamenco tanečnice na jakékoli úrovni. Choreografie je odlehčená (triana), patří do skupiny pouliční flamenco (callejero). Pojďte si zatančit. Taková hodinová flamenco fiesta nám všem dodá kuráž a správnou náladu.

pátek 21. 06. | 18:30
60 minut

Sára Edrisová
Sára Edrisová

190

Tangos de Titi

O kurzu

Těšte se na báječnou choreografii v perfektním tempu Tangos de Titi od Esperanzy Fernandez. Užijí si ji flamenco tanečnice na jakékoli úrovni.

Choreografie je odlehčená (triana), patří do skupiny pouliční flamenco (callejero). Pojďte si zatančit. Taková hodinová flamenco fiesta nám všem dodá kuráž a správnou náladu.

Flamenco

Ohnivá Andalusie. Černovlasí Španělé s uhrančivými pohledy. Temperamentní dívky s havraními vlasy a bohatou sukní. Klapot kastanět. Uchvacující rytmy linoucí se z kytary... Slyšíte je? Vidíte ten bujarý a přesto ladný i ženský tanec před sebou? Rádi byste dostali do krve něco z flamenca? Připravili jsme pro vás semináře i pravidelné kurzy. 

Začátečníky učíme Sevillanas a Tangos. Pokročilejší účastníky kurzů si zatančí Bulerias, Alegrías, Rumba - Gitana a Fandangos.

Vamos a bailar! S chutí do tance!

 

Co s sebou?

Doporučujeme širší delší sukni, kterou rafinovaně dotvoříte pohyb při tanci a na vršek upjatější top či body. Důležitá je obuv, můžete si pořídit speciální obuv na flamenco, ale stačí také boty s pevnou odpruženou podrážkou. Ujistěte, že mají širší podpatek a koženou podrážku.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Sára Edrisová

Sára Edrisová

K flamencu jsem se dostala úplnou náhodou roku 2007 už jako třináctiletá. Spolu s Martinou Lohniskou jsme navštěvovaly hodiny flamenca naší milované prof. Táni Krištůfkové v Centru Tance. Zjistila jsem, že flamenco je moje vášeň, poslání a život. Začala jsem tedy navštěvovat semináře španělských flamencových učitelů a díky doporučení Táni…

Více na profilu lektora