Centrum Tance logo
Začíná 09. 07. 2020
Flamenco: Sevillanas

Flamenco: Sevillanas

(FP69373, seminář, začátek: 9. 7. 2020, konec: 9. 7. 2020)

Ohnivá Andalusie. Černovlasí Španělé s uhrančivými pohledy. Temperamentní dívky s havraními vlasy a bohatou sukní. Klapot kastanět. Uchvacující rytmy linoucí se z kytary... Slyšíte je? Vidíte ten bujarý a přesto ladný i ženský tanec před sebou? Rádi byste dostali do krve něco z flamenca? Připravili jsme pro vás semináře i… (pokračování níže)

čtvrtek 09. 07. | 18:00
90 minut

Šárka van Wyk
Šárka van Wyk

290 Kč

Flamenco: Sevillanas O kurzu

Flamenco

Ohnivá Andalusie. Černovlasí Španělé s uhrančivými pohledy. Temperamentní dívky s havraními vlasy a bohatou sukní. Klapot kastanět. Uchvacující rytmy linoucí se z kytary... Slyšíte je? Vidíte ten bujarý a přesto ladný i ženský tanec před sebou? Rádi byste dostali do krve něco z flamenca? Připravili jsme pro vás semináře i pravidelné kurzy. 

Začátečníky učíme Sevillanas a Tangos. Pokročilejší účastníky kurzů si zatančí Bulerias, Alegrías, Rumba - Gitana a Fandangos.

Vamos a bailar! S chutí do tance!

 

Co s sebou?

Doporučujeme širší delší sukni, kterou rafinovaně dotvoříte pohyb při tanci a na vršek upjatější top či body. Důležitá je obuv, můžete si pořídit speciální obuv na flamenco, ale stačí také boty s pevnou odpruženou podrážkou. Ujistěte, že mají širší podpatek a koženou podrážku.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Šárka van Wyk

Šárka van Wyk

První impuls k tanci: Ve třech letech se má matka rozhodla, že potřebuji pohyb. Zapsala mě do taneční školy. Zkusila jsem různé taneční styly: balet, moderní tanec, step a flamenco. Nejvíce mě nadchlo flamenco, u kterého jsem zůstala dodnes, s menší přestávkou (z důvodu narození dětí a přestěhování do ČR). Všechna ta léta jsem tancovala pro Jose a…

Více na profilu lektora