Centrum Tance logo
Flamenco: Técnica, compás y palmas

Flamenco: Técnica, compás y palmas

(FP76889, pravidelný kurz, začátek: 4. 1. 2022, konec: 29. 3. 2022)

Nový kurz, kde se budeme věnovat technickým cvičením na dupy, paže, práci těla, otočkám a výrazu. Dále se zaměříme na rytmická cvičení, tlesky a jednotlivé flamencové styly (palos). Nebudeme samozřejmě dělat vše najednou, v každé lekci se zaměříme na něco jiného a budeme prokládat opakováním. Tento kurz je také vhodný pro… (pokračování níže)

úterý 01. 02. | 16:00
60 minut

Martina Lohniská
Martina Lohniská
2 790 Kč

1 932 Kč

Flamenco: Técnica, compás y palmas O kurzu

Nový kurz, kde se budeme věnovat technickým cvičením na dupy, paže, práci těla, otočkám a výrazu. Dále se zaměříme na rytmická cvičení, tlesky a jednotlivé flamencové styly (palos). Nebudeme samozřejmě dělat vše najednou, v každé lekci se zaměříme na něco jiného a budeme prokládat opakováním. Tento kurz je také vhodný pro případné nahrazování hodin zameškaných v jiných kurzech.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Boty na flamenco - Neničte podlahu nekvalitními botami!

NE!!! Boty značky Sansha - např. tyto: https://praha.sansha.com/sansha-original-flamenco-sevilla-fl1co.html Mají hřebíčky neuhlazené a hrbolatější, takže na měkčí podlaze, jako je na Floře, můžou právě udělat ty rýhy. To se bohužel stalo, proto tyto boty nevpouštíme do našeho sálu. Nedoporučujeme kupovat boty v obchodě Sansha.

ANO! Pořídit si boty španělské výroby např. značky Don flamenco, Menkes, Begoňa Cervera, apod., z obchodu Flamenkín, případně www.flamencoobchod.cz 

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Martina Lohniská

Martina Lohniská

Vzkaz pro klienty  V Centru Tance působí Martina jako lektorka flamenca od roku 2010. Věnuje se i hře na kastaněty, kterou také vyučuje. Více o Martině se dozvíte v tomto videomedailonku. Flamenco je pro mě momentálně vším a také zaplňuje téměř všechen můj volný čas. A i když je to mnohdy dřina, tanec mi stejně pokaždé dodá potřebnou energii a…

Více na profilu lektora