<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Pole-choreography "Work from Home"

event úterý | 17:15
75 min.

Marie Bubeníková
Marie Bubeníková

190

info Tento kurz již skončil,
proto není možné se do něj
přihlásit.

Pole-choreography "Work from Home"

O kurzu

Chcete si zatančit sexy pole dance choreografii a zároveň se u toho cítit dobře?
Bez ohledu na pokročilost a znalost prvků?

Na hravou a živou hudbu spojíme jednoduchý a plynulý floorwork spolu se základními pole dance prvky do choreografie tak, aby to zvládl naprosto každý.
Zahoďte předsudky, ničeho se nebojte a přijďte si užít fajn odpoledne! Uvolnit se, pobavit a zatancovat si.

Lekce není omezená pokročilostí, přijít může každý od začátečníka až po pokročilého.

Garance vlastní tyče je samozřejmostí.

Pole dance

TADY JSTE SPRÁVNĚ! VYBÍRÁTE KVALITU! Pole dance aneb tanec s tyčí je skvělá metoda, jak účinně tvarovat tělo a dát průchod svému svůdnému já. Jen u nás učí a vede lektorský tým mistryně světa v Pole Sport 2015 Růženka Kunstýřová. 

Co s sebou?

Na úvodní lekce pro začátečníky doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - přiléhavé tílko nebo kratší top (případně sportovní podprsenku) a kraťásky. Tančit můžete naboso, vhodné jsou také návleky na kotníky.

Marie Bubeníková

Marie Bubeníková

Tanec je přirozený pohyb, který lidstvo provází po dlouhá staletí. Nezáleží na tom, zda jste nebo nejste tanečníci - je to o tom, zda tančit chcete. Na mých lekcích se uvolníte, vypnete a hlavně se odreagujete. Snažím se o přátelský, pohodový a individální přístup, aby měl každý z vás šanci rozvíjet svůj potenciál a objevovat vlastní hranice.…

Více na profilu lektora