<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Pole Revision

event pondělí | 19:00
60 min.

Lenka Csevárová
Lenka Csevárová

140

info Tento kurz již skončil,
proto není možné se do něj
přihlásit.

Pole Revision

O kurzu

Letní pole dance opáčko - doučíme a vypilujeme základní nebo pokročilejší prvky, zopakujeme kombinace, vysvětlíme úchopy a budeme pracovat na síle a flexibilitě.  

Tohle je přesně lekce, na které se díky individuálnímu přístupu lektorky budete věnovat přesně tomu, čemu potřebujete!

Lekce jsou určeny pro úroveň začátečník až středně pokročilý.

Garantujeme vlastní tyč pro každou tanečnici.
Tyče máme v průměru 45mm, se statickým i spinovým režimem.

Pole dance

TADY JSTE SPRÁVNĚ! VYBÍRÁTE KVALITU! Pole dance aneb tanec s tyčí je skvělá metoda, jak účinně tvarovat tělo a dát průchod svému svůdnému já. Jen u nás učí a vede lektorský tým mistryně světa v Pole Sport 2015 Růženka Kunstýřová. 

Co s sebou?

Na úvodní lekce pro začátečníky doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - přiléhavé tílko nebo kratší top (případně sportovní podprsenku) a kraťásky. Tančit můžete naboso, vhodné jsou také návleky na kotníky.

Lenka Csevárová

Lenka Csevárová

Vzkaz pro klienty Osobně jsem přesvědčena, že není netanečních lidí, ale jsou jen nerozvinuté talenty. Přijďte se na mé lekce podívat a vyzkoušet si je; společně dokážeme, že tančit může a dokáže každý - tedy i Vy! Motto: Tanec je řeč beze slov... Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce 2002 – 2010 Taneční konzervatoř v Brně…

Více na profilu lektora