<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Začíná 13. 12. 2017
Individuální lekce

event středa 13. 12. | 19:00
60 minut

Marie Bubeníková
Marie Bubeníková

550

Individuální lekce

O kurzu

Individuální lekce, na které se díky individuálnímu přístupu lektorky budete věnovat přesně tomu, čemu potřebujete! 

Můžete se na přání doučit či vypilovat základní nebo pokročilejší prvky, zopakovat kombinace, vysvětlit úchopy nebo pracovat na síle a flexibilitě. Je to jen na vás :-) 

Prosíme, abyste nám předem napsali, čemu se chcete věnovat, nebo zda jste úplná začátečnice.  

 

Cena pro 1 osobu je 550 Kč. 
Pokud přijdete s kamarádkou (předem se domluvíte, že půjdete společně) je cena pro 2 osoby 790 Kč, tj. 395 Kč za osobu.

Pole dance

TADY JSTE SPRÁVNĚ! VYBÍRÁTE KVALITU! Pole dance aneb tanec s tyčí je skvělá metoda, jak účinně tvarovat tělo a dát průchod svému svůdnému já. Jen u nás učí a vede lektorský tým mistryně světa v Pole Sport 2015 Růženka Kunstýřová. 

Co s sebou?

Na lekce si noste vlastní ručníky (dětská velikost stačí) na otírání tyčí. Na recepci a v sálech je k dispozici několik ručníků nebo utěrek k zapůjčení. Ručníky slouží k doleštění tyče.

Na úvodní lekce pro začátečníky doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - přiléhavé tílko nebo kratší top (případně sportovní podprsenku) a kraťásky. Tančit můžete naboso, vhodné jsou také návleky na kotníky.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Marie Bubeníková

Marie Bubeníková

Tanec je přirozený pohyb, který lidstvo provází po dlouhá staletí. Nezáleží na tom, zda jste nebo nejste tanečníci - je to o tom, zda tančit chcete. Na mých lekcích se uvolníte, vypnete a hlavně se odreagujete. Snažím se o přátelský, pohodový a individální přístup, aby měl každý z vás šanci rozvíjet svůj potenciál a objevovat vlastní hranice.…

Více na profilu lektora